Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сатира

4 posters

Go down

Сатира Empty Сатира

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 1:37 pm

Оцабајлево слушав на радио хихирику и ми текна да го отворам овај топик. Епа ајде слободно кажете нешто сатирично.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by корун Пон Мар 30, 2009 10:11 pm

Нешто сатирично
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by Наташа Пон Мар 30, 2009 10:19 pm

waaaaa
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by Џајко Вто Мар 31, 2009 12:56 pm

Уште нешто сатирично
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by METALBOY Нед Апр 26, 2009 11:55 am

ај да не ојт во пропаст темава (иако ојдена е веќе) ево тро сатира

-За подобро да се разберат со народот, вработија професионални преведувачи.

-Ве молам не укинувајте ги визите, не ќе можам да ја мамам женами Crying or Very sad

.................
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Сатира Empty Re: Сатира

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот