Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фан Клуб на Кире Лазаров

+14
hollow
kisela krastavica
Marej
The great
mitan
мирАл
комшивка
Bukic
Lastojca
Master
sokol
корун
kojgode
Mary Jane
18 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 3:33 am

Сите кои сакате да коментирате за неговиот начин на игра, успеси, можни трансфери, па се прифаќа и нешто од приватниот живот, направете го тоа овде cheers
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 3:37 am

Јас за овој тип знам само дека играт ракомет и во ВИП рекламана го имат. То е то можда сокол знае нешто повеќе.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 3:55 am

Не знам дал го биват за ракомет, ама за реклами НЕ
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 3:56 am

Дали ако имаш број на ВИП би му се јавил на Кире за да побараш карти за на светско?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by корун Нед Јан 11, 2009 3:56 am

Отвори анкета и за то
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by sokol Нед Јан 11, 2009 2:58 pm

Не, шо е за право тој е еден од нај јаките светски десни бекој, ама на космофон сум и зато многу ми е скапо да му се јавам.
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Нед Јан 11, 2009 3:22 pm

Ам не мораше да се јавите, и амбалажа од Дорина чоколада да испратевте можевте да добијате карти
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 1:19 am

Со Кире и Дорина....:]

Многу го поштовам ко ракометар, а за друго и незнам баш
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 7:54 pm

ооо па не знаев дека постојт фан клуб на форумов...а то е доста добро..јас го љубам чоекот а сега од ко почна светсково сакам и за мж да го земам..опасен е ОПАСЕН
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 8:26 pm

Lastojca напиша:ооо па не знаев дека постојт фан клуб на форумов...а то е доста добро..јас го љубам чоекот а сега од ко почна светсково сакам и за мж да го земам..опасен е ОПАСЕН

Само морам да те разочарам...Женет е и има две деца, Благојче (две и пол години) и Лана (пет месеци)... И мене ќе ми останит неостварена желба да се омажам за него Sad
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Bukic Вто Јан 20, 2009 8:32 pm

Mary Jane напиша:
Lastojca напиша:ооо па не знаев дека постојт фан клуб на форумов...а то е доста добро..јас го љубам чоекот а сега од ко почна светсково сакам и за мж да го земам..опасен е ОПАСЕН

Само морам да те разочарам...Женет е и има две деца, Благојче (две и пол години) и Лана (пет месеци)... И мене ќе ми останит неостварена желба да се омажам за него Sad

па сега и вие стар е за вас а и не е нешто посебно хаха остај то од св.николе е не чинит Smile а ко играч немат подобар од него ајде утре да победиме да продолжиме понатака па мозит и најдобар стрелец да е или асистент Very Happy
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 8:36 pm

Bukic напиша:
Mary Jane напиша:
Lastojca напиша:ооо па не знаев дека постојт фан клуб на форумов...а то е доста добро..јас го љубам чоекот а сега од ко почна светсково сакам и за мж да го земам..опасен е ОПАСЕН

Само морам да те разочарам...Женет е и има две деца, Благојче (две и пол години) и Лана (пет месеци)... И мене ќе ми останит неостварена желба да се омажам за него Sad

па сега и вие стар е за вас а и не е нешто посебно хаха остај то од св.николе е не чинит Smile а ко играч немат подобар од него ајде утре да победиме да продолжиме понатака па мозит и најдобар стрелец да е или асистент Very Happy

Од Велес е...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 8:41 pm

Jaс све мислев дека е од Битола.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 8:45 pm

kojgode напиша:Jaс све мислев дека е од Битола.

Имат играно за Пелистер...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Bukic Вто Јан 20, 2009 8:54 pm

Mary Jane напиша:Од Велес е...
уствари да од велес е грешка ама пак шо исто ти е хехе иначе ево ви кој сакат линк да видит нечто за него слики едно др
https://www.facebook.com/pages/Kiril-Lazarov/33063771848
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 10:37 pm

абе остај ти женет неженет ..то не важит...бај д веј букич фала за линков
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Bukic Сре Јан 21, 2009 12:32 am

Lastojca напиша:абе остај ти женет неженет ..то не важит...бај д веј букич фала за линков

np кажи ми ти јас ке средам со жена му ти со него Wink
Bukic
Bukic
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 32

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by комшивка Сре Јан 21, 2009 2:07 am

Bukic напиша:
па сега и вие стар е за вас а и не е нешто посебно хаха остај то од св.николе е не чинит Smile

Ахх грешка си. Посебен е чоекон, еден од најубавите и најуспешни мажи во Македонија. Маж во вистинска смисла на зборот. Го обожавааам Embarassed Smile А за жена му не е проблем.. За неколку пати и неморат да дознајт бе, шо.. Razz И да.. Стварно добар играч Wink
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 2:50 am

Не чинит бракој да растурате, после децата да плачат...

На Википедија имат на германски јазик за Кире, а нема на македонски...
http://de.wikipedia.org/wiki/Kiril_Lazarov

И 1000% сум сигурна дека е од Велес...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 3:17 pm

Топовски удари!!!! Не би сакал да ме удрит по гла!!! Sleep
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 12:48 am

Кире Лазаров уште еднаш докажа дека со право е најдобар стрелец на европските ракометни простори. Нема сила која може да ги брани неговите удари од 110км/ч...Голманите се немоќни пред неговите седмерци. Сите селектори се плашат дека ќе изгубат само заради него. Тоа е Кирил Лазаров <3

МАКЕДОНИЈА ВО ПОБЕДА!!!!
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 12:50 am

Mary Jane напиша:Кире Лазаров уште еднаш докажа дека со право е најдобар стрелец на европските ракометни простори. Нема сила која може да ги брани неговите удари од 110км/ч...Голманите се немоќни пред неговите седмерци. Сите селектори се плашат дека ќе изгубат само заради него. Тоа е Кирил Лазаров <3

МАКЕДОНИЈА ВО ПОБЕДА!!!!
Teк Тошо да го земеја во репрезентација, рачунајте.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 12:55 am

kojgode напиша:Teк Тошо да го земеја во репрезентација, рачунајте.
Тој ак играше, сите болници не ќе имаа доволно место да ги сместат повредените.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 1:00 am

Mary Jane напиша:Кире Лазаров уште еднаш докажа дека со право е
најдобар стрелец на европските ракометни простори. Нема сила која може
да ги брани неговите удари од 110км/ч...Голманите се немоќни пред
неговите седмерци. Сите селектори се плашат дека ќе изгубат само заради
него. Тоа е Кирил Лазаров <3

МАКЕДОНИЈА ВО ПОБЕДА!!!!
да вистина се плашет од него...ама се плашет и од цела македонска
репрезентација...тргни од двата одлични голмани(да не ги
зареквам....)па види ги бекојте со ги имаме(денес темелков 100%
реализација)а исто така и мојсоски се покаќа во добро светло....како и
да е имаме одлична репрезентација и верувам во нив:D::D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 1:46 am

Сликава ми е посебно драга, на десктоп дома си ја иам и на школа на сите компјутери ја ставивме...
Ајде женски, навалете...
Фан Клуб на Кире Лазаров Lazarov_Kiril_130508_480_sam
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Фан Клуб на Кире Лазаров Empty Re: Фан Клуб на Кире Лазаров

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот