Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домашно милениче

+30
*UnIqUe*
s...
pankerishte
rihanna
Ane
Жбафта
KaTeRiNcE
REGINA
STIFLER
Ivana
sokol
grgrgr
мирАл
malina
METALBOY
Bleak
Odyssey
The Breaking Dawn
kojgode
fairy
Mary Jane
Џајко
Obibos
Punk
корун
Болиглава
Рокси
Marej
Lastojca
Наташа
34 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by malina Вто Мар 24, 2009 6:53 pm

Досега имам чувано 5 мачиња и ко пораснаа сите ми умреа,чував папагал и тој ми умре,и морско прас и то ми умре и многу ми е тешко ко ќе ми умрет и решив веќе да не чувам зш изгледа некој баксуз сум јас
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by мирАл Вто Мар 24, 2009 7:10 pm

И јас иам чувано све шо наведе малина Smile освен петте мачиња. Имав аквариум со мн риби и дојде време да му кажам збогум зш договорот беше да го чистам џа бу со мојве, и го дадов на еден пријател Crying or Very sad то е Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by grgrgr Вто Мар 24, 2009 7:46 pm

имам аквариум голем и имам еден папагал Поли се викат.Го имам од шесто и мн е питом и дури и малце почна да ме нервират од со е мирен

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by sokol Вто Мар 24, 2009 7:59 pm

јас ке одам кај гргргр и во аквариумон 2 пирани ќе и фрлам а во кафезот од папагалон еден мачор ќе и пуштам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 8:28 pm

sokol напиша:јас ке одам кај гргргр и во аквариумон 2 пирани ќе и фрлам а во кафезот од папагалон еден мачор ќе и пуштам
ке се дружет lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Mary Jane Сре Мар 25, 2009 12:09 am

METALBOY напиша:бејља се јас мислам, едмо-едно џамкет за јадење, или да ги прошеташ, или да влезет или да излезет...ми досадвет зато и немам, а низдома се вртит мачкана од тетка ми, досадвит Evil or Very Mad

И плус обележвит територија, ко шо памтам?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by METALBOY Сре Мар 25, 2009 12:39 pm

Mary Jane напиша:
METALBOY напиша:бејља се јас мислам, едмо-едно џамкет за јадење, или да ги прошеташ, или да влезет или да излезет...ми досадвет зато и немам, а низдома се вртит мачкана од тетка ми, досадвит Evil or Very Mad

И плус обележвит територија, ко шо памтам?
да цела куќа ако мислиш и пошироко(не сум приметил, нишо посебно околу то). еднуш ми се пикна в децка и во пет сатот оцабајле мјаwкаше. ке ја ништев Evil or Very Mad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Ivana Сре Мар 25, 2009 2:23 pm

имаф бела пудлица, и ми умре поточно се отру Карпе ко ја имав земено, и пошо не можевме без куче купивме друго малтешка пудла ама ова мн е лошо и само не касат блах.....
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by STIFLER Сре Мар 25, 2009 4:02 pm

Па мене ми се тато и мама миленичиња
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by REGINA Сре Мар 25, 2009 9:58 pm

сеа си чувам зајаче(Bella).
имам кученце(Jessy)... кое моментално ми е киднапирано Sad (ама и не му е прв пат, така да очеквам да се појавит секој момент)...
чував 7 папагалчиња сите ми избегаја па и не им ги памтам имињата, рипче Oscar (трагична смрт имаше), многу мачиња (дури се мали ми се слатки после ич), канаринче, и уште зајачиња..
ZOO Smile
ах да и мајмун... сестрами.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by мирАл Сре Мар 25, 2009 10:02 pm

REGINA напиша:ах да и мајмун... сестрами.
Ко ќе и кажам.... имат да те топнит од земја Basketball
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by REGINA Сре Мар 25, 2009 10:07 pm

мирАл напиша:
REGINA напиша:ах да и мајмун... сестрами.
Ко ќе и кажам.... имат да те топнит од земја Basketball
абе во кинески хороскоп е мајмун шо да прам?
хехехех пак мене еден страв од сестрами... жити све не ме кажви, ќе ти купам чоколада.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by KaTeRiNcE Сре Мар 25, 2009 10:57 pm

REGINA напиша:сеа си чувам зајаче(Bella).
имам кученце(Jessy)... кое моментално ми е киднапирано Sad (ама и не му е прв пат, така да очеквам да се појавит секој момент)...
чував 7 папагалчиња сите ми избегаја па и не им ги памтам имињата, рипче Oscar (трагична смрт имаше), многу мачиња (дури се мали ми се слатки после ич), канаринче, и уште зајачиња..
ZOO Smile
ах да и мајмун... сестрами.
Ке видиш ане мајмун Mad Evil or Very Mad и бај д веј си иам куче се викат Брендон презиме Марковци прекар Буфче
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мар 25, 2009 11:03 pm

Ке видиш ане мајмун Mad Evil or Very Mad и бај д веј си иам куче се викат Брендон презиме Марковци прекар Буфче

еј твоево беше перверзното куче?? bounce
јас еднаш донесов зајче дома и мама ко конечно го прифати фактот дек ке чуват зајак дома и се помоча на новиот тепих и ми го исфрли Crying or Very sad а ни име му немав даено Sad tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Mary Jane Чет Мар 26, 2009 1:52 am

Сите шо се 1992 родени, во кинески хороскоп се мајмун. Ко дознав се стаписав.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Bleak Чет Мар 26, 2009 2:47 am

Mary Jane напиша:Сите шо се 1992 родени, во кинески хороскоп се мајмун. Ко дознав се стаписав.

А во 1991 шо се родени? Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 11:34 am

Mary Jane напиша:Сите шо се 1992 родени, во кинески хороскоп се мајмун. Ко дознав се стаписав.
а 1993?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by REGINA Чет Мар 26, 2009 5:13 pm

1991 коза
1993 петел
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Жбафта Нед Апр 05, 2009 2:28 am

a 19999994?
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Mary Jane Нед Апр 05, 2009 2:36 am

Жбафта напиша:a 19999994?

Kуче.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Ane Нед Апр 12, 2009 4:53 pm

imam kuce pekinezer i se vikat Mimi :D
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by rihanna Нед Апр 12, 2009 5:22 pm

јас имав едно мало мало хрчаче I love you ,куче кое ми го отруја,едно 10 мачина едното ми го киндапираја,едното само шо се роди после 10 дена комшијава ми го уби Crying or Very sad така сите трагично ми завршија....Crying or Very sad
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 15, 2009 10:50 pm

The Breaking Dawn напиша:
Ке видиш ане мајмун Mad Evil or Very Mad и бај д веј си иам куче се викат Брендон презиме Марковци прекар Буфче

еј твоево беше перверзното куче?? bounce
јас еднаш донесов зајче дома и мама ко конечно го прифати фактот дек ке чуват зајак дома и се помоча на новиот тепих и ми го исфрли Crying or Very sad а ни име му немав даено Sad tongue
Да моето беше перверзно еднаш на роденден ке ја ебнеше наташа хахахахахахаха
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Mary Jane Чет Апр 16, 2009 12:52 am

Ам Буфче ги бркат сине женски в маала, вие то не знајте.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by pankerishte Пет Апр 17, 2009 3:14 pm

Jaс иам 3 морски прасиња и во иднина ке се зголемит бројот со оглед на тоа што женката ми е трудна Twisted Evil
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Домашно милениче - Page 2 Empty Re: Домашно милениче

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот