Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Адаптер... неразјаснат сон

+5
RoTkViCa
Наташа
zzz
Bleak
Џими
9 posters

Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 1:50 am

Сношти го сонував форумов.
Си велам, о... зошто?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 2:03 am

Па само 84 мислења имаш требит да се зачудиш... јас иам преку 800 ама не го иам сеуште сонвено... Very Happy а ш мојт да е или зашто ќе видиш со тек на време.. пробај да го сонвиш пак... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by zzz Пон Мар 23, 2009 2:06 am

јави и се на тетка драгче study
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Наташа Чет Апр 02, 2009 1:36 pm

Па бебињана сонвет то шо им се дешават во текот на денот... можда се враќаш за своите корени, а можно е потсвесно да си сакал да се укључиш, ко ко ќе сонвиш дек си во веце ко ќе ти се мочат. Адаптер успеа да те освои за толку кратко време

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 02, 2009 1:51 pm

мене ме интересират во кој род го сонвеше???
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 02, 2009 9:34 pm

Наташа напиша:Па бебињана сонвет то шо им се дешават во текот на денот... можда се враќаш за своите корени, а можно е потсвесно да си сакал да се укључиш, ко ко ќе сонвиш дек си во веце ко ќе ти се мочат. Адаптер успеа да те освои за толку кратко време

а од кај знает другиве бебињана шо сонвет? Shocked
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Marej Чет Апр 02, 2009 9:45 pm

Јас завчера Корунон го сонвев. Ама сериозно.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by корун Чет Апр 02, 2009 11:47 pm

Marej напиша:Јас завчера Корунон го сонвев. Ама сериозно.

Дај бе зарем и модератор не ти е доволно?scratch


Very Happy

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Marej Пет Апр 03, 2009 12:31 am

корун напиша:
Marej напиша:Јас завчера Корунон го сонвев. Ама сериозно.

Дај бе зарем и модератор не ти е доволно?scratch


Very Happy

Сериозно!!!! Ме прашвеше дал си убо облечен за полуматура.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by корун Пет Апр 03, 2009 1:08 am

хахахаха

И убо бев?

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Marej Пет Апр 03, 2009 1:34 am

Ja nosese belana dukserica so crno i crveno mislam so ti e i farmerki. Ama vo sonov prvpat ja gleav duksericata.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Џими Пет Апр 03, 2009 9:03 pm

Опседнатост.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Marej Саб Апр 04, 2009 8:20 pm

Џими напиша:Опседнатост.
suck me bitch, znam dek sakash tebe da te sonvam.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by blesava008 Вто Апр 07, 2009 1:15 am

Marej напиша:
Џими напиша:Опседнатост.
suck me bitch, znam dek sakash tebe da te sonvam.
хаха и ти го рече! ахахахах Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 29
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот