Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Некст Тајм - све за ниф

+8
Рокси
kojgode
pankerishte
RoTkViCa
METALBOY
Mary Jane
noviot
Bleak
12 posters

Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Некст Тајм - све за ниф

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 2:56 pm

Значи еве ви тема за Некст тајм да не се полнит Евровизија темана...
Значи све шо сакате и нејќите во врска за ниф, критики и тако даље... Cool
Појлите... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 2:58 pm

Еве од Евровизија темана ќе се цитирам и то...

Рокси напиша:
blesava008 напиша:ахахаха кој пари бе ...??? ај жити се кажи ми кој пари ке ги добијат од евровизија...???
а богами и ти да си на нивно место не бил бил ништо поарен така да.... Very Happy

Можит немат да добијат којзнајт шо од евровизија, ама цел им е да станат попознати, па ќе видиш кој пари... ќе почнат да ги барет спонзори, реклами блаблаблааа.. а да организирет концерт ќе земат јака пара од попалениве девојчиња

***

а за последната реченица немојш да судиш, пошо секој чоек си е различен.

Абе од тезги со фолкерија имет собрано доволно за да си се спонозрирет... а башка шо ќе најдет спонзори то е друго... и да не ми теквит кој ми спомна баш ногу убо ја "пеел" Кад замиришу јорговани Laughing Металска дан е песнава... факт е не се држет до идеологијата нивна едно друго... од никогаш ни биле ни ќе бидет оригинални. Го имитират Слеш гитаристон море... можда и исти боксерици ко него носит.. Laughing Според мене не е бенд она. Само Не Верувам е добра песна стварно али за другото.... некако ги исфорсираја и на брзина само по секоја цена албум да истает... Razz толку од мене. И да мојт Некст Тајм да се отворит тема... Laughing

Сеа вие искажите се... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by noviot Нед Мар 22, 2009 5:58 pm

добри се


само немат кој да ги отепат
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by Mary Jane Нед Мар 22, 2009 6:04 pm

Излишни се зборови за нив.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 6:06 pm

Имет некој убај песни, не е лоша и оваја за евровизија, можат многу повеќе
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 22, 2009 6:08 pm

јас онаму кажав се шо имав Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by pankerishte Нед Мар 22, 2009 7:00 pm

тапа.срање.катастрофа. pale Suspect
ми се повраќа само кога ке ги видам
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by kojgode Нед Мар 22, 2009 7:39 pm

Мене и без да ги видам ми се повраќат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by Рокси Нед Мар 22, 2009 7:41 pm

Некст тајм се совршен лек за комплекси Smile
А субјективно глеано се тешка комерцијала и дечиња во филм. Ама убо си прает, ќе ги издупат пола малолетнички шо ќе им скокет на концерти, ќе си заработат пари од нив, ќе се пувет... ама и ќотек мојт да јадет од некој нафурани типци Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 22, 2009 8:50 pm

kojgode напиша:Мене и без да ги видам ми се повраќат.


хахахахаха те обожавам тебе и твоите ненормални коментари хахахаха I love you I love you I love you I love you I love you I love you
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 8:52 pm

Заборајф да додам...

Слеш - гитарист со можеби најзакон став и стил на свирење, свирит со чувство ме ранит... а онај вошкарон... бар да го имитират убоо... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 8:55 pm

Bleak напиша:Заборајф да додам...

Слеш - гитарист со можеби најзакон став и стил на свирење, свирит со чувство ме ранит... а онај вошкарон... бар да го имитират убоо... Very Happy
lol! lol! lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by pankerishte Пон Мар 23, 2009 6:12 pm

Рокси напиша:Некст тајм се совршен лек за комплекси Smile
А субјективно глеано се тешка комерцијала и дечиња во филм. Ама убо си прает, ќе ги издупат пола малолетнички шо ќе им скокет на концерти, ќе си заработат пари од нив, ќе се пувет... ама и ќотек мојт да јадет од некој нафурани типци Very Happy
Е ова е добар муабет.Поштувам Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 10:20 pm

УА за Некст и за другиот дечко Тајм.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by Angelic Сре Апр 01, 2009 11:01 pm

Некст и брат му Тајм нека продолжет да прает комерцијална музика и ќе видиме до кај ќе стигнет. Јасно е колкави ги сакаат нив - до 15 год.

Caruso им е најдобра песна. Иако е препеана.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 1:22 am

во весник негде прочитав дека некст тајм биле ко детска верзија на бон џови... јас викам дека и то е за нив мн. тие се лоша копија на детската копија на бон џови.
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by Odyssey Сре Jул 01, 2009 3:40 pm

Ако сакате добра турбо забава и јака селска журка слободно викнете ги момците од Некст тајм
хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Некст Тајм - све за ниф Empty Re: Некст Тајм - све за ниф

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот