Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Рибља Чорба - Марихуана

3 posters

Go down

Рибља Чорба - Марихуана Empty Рибља Чорба - Марихуана

Пишување by Bleak Саб Мар 21, 2009 10:08 pm

Оваа е забранета песна мислам дека е издадено во 150-200 касетни примероци каки на грамофонски плочи... Ако некој ја имат на плоча или во некој подрум од татко/маја шо ви останале информејшн тука молим вас да се нагодиме да се напрајт во емпе3 формат. Laughing Фала унапред... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Рибља Чорба - Марихуана Empty Re: Рибља Чорба - Марихуана

Пишување by pankerishte Пон Мар 23, 2009 6:14 pm

Да да.Во Охрид мислам дека мн ретко и тешко можиш да ја најш.
Хевион прашај го за то.Мислам дека тој дан ја имаше од некој.
Иначе знајш дека Author ја преработвет.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Рибља Чорба - Марихуана Empty Re: Рибља Чорба - Марихуана

Пишување by Bleak Вто Мар 31, 2009 2:17 pm

Нормално знам... Very Happy Ја иам слушнато песнава на плоча ко беф 3 или 4 одд... кај тетка ми Белград ама не знаела кј и е плочата сеа... Rolling Eyes фак...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Рибља Чорба - Марихуана Empty Re: Рибља Чорба - Марихуана

Пишување by LED ZEPP Пет Апр 10, 2009 11:45 am

песнава мислам дека ја има препеано една српска група мислам император види на youtube напиши Imperator-Marihuana ми рекоа на сајтов на рибља чорба таа била
LED ZEPP
LED ZEPP
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 13

Вратете се на почетокот Go down

Рибља Чорба - Марихуана Empty Re: Рибља Чорба - Марихуана

Пишување by Bleak Вто Мај 12, 2009 11:03 am

Благодарам на информација...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Рибља Чорба - Марихуана Empty Re: Рибља Чорба - Марихуана

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот