Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kрводарителство.

+16
bojan_acm
REGINA
fairy
корун
Bleak
Odyssey
A GiRL
RoTkViCa
blesava008
Golub-Samoubica
Болиглава
Lastojca
Marej
П.
мирАл
kojgode
20 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Golub-Samoubica Чет Мар 19, 2009 12:57 am

Lastojca напиша:абе вистина женскиве шо имет добијано не смеет да давет крв?

Смеет како не.Им носет нокшир нив и така давет.А имат и ситуации кај шо им ги земет употребените влошки и ги цедет в шише.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by корун Чет Мар 19, 2009 1:04 am

И утре во колку и каде?

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Lastojca Чет Мар 19, 2009 1:05 am

корун напиша:И утре во колку и каде?

во 8 - трансфузиологија
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Болиглава Чет Мар 19, 2009 1:07 am

Сите во осум а? Ај дојте покасно, ко сардини ќе сме напукани иначе?Smile

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Lastojca Чет Мар 19, 2009 1:10 am

па така кажаја шо знам јас...ваљда сите да!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Golub-Samoubica Чет Мар 19, 2009 1:15 am

Сите требит да сме таму во 8 . Ние осмица шо сме последни ке сме биле и рачунај кога ке дојме на ред до 11 сатот немат ни еден да е почнат од кај нас туку да си поспијаме сабајле ние , не?
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by REGINA Чет Мар 19, 2009 6:24 pm

ма какво давање крв... доволно е само да видам медицинска игла (не камоли крв) и да припаднам сместа. Neutral
Систематскине прегледи ми се смрт заради она игличено, а не уште да давам литри крвишта. иу. и уш ак ти се трефнит некоја неспособна сестра да те боцкат.. ренде ќе те напрајт дури ти ја погодит вената.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by bojan_acm Чет Мар 19, 2009 6:43 pm

Абе само нашколо да не се одело не од шо толку му се дават крв....ама аку сеа то е
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by RoTkViCa Чет Мар 19, 2009 6:55 pm

Bleak напиша:Јас даваф крф ноемврито мислам беше или декември... 350 ми зедоја мене... зш Б негатиф сум зато... Smile и така јако е ќе те легнет на лежалка и во вената ти стават игла црево стегас со раката на почетокот дур да почнит и лежиш и после 10 мин ваѓет иглата и то... и пенкало ќе ти дает и да јајш нешо сендвичи сок гага имат... хаха Smile не е страшно ништо... Smile КОЈ Е СПОРТИСТ КРФ ДА НЕ ДАВАТ ЗШ ТРЕБИТ МИНИМУМ 1 МЕСЕЦ ДА СЕ РЕГЕНЕРИРАТ КРФТА!!! кАЈ МЕНЕ НЕМАШЕ НЕКОЕ ВЛИЈАНИЕ АЛИ СЕПКА ДА ЗНАЈТЕ СИТЕ НЕ СТЕ ЈАС ОЗБИЛНО ОВА!!!! Да си знајте да ве информирам јас... Smile

абе шо ти е...јас дадов..нишо не беше страшно...и сеа за 1 сат планирам да одам на вежбање..значи истиов ден...нема да се форсирам мн и готово ..ич не му ја мислам...битно живот спасив Very Happy


Последната промена е направена од RoTkViCa на Чет Мар 19, 2009 7:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by fairy Чет Мар 19, 2009 6:57 pm

јас ништо, ме одбија хахаха:D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by zzz Чет Мар 19, 2009 7:29 pm

и мене ме вратија ама и утре не одам начколо ке одмарам от денес шо се измориф
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by комшивка Чет Мар 19, 2009 9:49 pm

колку души ве одбија од мој клас?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by fairy Чет Мар 19, 2009 9:51 pm

хмм паа прилично Razz прашај колку дадоја, не колку не дадоја Razz десетина ако дадоја само xaxaxa
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by комшивка Чет Мар 19, 2009 10:27 pm

охо значит утре ќе е попосетена училницана од денес.. супер..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by pankerishte Чет Мар 19, 2009 11:58 pm

RoTkViCa напиша:
Bleak напиша:Јас даваф крф ноемврито мислам беше или декември... 350 ми зедоја мене... зш Б негатиф сум зато... Smile и така јако е ќе те легнет на лежалка и во вената ти стават игла црево стегас со раката на почетокот дур да почнит и лежиш и после 10 мин ваѓет иглата и то... и пенкало ќе ти дает и да јајш нешо сендвичи сок гага имат... хаха Smile не е страшно ништо... Smile КОЈ Е СПОРТИСТ КРФ ДА НЕ ДАВАТ ЗШ ТРЕБИТ МИНИМУМ 1 МЕСЕЦ ДА СЕ РЕГЕНЕРИРАТ КРФТА!!! кАЈ МЕНЕ НЕМАШЕ НЕКОЕ ВЛИЈАНИЕ АЛИ СЕПКА ДА ЗНАЈТЕ СИТЕ НЕ СТЕ ЈАС ОЗБИЛНО ОВА!!!! Да си знајте да ве информирам јас... Smile

абе шо ти е...јас дадов..нишо не беше страшно...и сеа за 1 сат планирам да одам на вежбање..значи истиов ден...нема да се форсирам мн и готово ..ич не му ја мислам...битно живот спасив Very Happy
Немат врска бе Блажо.После то Вино ман само стегаш и како нов.
Иначе од кога ке дајш крв се осеќа едно добро чуство во организмот.
Сепак се прочистуваш.Иначе иам давано 4-5 пат до сега Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by корун Пет Мар 20, 2009 12:52 am

Мене ме вратија, ми рекоја не им земале денес на тие со сина крв.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by комшивка Пет Мар 20, 2009 1:39 am

pankerishte напиша:
Немат врска бе Блажо.После то Вино ман само стегаш и како нов.
Иначе од кога ке дајш крв се осеќа едно добро чуство во организмот.
Сепак се прочистуваш.Иначе иам давано 4-5 пат до сега Cool

Хахах ам ти да беше женско и да се прочистуваше секој месец кој знајт колку убо ќе се осеќаше.... Very Happy

се зезам Very Happy

корун напиша:Мене ме вратија, ми рекоја не им земале денес на тие со сина крв.

кога ќе бидиш бе ти корун на ред со твојата сина крв? (пошо денес те вратиле) Very Happy Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by malina Пет Мар 20, 2009 1:51 am

Денес давав и многу е убо чуството,а и многу убо се осеќав после давањето некако прочистено и здраво
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Bleak Пет Мар 20, 2009 2:06 am

REGINA напиша:ма какво давање крв... доволно е само да видам медицинска игла (не камоли крв) и да припаднам сместа. Neutral
Систематскине прегледи ми се смрт заради она игличено, а не уште да давам литри крвишта. иу. и уш ак ти се трефнит некоја неспособна сестра да те боцкат.. ренде ќе те напрајт дури ти ја погодит вената.

От кј знајш како е кога се плашиш од игли и никогаш не си давала крф? И то на психички план е стравот нишо друго... малце храброст вдишвиш длабоко затвораш очите и викаш 3 пати не ми е страф... и 4 пати ак требит и толку... afro
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by pankerishte Нед Мар 22, 2009 6:58 pm

комшивка напиша:
pankerishte напиша:
Немат врска бе Блажо.После то Вино ман само стегаш и како нов.
Иначе од кога ке дајш крв се осеќа едно добро чуство во организмот.
Сепак се прочистуваш.Иначе иам давано 4-5 пат до сега Cool

Хахах ам ти да беше женско и да се прочистуваше секој месец кој знајт колку убо ќе се осеќаше.... Very Happy

се зезам Very Happy

корун напиша:Мене ме вратија, ми рекоја не им земале денес на тие со сина крв.

кога ќе бидиш бе ти корун на ред со твојата сина крв? (пошо денес те вратиле) Very Happy Very Happy

ххахахахахахахахахахах....женски бе Razz Razz Razz Razz Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Kрводарителство. - Page 2 Empty Re: Kрводарителство.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот