Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Логика

Страна 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by корун Чет Апр 23, 2009 3:56 pm

Мисљам работат на принцип на привлеквење на магнетна игла од страна на северниов пол така да надвор или немат да работат или накај сонцево ке покажвит...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by METALBOY Чет Апр 23, 2009 5:45 pm

Абе и јас незнам, ама мислам дека ке се вртит на кј шо ке и текнит... Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by METALBOY Пет Апр 24, 2009 8:14 pm

нова, нова, нова!!!
шо е направено прво - авиони од хартија или вистински lol!

едит: можда не е за логика, зато уш една

ако идентични браќа се женат со идентични жени дали нивните деца ке се идентични?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by *UnIqUe* Сре Апр 29, 2009 3:15 pm

Identi4ni zeni??? ne sestri?
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by METALBOY Сре Апр 29, 2009 3:22 pm

убо де сестре сеедно
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот