Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Логика

+27
ноунејм
Odyssey
Stefk0
blesava008
dzole
Bleak
Mary Jane
mitan
fairy
мирАл
Фазлија
KaTeRiNcE
RoTkViCa
zzz
Lastojca
malina
Marej
REGINA
Болиглава
kojgode
комшивка
корун
Џајко
The Breaking Dawn
Alexandra
STIFLER
Наташа
31 posters

Страна 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by корун Чет Апр 23, 2009 3:56 pm

Мисљам работат на принцип на привлеквење на магнетна игла од страна на северниов пол така да надвор или немат да работат или накај сонцево ке покажвит...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by METALBOY Чет Апр 23, 2009 5:45 pm

Абе и јас незнам, ама мислам дека ке се вртит на кј шо ке и текнит... Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by METALBOY Пет Апр 24, 2009 8:14 pm

нова, нова, нова!!!
шо е направено прво - авиони од хартија или вистински lol!

едит: можда не е за логика, зато уш една

ако идентични браќа се женат со идентични жени дали нивните деца ке се идентични?
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by *UnIqUe* Сре Апр 29, 2009 3:15 pm

Identi4ni zeni??? ne sestri?
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by METALBOY Сре Апр 29, 2009 3:22 pm

убо де сестре сеедно
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Логика - Page 21 Empty Re: Логика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот