Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Куфери

+13
Obibos
REGINA
корун
Jas**
TONI
Mary Jane
комшивка
noviot
Master
Golub-Samoubica
The Breaking Dawn
мирАл
kojgode
17 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Куфери - Page 2 Empty Re: Куфери

Пишување by комшивка Чет Фед 26, 2009 9:53 pm

не ти предлагам јас шогоде.. а иначе ти кога заминвиш? ќе се враќаш ваму? Very Happy да ми купиш поклон за успомен..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Куфери - Page 2 Empty Re: Куфери

Пишување by kojgode Чет Фед 26, 2009 9:54 pm

На втори март би требало да трнам.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Куфери - Page 2 Empty Re: Куфери

Пишување by zzz Пет Фед 27, 2009 9:36 pm

земи си во ранец најбитното и таму све ќе си купиш прет да се вратиш
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Куфери - Page 2 Empty Re: Куфери

Пишување by kirce Чет Мар 05, 2009 1:09 pm

ке си зеам еден џуптин и ке му купам смоки и ке ги носит по мене сегде а
ако е умен ке му купам и сладолед можда...
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Куфери - Page 2 Empty Re: Куфери

Пишување by TONI Пон Мар 09, 2009 3:03 am

Master напиша:Ак сакаш да знајш јас не сакам крем бананчиња!!!

Епа изјаснисе шо сакаш.Можда ќе добијаш то шо сакаш,а можда и не Wink

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Куфери - Page 2 Empty Re: Куфери

Пишување by fairy Сре Мар 18, 2009 9:57 pm

јас ке најмам некој шо немат друга работа и ќе му ги дам да ми ги чуват, ќе му платам, или пак ке ги влечкат по мене за дан ми украдит нешто. ама ако одам на такво патување поубо со ранец од оние големине ке одам, или пак ке преспивам во хотел по една вечер. аа, мојт и на железничка да имат места кај шо се оставет куферите дури шеташ... Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Куфери - Page 2 Empty Re: Куфери

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 9:07 pm

за колкаво и да е патувањето јас многу малку носам такада не би ми било проблем, да претпоставиме дека носам многу тогаш би ги оставил во некој супермаркет како шо си оставаме работи во тинекс, никој не ги земат, глупо е ова....ааааа се откажвам. можда тогаш ке ми текнит, не мојш да знајш afro
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Куфери - Page 2 Empty Re: Куфери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот