Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога ви е роденден?

+39
s...
Angelic
rihanna
Infected
Ane
pankerishte
METALBOY
blesava008
dzole
KaTeRiNcE
fairy
Odyssey
hollow
RoTkViCa
Gallowsraven
The Breaking Dawn
корун
комшивка
noviot
Master
Bleak
PhiLL * E
TONI
Punk
Golub-Samoubica
мирАл
Lastojca
folder
REGINA
STIFLER
mitan
Marej
Наташа
Alexandra
Џајко
Obibos
Mary Jane
kojgode
A GiRL
43 posters

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Кога ви е роденден? Empty Кога ви е роденден?

Пишување by A GiRL Сре Фед 25, 2009 1:31 am

Мене денес Razz Razz Razz Razz jocolor
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by kojgode Сре Фед 25, 2009 1:33 am

16 jуни 1991
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 25, 2009 1:44 am

A GiRL напиша:Мене денес Razz Razz Razz Razz jocolor

Ти праќам огромни честитки. cheers


Мене на 01 октомври
Неколку битни работи се имет десено на 01.10 во историјата:
1. Битката кај Гавгамела farao
2. Формирање на НАСА alien
3. Формирана е НР Кина pig
4. Отворен е Универзитетот Стенфорд study
5. Томас Едисон ја отворил првата фабрика за сијалици Idea

и најбитното
6. Основана е првата геј заедница во Данска affraid

(со последново не се гордеам)
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Obibos Сре Фед 25, 2009 3:21 am

26ти мај 2009
drunken
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Џајко Сре Фед 25, 2009 1:26 pm

3ти јуни
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Alexandra Сре Фед 25, 2009 1:42 pm

8-ми мај
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Наташа Сре Фед 25, 2009 2:47 pm

Ај среќен нек ти е роденденов.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by A GiRL Сре Фед 25, 2009 3:16 pm

Фала Mary Jane,фала Наташа alien
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Marej Сре Фед 25, 2009 3:56 pm

2ри јуни.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by mitan Сре Фед 25, 2009 4:00 pm

11 јуни
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by STIFLER Сре Фед 25, 2009 4:58 pm

4 октомври
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by REGINA Сре Фед 25, 2009 5:09 pm

A GiRL напиша:Мене денес Razz Razz Razz Razz jocolor
Нека овој ден те поведе кон иднината, светло нека ти ја одбележи
судбината, нека животот ти биде рајска градина во која ќе цветаат твојата добрина и
убавина. СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!


иначе мене ми е на 11 март... уш точноооооооо 14 дена........
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by folder Сре Фед 25, 2009 5:55 pm

Ми помина на 10 Февруари king
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Lastojca Сре Фед 25, 2009 7:29 pm

јас сум родена на 23 ноември ..и имат уште мноогуу до овогодинешниот роденден
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by мирАл Сре Фед 25, 2009 8:54 pm

27 јули
Мн ве интересираше
и со нетрпение чекате да ми честитате
(как да не сте чекале)Кога ви е роденден? Icon_neutral
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Golub-Samoubica Сре Фед 25, 2009 9:07 pm

На 25 февруари :D т.е денес.Ке го прам во Jazz In кој сакат нека повелит имат частење од мене.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Lastojca Сре Фед 25, 2009 9:08 pm

мирАл напиша:27 јули
Мн ве интересираше
и со нетрпение чекате да ми честитате
(как да не сте чекале)Кога ви е роденден? Icon_neutral

јас ке ти честитам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by мирАл Сре Фед 25, 2009 9:15 pm

Lastojca напиша:
мирАл напиша:27 јули
Мн ве интересираше
и со нетрпение чекате да ми честитате
(как да не сте чекале)Кога ви е роденден? Icon_neutral

јас ке ти честитам

Ме прерадва cheers
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Punk Сре Фед 25, 2009 9:19 pm

17ти мај
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by TONI Сре Фед 25, 2009 10:35 pm

5 декември
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by PhiLL * E Сре Фед 25, 2009 11:19 pm

9 октобар!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Bleak Сре Фед 25, 2009 11:27 pm

Golub-Samoubica напиша:На 25 февруари :D т.е денес.Ке го прам во Jazz In кој сакат нека повелит имат частење од мене.

Не је згодно да се тупниме така да среќен родеднен шо те лежи на душа да ти лежит в кревет... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Bleak Сре Фед 25, 2009 11:31 pm

А грл среќен роденден иначе јас на 13-ти Јануари помина... среќа шо не сум во петок тогаш комплетен баксуз ќе беф... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Master Сре Фед 25, 2009 11:53 pm

9 Октомври - најубав датум cheers

Иначе среќен поминат роденден на А- Girl и среќен денешен роденден на Голубчево! cheers
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by noviot Сре Фед 25, 2009 11:55 pm

Golub-Samoubica напиша:На 25 февруари :D т.е денес.Ке го прам во Jazz In кој сакат нека повелит имат частење од мене.
не тук ги мами луѓево море голуб дан се залетат некој со поклони да дојт па после да те колнит цел живот Very Happy
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот