Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

+8
Bleak
Golub-Samoubica
folder
noviot
Obibos
fairy
корун
kojgode
12 posters

Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by kojgode Вто Фед 24, 2009 7:48 pm

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Образложете зошто. (ако некој се прајт паметен и речит јас не сакам да сум никој од овие бидејќи сум скромен и сакам да сум ЈАС итн. му го бришам мислењето)
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by корун Вто Фед 24, 2009 7:58 pm

јас не сакам да сум никој од овие бидејќи сум скромен и сакам да сум ЈАС итн.

ооооохооооо

Јас би сакал да сум Џју Хефнер зато шо би бил ебач и плус би имал пари, а Бил Гејтс и не е толкаво ебачиште... А ако прашањево беше дали би одбрале пари или секс, би одбрал пари зато шо мојш да си купиш коа сакаш курвиче јако и ич гајле да немаш...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by kojgode Вто Фед 24, 2009 8:01 pm

После првата брачна ноќ со Бил Гејтс жена му му рекла:
-Сеа јасно ми е зш корпорацијава ти се викат МИКРОсофт. (морав да го потенцирам ова зш некој постотак од членојве нема да сватет, ова е извинение за попаметните).
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by fairy Вто Фед 24, 2009 8:08 pm

kojgode напиша:После првата брачна ноќ со Бил Гејтс жена му му рекла:
-Сеа јасно ми е зш корпорацијава ти се викат МИКРОсофт. (морав да го потенцирам ова зш некој постотак од членојве нема да сватет, ова е извинение за попаметните).

hahahahahahahhaah е браво бе Very Happy
а ова прашање важит за женски? Very Happy во секој случај, ево, јас би била бил гејтс, имат купој пари, и е тро помлад од другиов, овој уште малце и готов е....ама за парите ми е мене, а не за тие зајачиците, ниту пак за зајаци...скромно Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by Obibos Вто Фед 24, 2009 10:43 pm

Хју хефнер...најјак ебо ке сум и ке иам намногу пари и најјак ке сум..е зато Very Happy
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by noviot Сре Фед 25, 2009 5:26 pm

Бил Гејтс, со парите шо ке ги имам ке му купам се шо имат Хефнер дури и то шо немат ке му го купам , и playboy mansion и playboy corporation и сите 7 женски моментално шо ги имат ке му ги купам , и пак ке ми останет миљардииииииииииииииии Cool
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by folder Сре Фед 25, 2009 5:59 pm

noviot напиша:Бил Гејтс, со парите шо ке ги имам ке му купам се шо имат Хефнер дури и то шо немат ке му го купам , и playboy mansion и playboy corporation и сите 7 женски моментално шо ги имат ке му ги купам , и пак ке ми останет миљардииииииииииииииии Cool
Ајде брату впишчај сеееееее Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by Golub-Samoubica Сре Фед 25, 2009 8:04 pm

З'ш ми ја украде темата?:'( Се зезам. Sad Mad

Аре јас сакам да сум Хју Хефнер зашо метит се живо.. albino зајчиња верверичиња по некое желче и секако еден ракун.Колку шо имат тој ебано толку постој на форумов немат.Се метел и мајка му ја метел.Ам братуу иначе за Бил Гејтс,шо ке ти е кешот ако никоја не ке мојт да те задоволит.Оние зајчицине долна порта им е отворена 20x20 побрзо в тегла ке свр***,ебаго.Ај со здравје

Иначе прашањево беше специјално измислено за нашиот почитуван соученик и воедно професионален Reprogramer Аце (со актовката дечкото)
Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Hughhefnersplaymates
Сакате да сте опкружени со ова или со
Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Billgateso
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by Bleak Вто Мар 17, 2009 11:35 am

Бил Гејтс... скромен сум јас многу секс нејќам многу пари сакам... хех шала да не беше ова: ако некој се прајт паметен и речит јас не сакам да сум никој од овие
бидејќи сум скромен и сакам да сум ЈАС итн. му го бришам мислењето
ќе напишеф дек сум скромен шо знам нејќам ептен ногу пари и нејќам наеднаш све да иам да ми е изџвакано... сакам стварно да вложам труд за да добијам нешо...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by Mary Jane Сре Мар 18, 2009 12:21 am

Бил Гејтс многу го ценам. Зато него го бирам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 8:47 pm

Го поштовам Хју Хефнер Twisted Evil
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 9:31 pm

бил нека е зш овај другиов не го знам, чим не го знам, овај другиов сигурно е поарен Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 1:53 pm

dobro zensko sum ama ako se stavam na mesto od masko sigurno hju hefner bi sakala da bidam Cool
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер? Empty Re: Кој би сакале да сте повеќе Бил Гејтс или Хју Хефнер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот