Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Страст

+3
kojgode
Obibos
Master
7 posters

Go down

Страст Empty Страст

Пишување by Master Саб Фед 21, 2009 1:39 am

Сите имаме некоја страст, скриена или јавна Razz .
Која е вашата???



Мојата најголема страст е спиењето, а тоа можат да го докажат сите кои ме познаваат.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Страст Empty Re: Страст

Пишување by Obibos Саб Фед 21, 2009 2:43 am

Страст кон пелинковац
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Страст Empty Re: Страст

Пишување by kojgode Саб Фед 21, 2009 2:51 pm

Тутку.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Страст Empty Re: Страст

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 21, 2009 3:58 pm

чоколадо и бомбончиња
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Страст Empty Re: Страст

Пишување by Punk Саб Фед 21, 2009 9:33 pm

цигари
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Страст Empty Re: Страст

Пишување by Bleak Саб Фед 21, 2009 9:45 pm

Хммм.... пелинковац, апсинт гитара и пеење... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Страст Empty Re: Страст

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 21, 2009 11:06 pm

свирејне гитара, фотографирање и др. Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Страст Empty Re: Страст

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот