Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сон

+15
Ivana
PhiLL * E
RoTkViCa
The Breaking Dawn
Џими
METALBOY
Болиглава
корун
Alexandra
Наташа
tHeJunKy
Master
Odyssey
Bleak
Џајко
19 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 28, 2009 2:18 pm

Џими напиша:Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kakov son sonvevv.....

опааааа
ова некои перверзии признај tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by Џими Саб Мар 28, 2009 2:18 pm

Perverzii stvarno, neznam od kaj dojdoja NeutralNeutralNeutral
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 28, 2009 2:20 pm

Џими напиша:Perverzii stvarno, neznam od kaj dojdoja NeutralNeutralNeutral

и ко се разбуди? tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by Болиглава Саб Мар 28, 2009 6:14 pm

...беше воден и потен.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 28, 2009 6:35 pm

хахаха јас секој ден сонвам по 565465 соној...ама од сношти само памтам дека бевме негде со друштвово...и го видов Џои од `Пријатели`хахаха и беше мнооогу развиен хаха..и одам пред него и прам:АААААААААААААААААААААА(со пиштење) и тој исто пиштит и бегат...а јас го бракам...толку памтам хахах
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by PhiLL * E Саб Мар 28, 2009 7:04 pm

филм да не било то ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 28, 2009 7:06 pm

хахаха не бе...а и од кога немам гледано Пријатели...и него го немам видено..не знам од кај ми дојде в сон хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by Џими Саб Мар 28, 2009 7:17 pm

The Breaking Dawn напиша:
Џими напиша:Perverzii stvarno, neznam od kaj dojdoja NeutralNeutralNeutral

и ко се разбуди? tongue
Заплакав.... зато шо беше само сон.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 2:11 pm

Џими напиша:
The Breaking Dawn напиша:
Џими напиша:Perverzii stvarno, neznam od kaj dojdoja NeutralNeutralNeutral

и ко се разбуди? tongue
Заплакав.... зато шо беше само сон.
незнам колку е точно ама имам слушнато дека некогаш и сонот може да се претвори во реалност Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 03, 2009 10:46 am

сношти сонвев дека ми се скриши штиклата на 3 дела Shocked Shocked Shocked Shocked
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by корун Пет Апр 03, 2009 10:48 am

Димо тука беше да те утешит?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 03, 2009 10:52 am

корун напиша:Димо тука беше да те утешит?

хаха не бе....сама бев....и ништо....не можев така да излезам зато си реков поубо да се разбудам.... Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by Ivana Вто Апр 21, 2009 12:47 pm

јас иам слушнато дека сонвиме то шо најмногу не замарат... односно го
сонвиме то шо најмногу мислиме... исто така имам слушнато дека сонот
трајт 5 секунди, и дур спијаме нонстоп сонвиме само некој соној ни
останвет во сеќавање...!? Shocked
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by Lastojca Вто Апр 21, 2009 2:53 pm

јас пред некоја вечер сонвев дека сме оделе на екскурзија со бродон викторија! и то прага сме оделе ...и некои од членовите на форумов ги видов на соне !
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 21, 2009 5:36 pm

во последно време ист чоек во сиве соној ми идат.Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 9:36 pm

tHeJunKy напиша:баш сеа читам во теа шема за соништа, хехе, и ево нешо интересно:
“-Сонот е мој и ќе го менувам како сакам
Ова му успева само на еден од десет луѓе. Додека спие тој е свесен дека сонува и може да го менува, приспособува сонот како што сака. Треба само во својот сон да прондајде елементи што му изгледаат толку необични и невозможни што ќе му стават до знаење дека тоа не е рална ситуација, туку само сон.“

епа мене ми се имат десено многу, многу пати ова... и интересно е Very Happy многу филмастично Very Happy

И мене ми се имат десено дур сонвам да сфатам дек е сон....
Ито сонвев ужасен сон а не ми беше страв туку се смеев и во сонот си повторвев ... Аман сон е од шо да ми е страв Very Happy И стварно е интетересно Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by s... Вто Мај 19, 2009 11:00 am

Odyssey напиша:
tHeJunKy напиша:баш сеа читам во теа шема за соништа, хехе, и ево нешо интересно:
“-Сонот е мој и ќе го менувам како сакам
Ова му успева само на еден од десет луѓе. Додека спие тој е свесен дека сонува и може да го менува, приспособува сонот како што сака. Треба само во својот сон да прондајде елементи што му изгледаат толку необични и невозможни што ќе му стават до знаење дека тоа не е рална ситуација, туку само сон.“

епа мене ми се имат десено многу, многу пати ова... и интересно е Very Happy многу филмастично Very Happy

Јас мислам дека то го можит 1 од 10000000000 а то всушност се металците
морав да ти го речам
хахаха
се зезам
да ова е точно, сонот ти е во психата и ти можиш да раководиш со него... ова и од искуство си го кажвам..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by Наташа Вто Мај 19, 2009 12:50 pm

Абе така појќето се заебвет, ќе прочитет негде дек мојт да се контролират и ќе легнет вечерта да спиет, ќе сонвет нешо мечка кај шо јајт чоек, и тој ќе се спасит и ај го контролирав сонов ќе си речет.
Исто ко ко ќе глеаш хорор, и после све нешо звуци слушаш, крцкат пукат подов, дишит некој итн.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by s... Вто Мај 19, 2009 12:52 pm

Наташа напиша:Абе така појќето се заебвет, ќе прочитет негде дек мојт да се контролират и ќе легнет вечерта да спиет, ќе сонвет нешо мечка кај шо јајт чоек, и тој ќе се спасит и ај го контролирав сонов ќе си речет.
Исто ко ко ќе глеаш хорор, и после све нешо звуци слушаш, крцкат пукат подов, дишит некој итн.
грешка си..то е точно не е само зато шо некој така му текнало и напишал..сето то е точно...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by Наташа Вто Мај 19, 2009 12:56 pm

Не ме сфаќаш. Знам дек постоет луѓе шо стварно может да го контролирет сонот, ама некој ти викам, така ќе прочитет и ај и јас можам. Некој может, а некој мислет дек может. Јас вторите ги опишвев, капиш? : )
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by s... Вто Мај 19, 2009 12:57 pm

аха извини за грешката а иначе за то во право си...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by katusch Пет Aвг 07, 2009 8:53 pm

Odyssey напиша:Еднаш сонвев кошмар и пошо одма ги заборавам, ко се разбудив истадов лист и запишав се шо сонвев... то е можда единствен сон шо го памтам...

јас ги памтам сонојте, пр. од 10, 9 памтам. и од тие 9, 8 се ко од некој хорор... само такви глупости сонвам, страшила некој, духој, сообраќајки, љуѓе кај шо скокет од покриви, се фрлет под возој... и сите ме советувет да си го испрскам креветон со крстена вода, демек некој ме имал проколнато или нешо... глупости невидени, мене не ми е нишо ни страшно ни чудно

најзаебан сон шо го имам сонвено: сонвев дека спијам и сеа во тој другиот сон видов едно бебе на гробишта, и ко се разбудив појдов на гробишта демек да видам шо е работата и стварно на еден гроб имаше остаено едно бебе, ама мн мн мн мн мн мн мн убо (иначе јас не сум мн по деца и бебиња, ама стварно мн беше слатко). нз како беше, ама го зедов бебето дома и со една баба моја го чувавме, си порасна бебето, и ко имаше негде 2-3 години, влезе братон кај мене в соба и ме разбуди Evil or Very Mad
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Сон - Page 2 Empty Re: Сон

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот