Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Брат/Сестра

+36
*UnIqUe*
Жбафта
Marej
П.
METALBOY
Golub-Samoubica
nice
Unforgettable
ноунејм
zzz
Azranogota
lela
Џајко
fairy
*Rhythm Divine*
malina
FalcoN eYe
A GiRL
Jordison
Lucybell
The Breaking Dawn
Mary Jane
мирАл
Bleak
Alexandra
комшивка
Punk
корун
hollow
mitan
TONI
Lastojca
kojgode
Master
Obibos
REGINA
40 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 12:08 am

Имам сестра и ја сакам најмногу!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by lela Пет Мар 06, 2009 10:39 pm

Инаку имам една сестра (ама кога ќе се караме како 100 гласа да вриштет) помала од мене е 13год имат и нормално многу си ја сакам

lela
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Azranogota Саб Мар 07, 2009 11:19 pm

hm...interesna temava:) pa vo osnova super e da si imas sestricka (pogolema) ko so e mojov slucaj:) ama sakam da imam i brat, ama nemat:( aj mozda ke si kupam Very Happy
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by zzz Нед Мар 08, 2009 4:35 am

брат помал 6 години и засега све ме слушат ми прајт за јадење,ме фенират... само не знам до кога изгледа дур да влезит во пубертет да почнит да се опуштат
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by ноунејм Нед Мар 08, 2009 7:46 pm

хоум алоун..суперче ми е
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Unforgettable Вто Мар 10, 2009 1:46 pm

Хахаха сама суммм afro законче sunny

Unforgettable
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 8

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Azranogota Сре Мар 11, 2009 12:07 am

i da znajs deka ke si ja zemam zs mnogu si ja postovam sestra ti:) i ke mi bidit cest ta da mi e sestra ama da znajs deka posle ne ti ja vrakam nazad Very Happy
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by nice Чет Мар 12, 2009 11:54 pm

jas imam dve pogolemi sestri i iskreno mene najubo mi e so sum najmala....dvete premnogu si gi sakam Najmnogu mi nedostiget poso ne se doma Ama ko ke sme zaedno mi e super Posebno so srednata sestra kouja mi imat mn pomignato i se znajt za mene i jas za nea i mn mi godit ko ke pram muabet so nea i sekogas me ucit so da pram kako da se odnesvam .....I LOVE THEM

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Golub-Samoubica Пет Мар 13, 2009 12:52 am

kojgode напиша:Jaс иам сестра и за ништо не би ја дал. А 13 години бев единец и од ко се роди сестра ми ми е многу појако.

И мене од ко се роди сестра ти ми е многу појако само да потпораснит уште малку.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 8:58 pm

Имам сестра 5 години помала и знајт да ме изнервират многу често! (не знам како не ја болит устана од зборвење)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 9:30 pm

Што брат ќе напраеа ваков бре, страшно!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by П. Сре Мар 18, 2009 10:53 pm

брат близнак имам и го сакам најмногу , се караме се тепаме се колиме ама не мојме еден без друг
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Marej Сре Мар 18, 2009 10:56 pm

Иам сестра поголема 5 години и ја обожавам. Иако некогаш ми идат да ја заколам и да ја фрлам на гладни кучина. (A)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Жбафта Чет Мар 19, 2009 10:32 pm

имам брат и се поднесвиме до негде ама многу ме фрустрират ко ќе мислит дека јас неможам да го заебам со негови шеми...кои воедно се многу шема...
а најмногу го сакам ко ќе станвит од компјутер...шо е многу ретко. What a Face
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 27
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 14, 2009 9:13 pm

Имам сестра и на моменти би ја фрлила од тераса ама сепак не можам да живеам без неа...Поддршка максимална во се шо прам Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Батерфлај Чет Мај 14, 2009 11:15 pm

Сестра,помала две години.
Дома е....ко на фронт да си. Последната тепачка ни беше фрлање со табуретки една кон друга :\ . Значит никој не е способен за толку кратко време да ме истајт од такт ко таа шо можит. Помала е, и секако, за нејзините работи одговараме јас и таа, за мојте работи само јас. Како и да се свртам,газот ми е одпозади ( јас сум крива ).
Чудо,имат и периоди ко ке сме мирни,не се караме и ко најдобри другарки сме,чак и заедно излегвиме Shocked . Некоаш низ дома јас ја прикривам,некоаш таа мене и така веќе 14 години си живејме.
Али ипак животов би го дала за неа,недај Боже некој ја чепнит,спремна сум и со мшки да се тепам за нејзе.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Ane Саб Мај 16, 2009 2:01 am

Имам сестра поголема 3 години од мене се караме почестно него со се сложвиме ама посекако си ја сакам Smile посебно ја сакам за то шо ништо не ме издават Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Ivana Саб Мај 16, 2009 11:53 am

јас иам систер помала од мене 2 години, доста се караме во последно пошо влегвит во пубертет и страшно е напорна ама ај ќе и поминит... иначе си ја сакам пренајногу!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 7:38 pm

јас брат иам, помал 3 и пол години од мене. мн мн мн мннннннн ме нервират на моменти, ама дома за све го покривам и не го издавам (а и тој 70 до 80% од времето знајт да ме скриет Very Happy ). ама коќе е нервозен мн се караме, не се имаме истепано едно 2-3 год cheers. не знам шо ќе праев без него, ќе немаше кој да ојт на продавница Smile
а иначе од секогаш сум сакала поголем брат... ама немат Crying or Very sad ак се нудит некој, прифаќам Very Happy
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Брат/Сестра - Page 2 Empty Re: Брат/Сестра

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот