Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На кој начин се забавувате?

+15
Marej
TONI
STIFLER
Jordison
malina
fairy
The Breaking Dawn
Mule
Punk
kojgode
PhiLL * E
James Bomb
Bleak
hollow
T&T
19 posters

Go down

На кој начин се забавувате? Empty На кој начин се забавувате?

Пишување by T&T Нед Фед 15, 2009 8:02 pm

Дали сакате гужва, сакате да играте дур ве држет нозе или појќе уживате кога сте помирен/на, сакате забенанции или филозофски теми......Општо онака
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by hollow Нед Фед 15, 2009 8:19 pm

Заебнции да ме болит стомак а то најчесто се дешават на собиранки кај шо е присутен Нанче
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 8:22 pm

Дефинитивно на секакоф во граници на нормалата Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by James Bomb Нед Фед 15, 2009 8:37 pm

Да пукат луѓе и да се играт 3 дена секако морат уба музика.
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 15, 2009 8:51 pm

Се забавувам со тоа што пеам на глас !
смешно ми е премногу
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 8:52 pm

Ко ќе сум помирен поубо ми е и да разговарам најзабавно ми е без разлика дали е филозофска тема или заебанција. И не сум многу по играњево.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 8:53 pm

kojgode напиша:Ко ќе сум помирен поубо ми е и да разговарам најзабавно ми е без разлика дали е филозофска тема или заебанција. И не сум многу по играњево.
исто.. зато разговараме ние Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by Mule Нед Фед 15, 2009 8:56 pm

hollow напиша:Заебнции да ме болит стомак а то најчесто се дешават на собиранки кај шо е присутен Нанче

Нанче ама со Тошоо во комбинација! Very Happy
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 15, 2009 9:35 pm

сакам и муабети да прам ама појке сакам да играм и да се изнауживам дур нозе не ме заболет...уфф
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by fairy Нед Фед 15, 2009 10:05 pm

dancing dancing dancing....lalalalala и jokes :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by malina Нед Фед 15, 2009 10:15 pm

Oбожавам да играм,и многу сакам да разговарам(посебно со луѓе шо ми значет)
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by Jordison Нед Фед 15, 2009 10:35 pm

Dobra muzika i prostor za igranje
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by STIFLER Нед Фед 15, 2009 10:41 pm

Зависит пред кого каде шо како иначе најчесто ко ке излезам по дискава седам мирен стабилно кулирам...
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by TONI Нед Фед 15, 2009 10:43 pm

Малку поднапијан да си играм.

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 15, 2009 11:05 pm

TONI напиша:Малку поднапијан да си играм.

и фризурчиња да си прајш.... bounce bounce afro
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by Marej Нед Фед 15, 2009 11:08 pm

Нејќам никогаш појќе да се забављам ко сношти. Зато не пијам вино.
Иначе зависит од расположение, главно да имат уба атмосфера.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 15, 2009 11:28 pm

Јас можам да се прилагодам лесно на атмосферата, битно ми е друштвото, за играње душа давам (ме биват). И муабет многу сакам, ама потешко е да се најде некој добар соговорник.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by REGINA Вто Фед 17, 2009 12:52 am

се забавувам секако... танцување, разговарање, дебатирање, решавање задачи хаха (зезам)...
ама најзабавно ми е кога се исклучвам од реалноста за кратко.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 7:20 pm

најчесто со седење на компјутер и слушање гласна музика
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by Ivana Нед Мар 22, 2009 7:48 pm

доволно е само да слушнам уба музика...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

На кој начин се забавувате? Empty Re: На кој начин се забавувате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот