Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Промени во вашиот стил

+25
METALBOY
Рокси
p4eli4ka
корун
fairy
Obibos
James Bomb
suzana
Punk
Lastojca
PhiLL * E
The Breaking Dawn
Jordison
Bleak
folder
Master
malina
Mary Jane
Marej
T&T
sokol
Болиглава
TONI
kojgode
Наташа
29 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Промени во вашиот стил Empty Промени во вашиот стил

Пишување by Наташа Сре Фед 11, 2009 11:42 pm

Шо физички промени сакате да напрајте кај вас и зш?
Без разлика дали немате храброст, неодлучни сте или можда немате финансиски средства, сигурно мислите дек нешо не чинит во вашиот стил и сакате да го смените. Шо е то? Wink
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 12:03 am

Моментално сакам да преминам на по рок стил, потесни пантоли и слично. Само да видам како ќе стојт ова она па ќе виам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by TONI Чет Фед 12, 2009 12:07 am

Јас сакам да си го подсменам малку стилов само уш малку да се подстоплит.
Ќе се носам од искинат поискинат и сакам да порачам за шијање траперки ама апла траперки.Не ми е гајле дали луѓево ќе ме гледаат накриво и ќе ме оговараат-Мене да ми е убоSmileSmile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Наташа Чет Фед 12, 2009 12:07 am

Ак имаш убав гз, носи потесни пантоли, ак не не.
Јас би сакала само да ја пораснам уш тро косава, да заличит на... коса.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Болиглава Чет Фед 12, 2009 12:08 am

Наташа напиша:Јас би сакала само да ја пораснам уш тро косава, да заличит на... коса.
Сеа на комбајн личит? Ох охх ххо.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Наташа Чет Фед 12, 2009 12:10 am

Болиглава напиша:
Наташа напиша:Јас би сакала само да ја пораснам уш тро косава, да заличит на... коса.
Сеа на комбајн личит? Ох охх ххо.
heheheeh zakon si mi muce pozZ kis mwamwmamwmawma.ok
Извинете на латиницата, вака пубо се доловуват филинг.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by sokol Чет Фед 12, 2009 12:11 am

а да на латиница поубо се доловуват филинг иначе на кирилица мојт да го уловис ама мојт и да ти избегат
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Наташа Чет Фед 12, 2009 12:14 am

Ова ојт во паметни мисли. Suspect Добро ме мрзит сеа, ама да замислиме дек ошло.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 12:23 am

Јас сакам да се носам поиндиски и рокерски ги обожавам тие стилој
Бај да веј комплименти за секторов
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Marej Чет Фед 12, 2009 12:25 am

Порано се облеквев похипи, сеа нешо посмирена сум. Да се запролетит и почвам пак по старо, излеа..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Mary Jane Чет Фед 12, 2009 12:28 am

Не менвам нишо, некако убо си се осеќам (барем засега). Ќе си останам на кежуал варијанта. Најмногу сакам да носам кошули и џемперчиња, а на лето фустани и шешири.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by TONI Чет Фед 12, 2009 12:36 am

Mary Jane напиша:Не менвам нишо, некако убо си се осеќам (барем засега). Ќе си останам на кежуал варијанта. Најмногу сакам да носам кошули и џемперчиња, а на лето фустани и шешири.
И јас мн сакам каубојски шешит да носам.Позајмувам за свирки ама сакам да си купам еден за напролет.Инаку си се носам понекош со врзана кошула и некои ми велат дека и грдо и неубо ама јас упорен си сум.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by malina Чет Фед 12, 2009 12:38 am

Би сакала да видам како би ми стоела кратка коса
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 12:39 am

malina напиша:Би сакала да видам како би ми стоела кратка коса

И јас исто за мене. Немам таков ризик напраено од 5-то. Немам муда за то сега
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by malina Чет Фед 12, 2009 12:39 am

Јас сепак мислам да си ги чуваме косиве.Шо викаш ? Very Happy
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Master Чет Фед 12, 2009 2:38 am

Јас би напрајла луда фризура, некоја несекојдневна, панкерска. И се разбират од поодамна му се мерачам да се исфарбам зелена (да ми стојт на мозоков), првиот обид ми беше неуспешен, ама ќе си пробам пак.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by folder Чет Фед 12, 2009 11:17 am

Клонам кон емо и сум негде до 7% од мојот посакуван стил хуухухухуху
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Болиглава Чет Фед 12, 2009 12:49 pm

folder напиша:Клонам кон емо и сум негде до 7% од мојот посакуван стил хуухухухуху
Немој бе Laughing
Промени во вашиот стил 122ciec
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 2:30 pm

Па шо знам шо би менал Smile можда би ја ишишал косава ма ќе ја пуштам одново зш ко почнаф да ја растам не ја шишаф редовно и се зезнаф малу хаха мада шо ваљда не е лоша Smile Иначе сакам шо е можно појќе карирани кошулчиња да носам мн кули ми се некако похипи да се осеќам хаха afro и да сакам уш една две убетки да си стам Smile хаха


Последната промена е направена од Bleak на Чет Фед 12, 2009 2:32 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Заборајф да ги купам убетките :))
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Jordison Чет Фед 12, 2009 6:21 pm

Bi se isisal 0, tetovaza na vratov, i pirs na nosov, usevo, pod buzava, dvete vegji i na jazikov Razz
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Master Чет Фед 12, 2009 6:55 pm

folder напиша:Клонам кон емо и сум негде до 7% од мојот посакуван стил хуухухухуху


Ти!? ЕМО!?!?!? Suspect
Шо ти текна????


Бај д веј Болиглава, имат и убај емовци! Јас ги обожавам!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 7:40 pm

folder напиша:Клонам кон емо и сум негде до 7% од мојот посакуван стил хуухухухуху

сакаш да личиш на емо или да си емо?
имат огромна разлика Very Happy Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 7:43 pm

TONI напиша:Јас сакам да си го подсменам малку стилов само уш малку да се подстоплит.
Ќе се носам од искинат поискинат и сакам да порачам за шијање траперки ама апла траперки.Не ми е гајле дали луѓево ќе ме гледаат накриво и ќе ме оговараат-Мене да ми е убоSmileSmile

какво накриво не се нормални така ак те глеет јас поштовам чудни стилој на луѓе...траперки се најјака работа

јас ко бев мала бев единствената шо се носеше еден период со оние горе тесни а после претерано широки траперки ко шо бев ниска и дебела ко ѕвонче бев и сите ми се смееја ама не ми беше гајле зш баш си се бендисвев и си бев кул а после во мода дојдоја и сите почнаја да носет.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by folder Пет Фед 13, 2009 12:42 am

The Breaking Dawn напиша:
folder напиша:Клонам кон емо и сум негде до 7% од мојот посакуван стил хуухухухуху

сакаш да личиш на емо или да си емо?
имат огромна разлика Very Happy Very Happy
Нееееее не сакам да сум емо во никој случај!!! Сакам само еден дел од косава да ми наликвит на емо стајл ито само еден дел не цела коса... Јас емо скраја никоаш, иако се многу секси љугено физички *не сите ама појкето*
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by folder Пет Фед 13, 2009 12:43 am

Master напиша:
folder напиша:Клонам кон емо и сум негде до 7% од мојот посакуван стил хуухухухуху


Ти!? ЕМО!?!?!? Suspect
Шо ти текна????


Бај д веј Болиглава, имат и убај емовци! Јас ги обожавам!
Само детаљ од косаваааааа Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Промени во вашиот стил Empty Re: Промени во вашиот стил

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот