Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како го замислувате вашиот 18 роденден?

+18
*Rhythm Divine*
kirce
RoTkViCa
Marej
The Breaking Dawn
Stefk0
Bleak
T&T
Mary Jane
nance
Lastojca
harms
kojgode
malina
Obibos
STIFLER
PhiLL * E
Ludi Milojko
22 posters

Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:39 pm

Како го замислувате вашиот 18 роденден??? Што сакате да добијете ? за оние кои сеуште се малолетни
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 9:06 pm

Striptizeti da igraat ... ja da si sedam da si uzivam, da pijam do mile volje i so sakam se da si praam !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by STIFLER Вто Фед 10, 2009 9:52 pm

zavrsi i to cudo nisho posebno ko sekoj rodenden vrcak malce popea i to beshe vo glavni crti
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by Obibos Вто Фед 10, 2009 10:47 pm

Паркети да пеет..обавезно ке е то
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by malina Вто Фед 10, 2009 11:17 pm

Па пошто во октомври имам роденден би сакала да можам да си дозволам на најблиските да ги однесам на едно егзотично патување и да се журкаме на плажа со котелчиња,а пошто не можам да си го дозволам ова пошто тие најблиски се околу 30 души би ги однесла во некоја викендица на пижама парти која би траела 2-3 дена ,со пиање до бесвес,јадење,играње и журкање,а да напоменам дека за 18 роденден сакам маченце бело персиско и мало со црвена панделка за поклон.
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by kojgode Вто Фед 10, 2009 11:27 pm

Jaс ја Сакам Џесика Алба гола. Не морат црвена панделка да и клавате. 16 јуни да не заборајте.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by harms Вто Фед 10, 2009 11:36 pm

pa mojt da doziveam edna nirvana na 18... ama da ja preziveam sakam:D za da im kazvam na site i da sum najjak... i mojt 1 srce od norveska
harms
harms
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 21

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by Lastojca Сре Фед 11, 2009 12:14 am

стриптизер пијање и до сабајле седење..и никогаш да не го заборам сакам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by nance Сре Фед 11, 2009 12:20 am

Веќе помина. Многу јак роденден.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 11, 2009 1:09 am

На 01.10.2010 очекувам едно мало убаво кутивче, со сатенско панделче, а во кутивчето обавезно да има клуч од мојот автомобил.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by T&T Сре Фед 11, 2009 1:56 am

kojgode напиша:Jaс ја Сакам Џесика Алба гола. Не морат црвена панделка да и клавате. 16 јуни да не заборајте.
Ах колку си скромен. Секој можит да си дозволит да ти ја исполнит желбава. Дај барај нешто поневозможно, ова е исто ко да речиш дека за роденден сакаш торта Shocked
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by Bleak Сре Фед 11, 2009 2:49 am

Абе јас напрајф 18 пред месец и знајш не е нешо посебно ко шо мислеф дек ќе е сосем обичен ден прославен со најблиските пријателчиња и то е то. доживљајот е јак ко ќе знајш дека имаш покрај тебе некој она шо те ценит а 18 ко 18 ќе заборајш и дек си напрајл толку Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by Stefk0 Сре Фед 11, 2009 5:05 pm

Bleak напиша:Абе јас напрајф 18 пред месец и знајш не е нешо посебно ко шо мислеф дек ќе е сосем обичен ден прославен со најблиските пријателчиња и то е то. доживљајот е јак ко ќе знајш дека имаш покрај тебе некој она шо те ценит а 18 ко 18 ќе заборајш и дек си напрајл толку Smile

абе блажо, требит ти да си го напрајш посебен денот.. немаш глеано на MTV super sweet 16? За се си треба припрема .. ак ак сакаш да си го прославиш ко секој друг ден, мојш и то да го напрајш. Или пак да си дозволиш Џесика алба можда.. ама само ако ти се паѓа в петок за да мојш да ја вратиш следниот ден
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 15, 2009 11:37 pm

безвезе ми е мене 18 роденден...
сепак стриптизерииии уф со тангици и со панделчиња и со шлагчиња на некои места..опаа

баш сум скромна cheers bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by Marej Нед Фед 15, 2009 11:44 pm

Зависит, сакам да прам со некој друг да не сум сама за да имат појќе љуѓе и сакам да се сите шо ги познавам, и најблиските да ми се околу мене и да имат некоја тематика.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 1:33 pm

јас па не сакам со некој друг да прам.....некој др роденден да ама 18 САМАА !!! хехе

и сакам.....стваааарно сакам стриптизер..посебно ко шо обозавам мускулли хехех а др...па кој не би сакал и количе....до душа тато ми ја знајт веке желбава и ми обеќа : КОЛИЧЕ НА БАТЕРИИ Sad

ама не стварно...сакам да се тука наблиските....и сакам да си го запамтам....а како ке е ке видиме за 23ти април :D
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by kojgode Пет Мар 06, 2009 1:39 pm

Kaко поле за културен натпревар меѓу народите...
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 10:01 pm

јас ке си сум на брод со друшчвоно и така до раните утрински часови ке узиваме и ке се трудиме никој да не паднит во вода зш ак паднит ке немат кој да скокат по него
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 12:59 am

Не го замислувам којзнае каков, само сакам да сум со личностите со кои сум во моментов т.е. со оние кои највеќе ми значат.
Не ми треба голем поклон..
ќе бидам скромна сакам само една честитка со огромен текст од срце напишан.
а од мама и тато?

  • Кола
  • Лаптоп
  • Да ме обезбедат прекрасен престој на Малибу(скромна сум)
  • ДА ПРЕСТАНАТ ДА МЕ ЗАМАРААТ
  • Да ми купат стан(може и потака то)
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by METALBOY Чет Мар 19, 2009 2:10 pm

*Rhythm Divine* напиша:Не го замислувам којзнае каков, само сакам да сум со личностите со кои сум во моментов т.е. со оние кои највеќе ми значат.
Не ми треба голем поклон..
ќе бидам скромна сакам само една честитка со огромен текст од срце напишан.
а од мама и тато?

  • Кола
  • Лаптоп
  • Да ме обезбедат прекрасен престој на Малибу(скромна сум)
  • ДА ПРЕСТАНАТ ДА МЕ ЗАМАРААТ
  • Да ми купат стан(може и потака то)
па и за мене ова важит само не морет овие работи, сам ке си ги купам, зш ако се скараме может да ми ги земет Very Happy jocolor
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by hollow Чет Мар 19, 2009 2:48 pm

Неам размислувано изгледа целодневна журка по градов на моја сметка Very Happy
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 9:12 pm

hollow напиша:Неам размислувано изгледа целодневна журка по градов на моја сметка Very Happy
и јас така викав за 16-ов па на крај никој не викнав cyclops
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by мирАл Вто Мар 24, 2009 9:25 pm

На јахтиште од 2 спрата да не влегвиме ногу во филм хаах, да ечит музика рок ова она, сите од форумов ке ги поканам да дојдет ќе сејме до безвест.................ќе пиеме до безвест....... после базени ова она и спасувачи ак требит да интервенират Smile

Ама ко ќе го прочиташ топиков, Suspect
Јебига
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by Џими Сре Мар 25, 2009 11:33 pm

Како свадба.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Како го замислувате вашиот 18 роденден? Empty Re: Како го замислувате вашиот 18 роденден?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот