Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Без што не можете да си го замислите денот?!

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 3 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by KaTeRiNcE Пон Апр 20, 2009 9:15 pm

Без...другаркиве, кафенце,цигарче, музиче а и без мсн Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 28
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Без што не можете да си го замислите денот?! - Page 3 Empty Re: Без што не можете да си го замислите денот?!

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 12:01 am

музика, мастики и нешо благо...
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 29
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот