Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку сте искрени?

+21
KaTeRiNcE
RoTkViCa
Ivana
kisela krastavica
Lastojca
malina
Master
Ludi Milojko
fairy
misticnata
tHeJunKy
Alexandra
Mary Jane
мирАл
корун
Stefk0
The Breaking Dawn
Bleak
hollow
T&T
kojgode
25 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Колку сте искрени? - Page 2 Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by kojgode Вто Мар 17, 2009 4:19 pm

Me најдоја админ ме заебавет сеа ниживе членој.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? - Page 2 Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by A GiRL Вто Мар 17, 2009 4:37 pm

Не знам да лажам.Колку доблест,дупло појќе мана то ми е.Којќе не сакам,или сметам дека не требит да одговорам на нешто не лажам,само умешно теми менвам.Во некои ситуации пак,претерано искрена сум...и то не чинит.Како и да е тие шо доволно ме познавет знает дека Кате е секогаш иста.Мразам луѓе шо се права глумажа и лицемерие.И то.
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? - Page 2 Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 8:27 pm

Од шо сум толку искрен зрачам!!!
Зато јас чуди се шо носет децана со мене шо учет маска за швајчовање, ај децава и професориве почнаја Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? - Page 2 Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 11:10 am

не сум нај искрен ама се трудам, али во никој случај нејќум да сум нај geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? - Page 2 Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 7:13 pm

јас лажам само дома коќе требит да се истам нешо... иначе мн ретко, а и знам да се изнасмеам коќе почнам да лажам, па зато избегавам Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? - Page 2 Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот