Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку сте искрени?

+21
KaTeRiNcE
RoTkViCa
Ivana
kisela krastavica
Lastojca
malina
Master
Ludi Milojko
fairy
misticnata
tHeJunKy
Alexandra
Mary Jane
мирАл
корун
Stefk0
The Breaking Dawn
Bleak
hollow
T&T
kojgode
25 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Колку сте искрени? Empty Колку сте искрени?

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 3:02 am

Дали на форумов тоа што го пишувате навистина го мислите?Дали секогаш ја пишувате вистината или малце ја искривувате?Дали постовите ви се жива вистина...или спротивното?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by T&T Пон Фед 09, 2009 11:58 am

На форумов да, а во сварност се користам со бели лаги некогаш.. Најчесто со професори
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by hollow Пон Фед 09, 2009 12:28 pm

Начесто вистина ама се десават и да подизмамам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Bleak Пон Фед 09, 2009 5:54 pm

Вистината Smile не сум такоф да лажам не сакам да лажам а и не ме биват за то баш Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 09, 2009 7:57 pm

се трудам да кажвам вистини Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Stefk0 Пон Фед 09, 2009 9:11 pm

Нашкола... од 5 збора кажани... 3 ќе ми се лажни ... другите 2 сумливи им се на другите.. ама во глобала не лажам
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by корун Пон Фед 09, 2009 9:52 pm

Да бе, искрен сум...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by мирАл Пон Фед 09, 2009 10:27 pm

По искрен од мене Razz (митан сеа очекувам да напишит нешо хах)
Појќето постој глеам да се заебанција нешо да се посмејме, а колку успевам то е друг муабет хех Razz , а имат некој постој шо ќе исфилозофирам
(шо зборвиш бе) Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 10, 2009 1:01 am

Искрена сум на форумов, немат причина за да кажвам лаги и да си прам филмој. А поарно е шо појќе да сме искрени.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Alexandra Вто Фед 10, 2009 1:27 am

Ах незнам да мамам и тие шо ме знает знает дека колку и да сакам некош да скријам нешо немат шанси да ми успејт.И плус појќе практикувам шо имам да си кажам па дури некош и да не е нешо убо зш поубо е да си искрен спрема луѓево,а и јас сакам и тие да се спрема мене.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 1:39 am

Ич! хахаха Very Happy
значи ич..............................не лажам, бар така имам заприметено?!
на ова тема друг требит да кажвит за нас, зш инаку...се знајт.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 1:43 am

колку шо можам се обидувам да бидам искрена, а ко че требит да се лажит ми немат равен(се разбира ко ќе имам ненормална потреба да излажам за да се извам од некоја ситуација,иначе не лажам)
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by fairy Вто Фед 10, 2009 2:19 am

јас искрена сум...ито многу често.освен во некои ситуации, ако е морално.. :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:17 pm

Ногу
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 9:32 pm

На форумов појќе се зафркавам,ама не лажам, во стварност тие шо ме знает подобро знает дека најчесто сум искрена. Лажам само ко ќе морам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 10, 2009 10:42 pm

јас не ни знам да лажам..почвам да се газам од смеење или ми се мешет зборојве...од два еден прам и слично...WinkRazz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by malina Вто Фед 10, 2009 10:44 pm

се трудам да сум искрена и досега не сум излажала ништо ама на форумов ама понекогаш се служам со мали лаги
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by kojgode Вто Фед 10, 2009 10:45 pm

Јас сум искрен колку Искра. (ох ох ох) Иначе непознати можам да излажам, познати тешко се смеам најчесто или трема ме фаќат поцрвенвам ова она. А и ретко иам потреба за лажење.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Lastojca Сре Фед 11, 2009 12:15 am

прилично искрена...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by kisela krastavica Саб Фед 14, 2009 1:44 am

чиста превара сум..
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by misticnata Саб Фед 14, 2009 1:53 am

100000000.000001111100%
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Ivana Вто Мар 17, 2009 1:28 pm

досеа искрена...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 17, 2009 3:26 pm

kojgode напиша:Јас сум искрен колку Искра. (ох ох ох) Иначе непознати можам да излажам, познати тешко се смеам најчесто или трема ме фаќат поцрвенвам ова она. А и ретко иам потреба за лажење.

ХЕХЕХЕ ти секако трема имаш и без да мамиш хехехехе, а за црвен да не прајме муабет Very Happy Very Happy

шала на страна.....мислам дека сум отпоќе искрена а и то не е убо No
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 3:51 pm

искрена си сум,ама имат луѓе шо не сакаат секогаш искрено да им зборвиш в очи така да зависит со кој зборвам
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Џајко Вто Мар 17, 2009 4:03 pm

RoTkViCa напиша:
kojgode напиша:Јас сум искрен колку Искра. (ох ох ох) Иначе непознати можам да излажам, познати тешко се смеам најчесто или трема ме фаќат поцрвенвам ова она. А и ретко иам потреба за лажење.

ХЕХЕХЕ ти секако трема имаш и без да мамиш хехехехе, а за црвен да не прајме муабет Very Happy Very Happy

шала на страна.....мислам дека сум отпоќе искрена а и то не е убо No

шо те заебават бе??
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте искрени? Empty Re: Колку сте искрени?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот