Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која реченица најмногу ја употребувате?

+29
Punk
STIFLER
кокошка
tHeJunKy
putnica
REGINA
PhiLL * E
комшивка
noviot
kisela krastavica
Master
мирАл
kojgode
корун
Stefk0
Bleak
misticnata
Mule
fairy
The Breaking Dawn
Болиглава
zzz
Fantom
TONI
T&T
Mary Jane
Alexandra
malina
Ludi Milojko
33 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 08, 2009 8:33 pm

Која реченица најмногу ја употребувате?????
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by malina Нед Фед 08, 2009 9:04 pm

Немам некоја постојана реченица,ама зато зборот озбилно постојано го користам
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Alexandra Нед Фед 08, 2009 9:26 pm

Ах шо ти е гајле,уживај си.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by malina Нед Фед 08, 2009 9:31 pm

леле да вистина ја користиш таа многу често,т.е мојт да се речит во секој муабет
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 08, 2009 9:33 pm

Реченица не толку колку некои фрази, а обично употребвам и кратенки ко ќе сум изнервирана: ctc, dgs, wth и тако даље...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 10:07 pm

Јас најмн го велам она ТИ ТЕКВИТ? на крај на реченица. Ко ќе сум опуштена со луѓе шо ме знает знам да користам и многу шмизлачки фрази како Hellooooooo или Иступи се на дланкава како снегулка или Loseeer и то...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by TONI Нед Фед 08, 2009 10:10 pm

тебе да ти е убо
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Fantom Нед Фед 08, 2009 10:17 pm

„Не си нормален во глата гумена“ ми е алтимејт... Иначе други чести фрази, често иританти за другите, се „Да?“, „Така?“ „Викаш?“ и најиритантното „И ти не си лош“. Smile
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by zzz Нед Фед 08, 2009 10:56 pm

а неможам мака ми е...
и така...
еј знајш шо???
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Болиглава Нед Фед 08, 2009 10:57 pm

Fantom напиша:„Не си нормален во глата гумена“ ми е алтимејт... Иначе други чести фрази, често иританти за другите, се „Да?“, „Така?“ „Викаш?“ и најиритантното „И ти не си лош“. Smile
"Баба ми Сребрена од гробон" ја заборај.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 08, 2009 11:07 pm

само зборој ко "демек"
не можам да не го стам во реченица Razz;)
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by fairy Пон Фед 09, 2009 12:30 am

демек, демек, демек....на секое го користам, а реченици немат шо ги користам постојано Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Mule Пон Фед 09, 2009 1:36 am

И братче... да ти докажам!!
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by misticnata Пон Фед 09, 2009 2:11 am

талент си жими све и прокет да си проклетство
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Bleak Пон Фед 09, 2009 8:15 pm

турутупаф пљас What a Face
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Stefk0 Пон Фед 09, 2009 9:10 pm

Оди мафни се
Жими МАЈКА бе брат..
Ко ќе зеам еден тост сеа. ...
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by корун Пон Фед 09, 2009 10:06 pm

Метиси брат4е
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by kojgode Пон Фед 09, 2009 10:07 pm

Една пикнаф.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by мирАл Пон Фед 09, 2009 10:22 pm

Шо зборвиш беее!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:18 pm

Алал да ти е стварно! Немат поубо! Супер си незнам шо да ти речам...
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 9:25 pm

Ќе се самоубијам- ова еднаш еден другар нашкола ми броеше колку пати во еден час ќе го кажам...да не прајме муабет за цел ден....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by kisela krastavica Саб Фед 14, 2009 1:45 am

да ти ебам глата варена!
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by misticnata Саб Фед 14, 2009 1:52 am

нели, компири врељи
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by noviot Саб Фед 14, 2009 2:03 am

колку ти дојде решението?
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by комшивка Саб Фед 14, 2009 2:17 am

демек (нон стоп употребвам)
и то/ и така
зш? кој то? шо то? како? шо рече?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Која реченица најмногу ја употребувате? Empty Re: Која реченица најмногу ја употребувате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот