Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

+35
Infected
James Bomb
Gallowsraven
RoTkViCa
ноунејм
KaTeRiNcE
fairy
*Rhythm Divine*
kirce
Punk
folder
tHeJunKy
blesava008
Bleak
Obibos
Master
pankerishte
STIFLER
Mary Jane
nance
Lastojca
Stefk0
hollow
grgrgr
PhiLL * E
Jordison
Odyssey
Болиглава
TONI
A GiRL
комшивка
Marej
malina
мирАл
kojgode
39 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Jordison Чет Фед 12, 2009 8:17 pm

Obibos напиша:Јас сум најјак ко ке сум пијан

Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kako ne!
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 8:43 pm

Абе шо знам ретко се пијанам секогаш контролирано а ко ќе сум пијан секогаш знам шо прам се контролирам поотворен сум повесел покомуникативен и памтам детали без разлика шо сум пијан она баш од инет зш секогаш пробвет да ме мамет вака праеше така праеше... Smile ама сеа глеам да не доживувам појќе вакви искуства доволно сум комуникативен и без алкохол Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Odyssey Чет Фед 12, 2009 10:13 pm

Јас сум пијан...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by STIFLER Чет Фед 12, 2009 10:42 pm

Obibos напиша:Јас сум најјак ко ке сум пијан
Podobar sum od tebe:D ahahaahah ne spomvi nishto od recitalot:D
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by blesava008 Пет Фед 13, 2009 12:21 am

пијам мн. ретко flower
ама ко ке сум пијана мн. се смеам и мн. сум весела можам да кажам и премногу lol!
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Marej Пон Фед 16, 2009 4:48 pm

Marej напиша:Poraspolozena, poiskrena, popopalena i ponepodnosliva. :-)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by tHeJunKy Пон Фед 16, 2009 5:21 pm

многу побудала и то....оваона
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by folder Пон Фед 16, 2009 5:29 pm

blesava008 напиша:пијам мн. ретко flower
ама ко ке сум пијана мн. се смеам и мн. сум весела можам да кажам и премногу lol!
блесава си излеа ти?? Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Punk Вто Фед 24, 2009 1:41 am

Lastojca напиша:неподнослива кажвет...јас баш си се сакам пијана...зборвам непрекинато чак и на некој друг јазик..и сите ги сакам
хахаха..сакај си се ти убо да ти е Smile јас глеам во луѓево ко нездрава, и давам комплименти на сашка најмногу ама и на другиве, попалена сум многу и премногу искрена.. и да секако многу зборвам и то шо не требит
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by kirce Саб Мар 07, 2009 10:09 pm

хаха јас до толку не се иам испијанато да незнам шо прам,уствари сеа во последно ретко пијам ама ко ке сум пијан сум расположен убаво она закон ...
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 3:24 am

Последниов пат ко се испијанив, пред некоја недела, многу ми беше погодена музиката, така да играв ко ко ко ко да сум градиште на журка
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:03 am

Никогаш не сум била дрво пијана па да не се сеќавам на ништо...
сум била неколку пати поднапиена и освен шо имам губено контрола..
немам праено бељи сакам да кажамSmile
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by fairy Вто Мар 17, 2009 1:04 am

и јас никогаш не сум се напрајла дрво...имам пиено ама ме имат фатено онака до смеење и тресење глупости, ама не поќе, немам губено контрола и сл
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Bleak Вто Мар 17, 2009 1:39 am

Саботата беф даун зш и дур беф трезен беф даун... ама не се глупираф шо е најбитно не се глупирам никогаш додуша... само се весељам смешки кажвам пеам и така... ама не на цел глас онака за мое уФце... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 11:25 am

Секогаш си сум расположена,ама најпоќе ко ке ме мавнит онака...ми велет сум била ептен она окезена и многу искрена сум била...така да не ќе да е на убо ...зш се ќе се дознајт ак продолжам така ...шо значит од сеа само сама ко ќе сум ќе си пиам за да немојт никој да ја користит мојата искреност :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by ноунејм Вто Мар 17, 2009 10:09 pm

па мирен во секој случај..
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by RoTkViCa Сре Мар 18, 2009 12:00 am

и сеуште не можам да се замислам пијана..... Very Happy Very Happy Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Gallowsraven Сре Мар 18, 2009 12:14 am

Многу искрена, се карам без причина, се ме нервират, клоцам, шутирам, кршам, можда и повраќам... Зависит од степенот на пијаност.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by James Bomb Сре Мар 18, 2009 1:12 am

Јас во мојот искусен живот не пијам дека ги мразам пијаниците и клошарите Very Happy
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Infected Саб Мар 21, 2009 11:43 am

Каков сум??? Very Happy
Па шо знам уште позабеган од коке сум трезен
хах
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Рокси Нед Апр 19, 2009 2:07 am

Па не сум била многу пијана (да не 3нам кај се наоѓам, да иам дупки во меморијата, да повраќам и такви ствари) пошо ко ќе осетам дек малце ме фатило одма престанвам.
Иначе, ко ќе сум поднапиена сум многу повесела и покомуникативна, тресам многу глупости и се’ во фаца кажвам без разлика на кого му се обраќам. И искрена сум многу, шо не е на арно Neutral
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Angelic Пон Мај 11, 2009 7:27 pm

Jordison напиша:Gnjavam mnogu:D

зш не те имам видено пијан аааааа? Rolling Eyes Razz хуху

јас сум премногу гласна и сум најнајнајнајнасмеана Smile
и да .. и јас гњавам .. најчесто Ротквица Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Ane Пон Мај 11, 2009 10:29 pm

Некогаш мн се расположвам и незнам со зборвам,некогаш ми се лошит и многу ми се спијат Neutral
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Рокси Пон Мај 11, 2009 10:31 pm

Хм
Малце апдејтирана верзија на /me ко ќе сум трезна. 3ато ретко можат да одредат дали сум пијана или не. Razz
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Bleak Пет Мај 29, 2009 1:39 pm

Mixed moods во глобала. Најчесто не прам многу глупости... али сепак малце паузирам од пиење ехехе... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каков\Каква сте кога сте пијан\a? - Page 2 Empty Re: Каков\Каква сте кога сте пијан\a?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот