Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ех, да бев Супермен... Што?

+16
RoTkViCa
Jordison
METALBOY
TONI
KaTeRiNcE
Master
Lucybell
noviot
hollow
Mule
T&T
sokol
мирАл
The Breaking Dawn
kojgode
Наташа
20 posters

Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Наташа Саб Фед 07, 2009 8:16 pm

Замислите да можевте да бидите Супермен, да ја зејте вашата Лоис Лејн и да одлетате негде во облаците... Да можевте да го истребите криминалот во Македонија, па дури и да го спасите светот... Имат уш ногу работи шо мојте да ги напрајте ак сте Супермен...
Шо би напрајле?

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 8:21 pm

Jaс најпрво ќе ги прошетав сите делој од земјава, па после ќе ја земеф таја шо ја сакам ќе ја прошетав на некој места, ќе си ја покажвев силата јавно да дам до знаење дека никој не смејт Македонија да ја чепкат, па после ќе се борев против криминалот ваљда или нешто слично.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 07, 2009 9:08 pm

јас ке летав и ке летав и ке летав
ке стрчнев можда до некое секси маже...море мажиња...сепак супермен сум....и то Razz:P:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 9:13 pm

Ти немојш да си супермен, супервумен мојш да си.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by мирАл Саб Фед 07, 2009 9:16 pm

Ќе прбав да му прам ферка на Чак Норис, ама да не играт пичкарски тој со криптонити и глупости Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by sokol Саб Фед 07, 2009 10:12 pm

би гледал низ женските алишта
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 08, 2009 2:01 am

kojgode напиша:Ти немојш да си супермен, супервумен мојш да си.

е ми го рече сеа...се пофилмав и ми го упропасти филингот Evil or Very Mad Evil or Very Mad
па зш стварно не се викат темава ак бев супермен/вуман ...???
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 2:26 am

И јас веројатно би ги прошетала сите места на светов, ама со летање...и, не знам сега не ми теквит не сум баш најкреативна во моментов
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Mule Нед Фед 08, 2009 1:23 pm

Супермен не ама Чак Норис ДА! А ако е некој Чак Норис знајте шо се мојт да напрајт! Smile
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 29
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by hollow Нед Фед 08, 2009 1:51 pm

Незнам ке одев до на месечина онака чисто спортски
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by kojgode Нед Фед 08, 2009 2:19 pm

Mожда ќе беше првиот Супермен што стапнал на месечината.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by noviot Нед Фед 08, 2009 11:19 pm

Ќе се преправав дека не сум супермен Cool
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Lucybell Пон Фед 09, 2009 12:59 am

јас сум супергирл и не кажвам зш I love you
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 30
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 9:59 pm

Јас појќе сакам Бетмен да сум Razz
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Фед 11, 2009 10:55 pm

Ех Ташке,Ташке...тешко прашање хах
да бев супермен...би средила со полицијана да немат во сабота рацијааа:D:D:D
каква идеја а?и Balance да не оставет после 1
lol...сеа бааш ми се појави желба да сум Супермеееен :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by TONI Сре Фед 11, 2009 11:56 pm

Кога бев мал секош кога игравме кришмиш сакав да сум Супермен и да можам да летам и секогаш да се кријам над тој шо паситSmile.
Инаку ако би бил Супермен сигурно би правел добри дела за човештвото и нема да ме викаа Супермен туку ТОНИМЕН Cool Cool afro

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by METALBOY Саб Мај 23, 2009 6:10 pm

ке летав, ке се забавјав What a Face

тата ра та!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Jordison Саб Мај 23, 2009 6:16 pm

Пошо ќе можев да глеам преку работи, би ги глеал жениве во нивните атрибути
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by RoTkViCa Нед Мај 31, 2009 12:06 pm

Jordison напиша:Пошо ќе можев да глеам преку работи, би ги глеал жениве во нивните атрибути

и шо? то некој љуѓе го прает и ко не не се супермен,.....ама то е то аххаха


а да искористиш некое време да си супермен за то...немат смила некако

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Jordison Нед Мај 31, 2009 5:59 pm

RoTkViCa напиша:
Jordison напиша:Пошо ќе можев да глеам преку работи, би ги глеал жениве во нивните атрибути

и шо? то некој љуѓе го прает и ко не не се супермен,.....ама то е то аххаха


а да искористиш некое време да си супермен за то...немат смила некако

Па не се разгољвет сите женски многу
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Angelic Пон Јун 01, 2009 8:33 pm

хахаха
--

ќе си летав ваму таму.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Punk Вто Јун 02, 2009 12:08 am

ќе одев кј мареј сеа, ќе и однесев некое секси мажуле полеано со џин со цеден лимон и ќе ја изгушкав! Уш поголема да ми растиш хипуле!
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Marej Вто Јун 02, 2009 12:14 am

HUUUUUUUUHAHAHUAHAUHAUAH!!!!!!!!

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 10:57 pm

hollow напиша: ке одев до на месечина онака чисто спортски

првото нешо шо ќе го напраев ќе беше ова Smile пошо ми е голема желба, а после ќе си појдев до некој државички шо сакам да одам... на пр. швајцарија Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Ех, да бев Супермен... Што? Empty Re: Ех, да бев Супермен... Што?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот