Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што ви недостига од раното детство?

+35
lela
METALBOY
KaTeRiNcE
Ane
putnica
Mule
REGINA
kisela krastavica
комшивка
Punk
harms
Lastojca
The Breaking Dawn
Master
корун
hollow
noviot
Bleak
xpert
fairy
PhiLL * E
Џајко
Marej
TONI
T&T
Болиглава
Mary Jane
Lucybell
malina
sokol
мирАл
mitan
A GiRL
Alexandra
kojgode
39 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Што ви недостига од раното детство? - Page 3 Empty Re: Што ви недостига од раното детство?

Пишување by Marej Сре Апр 29, 2009 12:27 am

Леле како се викаше една ногу јака игра ко ќе црташ на асфалт (обично со ќерамида) план за акција и требит да те следет..? Ја обожавав нејзе!

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што ви недостига од раното детство? - Page 3 Empty Re: Што ви недостига од раното детство?

Пишување by Џајко Сре Апр 29, 2009 1:18 am

Marej напиша:Леле како се викаше една ногу јака игра ко ќе црташ на асфалт (обично со ќерамида) план за акција и требит да те следет..? Ја обожавав нејзе!
бриши-план
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што ви недостига од раното детство? - Page 3 Empty Re: Што ви недостига од раното детство?

Пишување by sokol Сре Апр 29, 2009 10:49 am

петарди
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што ви недостига од раното детство? - Page 3 Empty Re: Што ви недостига од раното детство?

Пишување by grgrgr Сре Апр 29, 2009 12:39 pm

sokol напиша:петарди
a kukicki na drvo? Very Happy

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Што ви недостига од раното детство? - Page 3 Empty Re: Што ви недостига од раното детство?

Пишување by katusch Саб Јун 27, 2009 11:07 pm

Punk напиша:а најмногу ми фалит битолска ко игравме една дебела ја местевме стално


кој то? марија???
хахахахахахахахахахахахаха колку беше јако...
ти теквит ЛАКОМ ГЗ КОМЕДИЈА???? лее ова не се заборават

мене ми фалит времето ко имавме трева во дворон и обавезно цвеќињата ги кршевме фудбал коќе игравме... ехх старите добри времиња... и една нишалка шо си имав во дворон, не знам само колку пати имав паднато од нејзе Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Што ви недостига од раното детство? - Page 3 Empty Re: Што ви недостига од раното детство?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот