Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Големо его = мал пенис?

+11
Golub-Samoubica
mitan
T&T
The Breaking Dawn
Mary Jane
Lucybell
МаКсач
Болиглава
FalcoN eYe
kojgode
Наташа
15 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 2:32 am

Немам коментар. Таквите фраери и можда имет шо да понудет од големина ама ништо друго..
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by mitan Нед Фед 08, 2009 3:05 am

МаКсач напиша:Речете не те сфаќам Smile Немат врска егото со големината. Ко ќе имаш голем ќе легвиш женски и фраер ќе си, со мал срам ќе ти е Laughing
по муабетов една x особа шо учит со мене(болиглава ја знајт сигурно)требит да е најголем ебач а чисто сумјам во то.....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 08, 2009 5:03 am

Наташа напиша:Брат, не е то темава. Не зборвиме дал е битна големината, туку дали големото его значит мал пенис.

ок ок...само сакав да кажам дека не е битна големината...а за за тоа дека големо его=мал пенис немат врска...сето тоа зависит од карактерот на личноста,дали е страмежлив или не е,или пак зависит од начинот на кој шо сакат да се наметнит и да го добијат она што го сакат од женското...можит да имат големо его а сепак и голем пенис...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 08, 2009 5:07 am

Lucybell напиша:имало некоја руска формула за пресметвење цм
бројот на патиките + 5 делено со 2 и испаѓат дек на сите им се големи

на кого си ти олку паметна!?кој ти ја кажа формулава? и + формулава е руска,а не македонска...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Lucybell Нед Фед 08, 2009 11:21 am

FalcoN eYe напиша:
Lucybell напиша:имало некоја руска формула за пресметвење цм
бројот на патиките + 5 делено со 2 и испаѓат дек на сите им се големи

на кого си ти олку паметна!?кој ти ја кажа формулава? и + формулава е руска,а не македонска...

Јана ми ја кажа а ја слушав и на Бекстејџ и прекини да ме малтретираш и на форум Evil or Very Mad
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 30
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 2:08 pm

Болиглава напиша:Утре сите лењирче, дефтер и пенкало...

лењирче или метро? cat
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Болиглава Нед Фед 08, 2009 2:31 pm

T&T напиша:
Болиглава напиша:Утре сите лењирче, дефтер и пенкало...

лењирче или метро? cat
Па ленири до 30 cm шо се оние, а за Тошо ќе требит метро да.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 30
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Golub-Samoubica Нед Фед 08, 2009 2:32 pm

МаКсач напиша:Брат, фраер ќе си ко ќе имаш голем, а ако ти е мал не си фраер ак ме сфаќаш. Very Happy
Правиот фраер брат никад не признава дека е фраер, ја на пример не сум фраер https://www.youtube.com/watch?v=SBkDhvQmjx8
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Lastojca Нед Фед 08, 2009 5:17 pm

то е непишано правило...90% од случаите така е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by мирАл Нед Фед 08, 2009 6:33 pm

Lucybell напиша:имало некоја руска формула за пресметвење цм
бројот на патиките + 5 делено со 2 и испаѓат дек не сите им се големи
Формула не ќе да е точна. зш ко прво мене на малце, малце отпојќе покажвит пресметано!!! А мојт да ти дојт некој црнец и да го прашаш кој број патики носиш и да ти речит 38 ти да му се насмејш, и ти го извајт на маса и ќе видиме после формули Shocked Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Наташа Нед Фед 08, 2009 6:52 pm

Абе луѓе, не морат да значит дек мојт да имат големо его само ак му е ко на Тошо (ноу фард филингс) и ак легвит девет женски во неделата.
Најчесто тие шо имет мали се делет на три групи: првите се повлечени и срамежливи зарди то (ваљда овде спаѓат тој шо изјави дек е чутлив Smile), а вторите и третите се трудет со друго да го надополнет то, едни се грижет појќе за надворешен изглед (да речиме билдерине, или такви некој шо поминвет три сати пред огледало пред излегвење), а другите за карактер, понашање, харизма и со самото то имет големо его.
И не, не го кажвам ова од искуство. Smile

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Lastojca Нед Фед 08, 2009 6:53 pm

мирАл напиша:
Lucybell напиша:имало некоја руска формула за пресметвење цм
бројот на патиките + 5 делено со 2 и испаѓат дек не сите им се големи
Формула не ќе да е точна. зш ко прво мене на малце, малце отпојќе покажвит пресметано!!! А мојт да ти дојт некој црнец и да го прашаш кој број патики носиш и да ти речит 38 ти да му се насмејш, и ти го извајт на маса и ќе видиме после формули Shocked Razz


хахахахахаха
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Болиглава Нед Фед 08, 2009 6:59 pm

Наташа напиша:Абе луѓе, не морат да значит дек мојт да имат големо его само ак му е ко на Тошо (ноу фард филингс) и ак легвит девет женски во неделата.
Најчесто тие шо имет мали се делет на три групи: првите се повлечени и срамежливи зарди то (ваљда овде спаѓат тој шо изјави дек е чутлив Smile), а вторите и третите се трудет со друго да го надополнет то, едни се грижет појќе за надворешен изглед (да речиме билдерине, или такви некој шо поминвет три сати пред огледало пред излегвење), а другите за карактер, понашање, харизма и со самото то имет големо его.
И не, не го кажвам ова од искуство. Smile
Laughing
Не ме смеј друг пат. Јас само се сложив со стереотипната поставеност на темава. Барем ти не требит да сумљаш во мене.Smile

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 30
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Наташа Нед Фед 08, 2009 7:13 pm

Болиглава напиша:
Laughing
Не ме смеј друг пат. Јас само се сложив со стереотипната поставеност на темава. Барем ти не требит да сумљаш во мене.Smile

Реков ваљда, а ти чим скокна значит си ја имаш мувата на капатаSmile. Башка, со ова шо рече, барем јас да не сум сумљала, значит другиве сумљет а ваљда за то имет добра основа. Не мојш сите да ги мамиш Suspect
И доста со оф-топик, ќе те бришам. Cool

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Фед 11, 2009 4:46 pm

kojgode напиша:Јас знам една друга формула женска+напалено мшко+лењир.

чак и неморат секојпат женска да е Rolling Eyes tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by корун Нед Фед 15, 2009 1:29 am

Си бил некој штребер со голем кур. Имал другари со мали куриња ама ебеле појке од него а воедно биле и поголеми фраери. Штреберот станал режисер и решил да им се одмаздит... А во вистинскиов живот требит Влатко да го прашаме тој водит евиденција...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by nice Пет Мар 13, 2009 12:22 am

nemat tolku mn goleminata ...a ako so ova sakas da kazis deka ti si fraer( za maksac) t.e ti e golem...??? i ako nekoj imat golem nemora da znaci deka e jak v krevet ..da, mojt ke legvis, ama dali ke gi zadovolis >>>.zato maski so mali penisi ne sekirajte se ako dobro si ja zavrsite rabotata goleminata i ne e tolku bitna ( ke recam i ne e tolku bitna ) ima nekoja uloga najverojatno, ama i ne e presudna Smile

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 12:50 am

nice напиша:nemat tolku mn goleminata ...a ako so ova sakas da kazis deka ti si fraer( za maksac) t.e ti e golem...??? i ako nekoj imat golem nemora da znaci deka e jak v krevet ..da, mojt ke legvis, ama dali ke gi zadovolis >>>.zato maski so mali penisi ne sekirajte se ako dobro si ja zavrsite rabotata goleminata i ne e tolku bitna ( ke recam i ne e tolku bitna ) ima nekoja uloga najverojatno, ama i ne e presudna Smile

хахахха tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Големо его = мал пенис? - Page 2 Empty Re: Големо его = мал пенис?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот