Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Се откажувате ли лесно?

+18
Master
REGINA
PhiLL * E
malina
lela
mitan
T&T
The Breaking Dawn
Marej
A GiRL
комшивка
sokol
pankerishte
xpert
Болиглава
Alexandra
Bleak
kojgode
22 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Се откажувате ли лесно? - Page 2 Empty Re: Се откажувате ли лесно?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 3:03 pm

Не се давам без борба.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Се откажувате ли лесно? - Page 2 Empty Re: Се откажувате ли лесно?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 15, 2009 3:32 pm

Bleak напиша:
A GiRL напиша:
The Breaking Dawn напиша:ко бев помала буквално се откажвев од се шо ке почнев...безвезе е
конечно можда малку созреав и сеа не се откажвам лесно од работи...дури и ак не ги сакам и тоаш инает ме факат и уч толку довршвам
а ко ке го постигнам то ак не е според мене најубо шо можам завршено колку и да го мразам пак и пак почвам дур не го усовршам Wink

И јас сум таква I love you
Или прам нешо најубо шо можам и до крај,или ич не ни почвам alien

Искрено животот и се во него е една трка... и ако не планираш да ја завршиш трката ич не почви. Јас во 6 год тренирање атлетика не сум се откажал на трка. аку требит со една нога ама докрај. ко успеаф маратон да истрчам на 14 години можам и многу други работи Smile

да ама не се однесвит ова само за физичка издржливост tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Се откажувате ли лесно? - Page 2 Empty Re: Се откажувате ли лесно?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 15, 2009 6:56 pm

ноу вејјј.....од ништо не сум се откажала а и нема да се откажам...никогаш....и знам дека се шо ке сакам мозам да го постигнам Very Happy само упорноста му е мајката Razz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Се откажувате ли лесно? - Page 2 Empty Re: Се откажувате ли лесно?

Пишување by Punk Нед Мар 15, 2009 7:13 pm

ако нешто сакам доволно немат никакви шанси да се откажам, а ак е нешо шо не ми требит многу (не мислам само материјално) тогаш се откажвам и оставам за друга прилика
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Се откажувате ли лесно? - Page 2 Empty Re: Се откажувате ли лесно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот