Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Комплекси

+7
Punk
RoTkViCa
Angelic
Bleak
T&T
Master
The Breaking Dawn
11 posters

Go down

Комплекси Empty Комплекси

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 05, 2009 3:18 am

ајде луѓе сигурно сите имате набијано по некој комплекс за некој дел од телото
сакате страшно се да напрајте да го снемат
или ке живејте со то и ке си ја зголемите самодовербата?? Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Master Чет Фед 05, 2009 4:02 am

Се здебелив 6 кила за еден месец, поголем комплекс за мене од то немат.
Дејан ќе ме линчоват!!!
Од понеделник на диета.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by T&T Чет Фед 05, 2009 1:04 pm

Јас порано бев многу искомплексирана. Негде на форумов кажав дека едното уво ми е покриво од другото Wink и дури сакав да одам на пластична хирургија The breaking dawn е доказ за то. Ама то беше ко бев мала и глупа, сега сфатив дека само јас имам такви ушиња и си ги сакам. хаха
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Bleak Чет Фед 05, 2009 2:37 pm

Абе знајш порано сакаф да иам помали запчиња, да не тресам многу зелени и.т.н. и убо шо не се сменаф зш не ќе беф овај шо сум а и онака немат чоек ко мене ( ваљда зш други кажвет така не е фалење Smile )
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Angelic Вто Јун 02, 2009 11:15 pm

Сакам да ми ги снемат нозеве и сакам скрос нови lol!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 11:18 pm

хммм немам бе колкој некако, ама сеа од ко одам на аеробик огледалоно ме прајт ко да имам мали...милиметарски и почнав да се радвам хахах а друго....па не ми теквит сеа за сеа

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Punk Вто Јун 02, 2009 11:24 pm

стомакооооооов ме измачуват..и косишчево
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јун 02, 2009 11:37 pm

тесна вилица.
и новите џишка жолти грди прамени.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by katusch Пон Јун 22, 2009 10:45 pm

Punk напиша:стомакооооооов ме измачуват..и косишчево

шо ти е мор, шубо ти е косулето Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Angelic Вто Јун 23, 2009 12:46 am

The Breaking Dawn напиша:тесна вилица.

остра вилица Neutral
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Jordison Вто Јун 23, 2009 2:27 am

[quote="Rainbow*"]
The Breaking Dawn напиша:тесна вилица.

sexy вилица Razz
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јун 23, 2009 4:32 pm

[quote="Jordison"]
Rainbow* напиша:
The Breaking Dawn напиша:тесна вилица.

sexy вилица Razz

моја вилица. tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Angelic Вто Јун 23, 2009 4:34 pm

си најдов друг комплекс хахах

мали очи хахах
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by kojgode Вто Јун 23, 2009 4:37 pm

Ко мал пијаф b-complex.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Angelic Вто Јун 23, 2009 4:37 pm

и јас бе хаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Bleak Вто Јун 23, 2009 5:04 pm

Живеам со то и самодовербата се зголемува полека но сигрно ноу мор комплексес...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by REGINA Чет Јун 25, 2009 2:19 pm

комплекси? ниту еден.
не велам дека сум совршена, далеку од то, ама преферирам да се фалам колку шо можам појќе наместо да се критикувам.
да. зато сум неподнослива ко шо приметвите Wink
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Комплекси Empty Re: Комплекси

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот