Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чак Норис и се за него.

+42
blesava008
Ivana
Ane
METALBOY
folder
KaTeRiNcE
karov
Azranogota
Рокси
ноунејм
fairy
Golub-Samoubica
Obibos
REGINA
Mule
Фазлија
tHeJunKy
TONI
Lastojca
noviot
комшивка
Bleak
П.
Stefk0
Gangi
Наташа
Odyssey
Џајко
dzole
mitan
Marej
мирАл
Master
Кирил
Jordison
psycho
Blume
Болиглава
корун
sokol
hollow
kojgode
46 posters

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:05 am

Сите сакет маица од Супермен, а Супермен сакат маица од Чак Норис Smile

Чак Норис ко ќе фатит коприва, таја овенвит. Smile

Ко че прајт склекој Чак Норис тој не се креват со рацене, Земјава ојт надолу. Smile

Чак Норис ја имат откриено Америка пред Кристофер Колумбо, ама му ги предал авторските права. Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:05 am

Еди Ван Хален немат измислено тапинг техника, Чак Норис му ја покажал Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:06 am

Само Чак Норис го има учено татка си да цепит дрва Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:10 am

Кога Чак Норис пошол на концерт од Iron Maiden Дикинсон пеел:

Hellowed be Thy Chuck Noris Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:11 am

На гробот од Чак Норис нема да пишит RIP туку OTV ( Out To Vacation )
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:24 am

Само Чак Норис ќе ја презивејт апокалипсата во 2012 Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:24 am

Халеевата Комета не ја заобиколува земјата туку Чак Норис 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:26 am

Некое дете се враќат истепано.
Татко му ги запрегвит ракајте и одма: Кој те чепкаше бе?
Детето: Чак Норис
Татко му (ги спуштат ракајте):Па шо си барал да се чепкаш со него ? Smile 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 4:27 am

Чак Норис спијат со запалено светло зш темнината се плашит од него?)
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by комшивка Нед Фед 01, 2009 4:50 am

аку не ги напишеше сите во различни постој ќе ни се измешаја буквиве..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by noviot Нед Фед 01, 2009 5:56 am

Зш Чак Норис не носит ремен/каиш ?
зш фармеркине не се будали да му паднет

Чак Норис е умрен одамна, но на смртта и е страв да му кажит
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 1:29 pm

Причината поради која новородените бебиња плачат е сознанието дека влегле во светот на Чак Норис.
Еднаш додека Чак Норис лежеше на стомак доби ерекција и пронајде нафта.
Кога Господ кажал: „нека биде светлина“, Чак Норис му рекол: „Кажи: те молам.“
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 1:48 pm

комшивка напиша:аку не ги напишеше сите во различни постој ќе ни се измешаја буквиве..

pa da Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Вто Фед 10, 2009 1:12 am

Сите носет маички од Чак Норис, а Чак Норис носи маичка од Блажо хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by TONI Вто Фед 10, 2009 1:36 am

Зошто Господ се вика така Господ?
-Зошто Чак Норис било зафатено.

Сите деца пред да заспијат гледаат под кревет да не е бабарога,а бабарога пред да заспие гледа да не е Чак Норис.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 2:59 am

слушам многу јак бил овај, а?

Сите носет маички од Чак Норис, а Чак Норис носи маичка од Блажо хаха

ама блажо е сепак појак. Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 12:35 am

http://www.misanthropic-intolerance.com/violent-promotion/vf11net.jpg

не се гледат сликава ама аку изненадуванје нек е кој сакат линкоф нек го видит Smile Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 12:49 am

корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by noviot Чет Фед 12, 2009 3:42 am

На еден натпревар по математика Чак Норис за малку ке го победеше Валентин Чачор ама за малку...
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Фазлија Чет Фед 12, 2009 8:08 pm

Зш го спомвите името мое залудно?
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Mule Чет Фед 12, 2009 8:50 pm

Фазлија напиша:Зш го спомвите името мое залудно?

Абе Будала си ти а? Или Да!?

Абе... абе... ц ц будала?!
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Фазлија Чет Фед 12, 2009 11:35 pm

ај пофтори што трепараше пред малку
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by REGINA Сре Фед 18, 2009 5:04 pm

Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.

Бил Гејтс живее во постојан страв да не му се расипе компјутерот на Чак Норис.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by hollow Сре Фед 18, 2009 6:00 pm

REGINA напиша:Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.
Не е смешно
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by REGINA Сре Фед 18, 2009 6:08 pm

hollow напиша:
REGINA напиша:Еднаш Чак Норис викнал:
- Ацеееее!!
Се појавил некој си Аце,Чак Норис му дал бонбона и пак му ја зел.
Не е смешно

па мене ниту еден виц за чак не ми е смешен и шо да прам?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис и се за него. - Page 3 Empty Re: Чак Норис и се за него.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот