Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Настапи

+13
Jordison
Џајко
pankerishte
Obibos
hollow
tHeJunKy
Болиглава
Odyssey
kojgode
folder
L S D
Bleak
Marej
17 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Настапи Empty Настапи

Пишување by Marej Вто Фед 03, 2009 1:14 am

Омилени интерпретации на песни.
Пример
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by Odyssey Вто Фед 03, 2009 12:05 pm

folder напиша:
L S D напиша:ево малце по електронско и underground,
мислам го иам стаено кличево и во омилена песна или сл..
anyway....инџој Smile


Знајш шо значит поимот underground???

Ај ќе прочитат, имат посебна тема, ќе се научит..
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by Odyssey Вто Фед 03, 2009 12:19 pm

Кои ЅВЕРОЈ!

Мамата, ја тргнаја од ЈуТјуб една ногу јака изведба на Know Your Enemy. То беше масакр.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 03, 2009 12:42 pm

Гитаристон е јак, и многу ми е смешен Very Happy гитарана во врат ја имат пикнато Very Happy Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by L S D Вто Фед 03, 2009 9:12 pm

folder напиша:
L S D напиша:ево малце по електронско и underground,
мислам го иам стаено кличево и во омилена песна или сл..
anyway....инџој Smile


Знајш шо значит поимот underground???

знам шо е фала богу.. ама стилот на овие им е таков...незнам како не сваќаш немислев на underground продукција или нешо сл...
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by folder Вто Фед 03, 2009 9:14 pm

L S D напиша:
folder напиша:
L S D напиша:ево малце по електронско и underground,
мислам го иам стаено кличево и во омилена песна или сл..
anyway....инџој Smile


Знајш шо значит поимот underground???

знам шо е фала богу.. ама стилот на овие им е таков...незнам како не сваќаш немислев на underground продукција или нешо сл...
ак имаш ти некој твој стил крстено underground тогаш не знаев извини
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by L S D Вто Фед 03, 2009 9:20 pm

folder напиша:
L S D напиша:
folder напиша:
L S D напиша:ево малце по електронско и underground,
мислам го иам стаено кличево и во омилена песна или сл..
anyway....инџој Smile


Знајш шо значит поимот underground???

знам шо е фала богу.. ама стилот на овие им е таков...незнам како не сваќаш немислев на underground продукција или нешо сл...
ак имаш ти некој твој стил крстено underground тогаш не знаев извини
на стил на журка, на стилот на изведувачите не на стилот на музиката
глеај го ова можда ќе ти станит појасно на шо underground мислам

noooooo comment во право си ок.. се откажвам.. ај сеа нешо ногу јако од мене во фејворитс видеос го кладов ама live е и зто и овде Laughing
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by L S D Вто Фед 03, 2009 9:29 pm

folder напиша:noooooo comment во право си ок.. се откажвам.. ај сеа нешо ногу јако од мене во фејворитс видеос го кладов ама live е и зто и овде Laughing
i knew that boys are crazy, but i didnt know they do this9 (или така ншто) незз шо ви е филм ова журка толку ја иам глеано од порано се палеа децава... искрено мене не ми се свиѓат..(таламаска и ескимо беа мислам)
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by Болиглава Вто Фед 03, 2009 9:31 pm

L S D напиша:
folder напиша:noooooo comment во право си ок.. се откажвам.. ај сеа нешо ногу јако од мене во фејворитс видеос го кладов ама live е и зто и овде Laughing
i knew that boys are crazy, but i didnt know they do this9 (или така ншто) незз шо ви е филм ова журка толку ја иам глеано од порано се палеа децава... искрено мене не ми се свиѓат..(таламаска и ескимо беа мислам)
Ти брат изгледа зш само underground фураш, зато можда не ти се свиѓат.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by folder Вто Фед 03, 2009 9:34 pm

I said i knew them boys was crazy but i didn't know they do this..
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by Marej Вто Фед 03, 2009 11:22 pm

Како треба да се понаша модератор Cool
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by hollow Вто Фед 03, 2009 11:48 pm

Пуштите во HQ уш поголем е филингот Very Happy


Последната промена е направена од hollow на Сре Фед 04, 2009 12:17 am. Мислењето е променето 1 пати
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by Marej Сре Фед 04, 2009 12:01 am

hollow напиша:https://www.youtube.com/watch?v=y7tI1E6kp0o&feature=related Пуштите во HD уш поголем е филингот Very Happy

Ај лајк ит! :О
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by Obibos Сре Фед 04, 2009 12:12 am

L S D напиша:
folder напиша:
L S D напиша:
folder напиша:
L S D напиша:ево малце по електронско и underground,
мислам го иам стаено кличево и во омилена песна или сл..
anyway....инџој Smile


Знајш шо значит поимот underground???

знам шо е фала богу.. ама стилот на овие им е таков...незнам како не сваќаш немислев на underground продукција или нешо сл...
ак имаш ти некој твој стил крстено underground тогаш не знаев извини
на стил на журка, на стилот на изведувачите не на стилот на музиката
глеај го ова можда ќе ти станит појасно на шо underground мислам

Можда в подрум е снимано..zato si go vikat underground
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by Marej Сре Фед 04, 2009 12:43 am

hollow напиша:Пуштите во HQ уш поголем е филингот Very Happy
Ево од друг агол Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Настапи Empty Re: Настапи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот