Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зевањето е заразно...?

+14
blesava008
METALBOY
корун
FalcoN eYe
tHeJunKy
комшивка
malina
Lastojca
REGINA
zzz
мирАл
Stefk0
Marej
PhiLL * E
18 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Зевањето е заразно...? Empty Зевањето е заразно...?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 4:55 pm

Што мислите на оваа тема ... дали нешто слично ми се има случено ...

мене повеќе пати ми се има случено да видам некој друг шо се зева ... и фали мн малце и јас да поцнам .... а и гледајќи ме мене и мн други луѓе зевале Smile..


ај пишете....
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 4:57 pm

Само шо прочитав зевање и ЗЕВНАВ.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:21 pm

vidish !?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by Stefk0 Нед Фед 01, 2009 6:52 pm

Ај да видиме дал некој ќе зивнит
кај мене одма почна да делуват affraid
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by корун Пон Фед 23, 2009 12:53 am

Зевањето не било знак на досада туку изедначвење на “фреквенциите“ на мозоков на соговорнициве. Значит ак ви зевам, не сте досадни него ве разбирам шо сакате да кажите. Подетални научни информации не знам пошо толку гледав од епизодата.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by METALBOY Сре Мар 18, 2009 10:12 pm

корун напиша:Зевањето не било знак на досада туку изедначвење на “фреквенциите“ на мозоков на соговорнициве. Значит ак ви зевам, не сте досадни него ве разбирам шо сакате да кажите. Подетални научни информации не знам пошо толку гледав од епизодата.
јако е ова и вистинито освен ако не лажет бубалицине ова научницине Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by blesava008 Сре Мар 18, 2009 10:20 pm

FalcoN eYe напиша:


кај мене одма почна да делуват affraid
хахахаах и кј мене ... ги гледав двеве и и јас почнав да зевам хахаха Laughing
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 10:42 pm

Зависит коа ги глеаш! Ак ги глеаш во 3 после полноќ и си умрен за спиење нормално ќе делуват
А денски акнат 2 кафиња (на пример) можда ќе делуват scratch
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 12:04 am

Заразно е!!! Само шо ја видоф типкана не го ни пуштиф клипон ми дојде зевање ај мајка... Smile хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by METALBOY Чет Мар 19, 2009 12:08 pm

Одамна имам слушано за ова дека е заразно и имам гледано вакви клипчиња и тогаш се кинев од зевање. Само шо го изгледав клипчево погоре и незнам не зевав можда многу мали знаци на зевање ама не она целосно, можда станав имун. scratch Sleep What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:05 pm

знаев дека е заразно дур гледаш некој кај шо се прозеват ...ама незнаев дека е заразно и дур читаш за прозеванје...а во моментов се турив зеванјехахах

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by Ivana Пон Апр 20, 2009 4:40 pm

јас само шо прочитав почнав да зевам... така да мислам дека дефинитивно е заразно...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Зевањето е заразно...? Empty Re: Зевањето е заразно...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот