Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Самоубиство во кофа со вода?

+7
мирАл
T&T
Lastojca
malina
pankerishte
kojgode
PhiLL * E
11 posters

Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:11 am

Не се заебавам ... сериозен сум ...
и сакам сериозни одговори на оваа тема ...

дали не е ова нетокму или само јас така мислам ...
нема ли човек да проба да се спаси инстиктивно на крај крајева...

ако веќе сака да умре ... не е ли подобро да скокне во базен со нафта и со упаљач со ликот на Че Гевара да се самоубие сто посто ама ... ?

Пишете ... Ме интересираат сите мислења...!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by kojgode Нед Фед 01, 2009 5:18 am

Еден во затвор во скопје или кј беше истаја приказна на вести дека во кофа со вода се удајл. Ама јас мислам дека ова е скоро неможно, рефлексно ќе реагираш да ја истајш глата.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:19 am

na toa i mislev ... instiktivno neli ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 5:30 am

Да.Според сите закони на природата не мојш да се удајш во никој случај.
Ај пробај затни го носот и не земај воздух па самоубисе.
Иначе тоа беше со Новинарот од Кичево што ги убивал бабите и после тоа правел одлични приказни и колумни за наводниот сериски убиец.
А фатен е поради деталниот приказ на убиствата што ни полицијата и крим техниката не можела да ги утврди.
Откако беше лишен од слобода,извршил самоубиство наводно,али се докажа дека еден,двајца други затвореници,стражари му 'помонале' во намерата.
Односно го убил некој.другото не излезе во јавност кој,што и зошто го убил.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:33 am

alal da mu e na umot..

koj debil
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:35 am

АЈ ДА ГИ ПРАШАМЕ ТИЕ ШО ПРОБАЛЕ ?
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 5:42 am

malina напиша:АЈ ДА ГИ ПРАШАМЕ ТИЕ ШО ПРОБАЛЕ ?
ахаххаха..па можеш да прашаш,живи се тие што пробале да се удает во кофа со вода. Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:50 am

ХЕХЕ СООПШТЕНИЕ НЕКА СИТЕ КОИ ПРОБАЛЕ ДА СЕ УДАВАТ ВО КОФА СО ВОДА,ГО СПОДЕЛАТ НИВНОТО ИСКУСТВО СО НАС ЗА ДА ЗНАЕМЕ ДАЛИ ВРЕДИТ ДА СЕ ПРОБВИТ ИЛИ НЕ
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 5:51 am

malina напиша:ХЕХЕ СООПШТЕНИЕ НЕКА СИТЕ КОИ ПРОБАЛЕ ДА СЕ УДАВАТ ВО КОФА СО ВОДА,ГО СПОДЕЛАТ НИВНОТО ИСКУСТВО СО НАС ЗА ДА ЗНАЕМЕ ДАЛИ ВРЕДИТ ДА СЕ ПРОБВИТ ИЛИ НЕ
Абе џабе вода ке трошиш. Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 5:56 am

хаха ... после слушаме на морис ... ПОРАДИ ГОЛЕМИОТ БРОЈ НА ОБИДИ ЗА САМОУБИСТВО СО КОФА ПОЛНА СО ВОДА,ВЛАДАТЕ РЕШИ ДА ЈА ЗАТВОРИ ЧЕШМАТА МАКЕДОНСКА И ДА ГИ ОСТАВИ ГРАЃАНИТЕ ДА БАРААТ СПАС ВО МОРЕТО ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 5:59 am

PhiLL * E напиша:хаха ... после слушаме на морис ... ПОРАДИ ГОЛЕМИОТ БРОЈ НА ОБИДИ ЗА САМОУБИСТВО СО КОФА ПОЛНА СО ВОДА,ВЛАДАТЕ РЕШИ ДА ЈА ЗАТВОРИ ЧЕШМАТА МАКЕДОНСКА И ДА ГИ ОСТАВИ ГРАЃАНИТЕ ДА БАРААТ СПАС ВО МОРЕТО ...
Или пресушија билјанини извори...Охригани во Паника...хахахахахах
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 6:00 am

pankerishte напиша:
PhiLL * E напиша:хаха ... после слушаме на морис ... ПОРАДИ ГОЛЕМИОТ БРОЈ НА ОБИДИ ЗА САМОУБИСТВО СО КОФА ПОЛНА СО ВОДА,ВЛАДАТЕ РЕШИ ДА ЈА ЗАТВОРИ ЧЕШМАТА МАКЕДОНСКА И ДА ГИ ОСТАВИ ГРАЃАНИТЕ ДА БАРААТ СПАС ВО МОРЕТО ...
Или пресушија билјанини извори...Охригани во Паника...хахахахахах
ХАХАХАХА tongue
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 2:04 pm

да бе сиве по затвориве се убивет во кофа со вода а у ствари нешо сосем десетто се дешавало таму
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by T&T Нед Фед 01, 2009 3:38 pm

Јас мислам дека ако сакаш да се убиеш, ќе се убиеш и ќе се бориш против инстиктот. Иначе типот шо го практикувал ова бил прав мазохист.
Јас ако сакам најлесно да си поминам, ќе испијам отров, ама не. Во секој случај би пробала да се фрлам од мноооооооооогу висока зграда и да видам за прв и последен пат како е да леташ...
хехе
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by мирАл Нед Фед 01, 2009 3:41 pm

Каква кофа со вода!!! Олка шолја имаш дома ти, испосери се и пикни ја и ќе се удајш ама од диарејата Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 12:07 am

абе нормален си? јас ќе се збунам ке ја испијам водата по грешка Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 12:23 am

Без врска е работава. За да се убиеш во кофа со вода треба да си ептен решен да го сториш тоа или пак да немаш друг вообичаен начин во моментот...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by pankerishte Пон Фед 02, 2009 4:34 pm

Mary Jane напиша:Без врска е работава. За да се убиеш во кофа со вода треба да си ептен решен да го сториш тоа или пак да немаш друг вообичаен начин во моментот...
Биди решен колку сакаш и биди мазохист,Инстинктот не дозволува.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by корун Пон Фед 02, 2009 9:33 pm

Мојш да издржиш дур да се онесвестиш, ко ке падниш ке се истурит кофата е после не знам дали без помош од некој друг мојш да се освестиш.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 03, 2009 12:04 am

хаха имат покреативни начини на умирачка веке ко сме се решиле...
пр то со зградата Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Самоубиство во кофа со вода? Empty Re: Самоубиство во кофа со вода?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот