Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која песна ја слушате во моментов?

+54
TL
REGINA
Ivana
Angelic
ноунејм
корун
Џими
METALBOY
*Rhythm Divine*
Рокси
RoTkViCa
Milan
lost girl
Obibos
James Bomb
FalcoN eYe
STIFLER
Lucybell
Фазлија
PhiLL * E
harms
МаКсач
Џајко
Stefk0
П.
T&T
Jas**
Alexandra
ThUnDeR
Calypso*
pankerishte
folder
Болиглава
TONI
Odyssey
Mary Jane
Master
Punk
misticnata
Marej
Таа...
Lastojca
tHeJunKy
noviot
The Breaking Dawn
grgrgr
Bezan
Jordison
kojgode
L S D
hollow
комшивка
мирАл
Bleak
58 posters

Страна 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 11:43 pm

Карбуратори - Сеќавања
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Пет Мар 20, 2009 10:21 am

Прљаво Казалиште - Све је лако кад си млад Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 11:44 am

Metallica-Whiskey in the jar
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Marej Саб Мар 21, 2009 3:36 am

Некој непознат блуз, не е лош.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Џајко Саб Мар 21, 2009 3:39 am

Marej напиша:Некој непознат блуз, не е лош.
баш ме интересираше
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Саб Мар 21, 2009 3:55 am

Skid Row - Wasted Time се надевам само дека не е вејстед тајм шо го трошам на нешо... макар шо текстоф 101% ми ја опишвит мојава ситуација... ви е препорачвам... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by METALBOY Саб Мар 21, 2009 11:43 am

AC/DC - FOR THOSE ABOUT TO ROCK (WE SALUT YOU)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by hollow Саб Мар 21, 2009 11:49 am

PUKA kozmetika - ova e hip hop yo
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by noviot Саб Мар 21, 2009 2:17 pm

Rakim - Guess who's back
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Рокси Нед Мар 22, 2009 8:03 pm

Dazed & Confused - Led Zeppelin
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 8:19 pm

U2 - One
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Рокси Нед Мар 22, 2009 8:30 pm

How many more times - Led Zeppelin
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Lastojca Нед Мар 22, 2009 11:06 pm

ljubav je-van gogh
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 12:46 am

Тоше Проески - Полско цвеќе ... Rolling Eyes
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 11:06 am

Металика-My Apocalypse
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 1:44 pm

Europe - Heart of Stone...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Рокси Пон Мар 23, 2009 1:54 pm

Lalena - Deep Purple
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 10:22 pm

Кога наутро ќе се разбудаааааааааааааааааам
А неможам да те прегрнамммммммммммммммммм
Се прашувам често каде сииииииииииииииии
Те чува ли сонце или облацииииииииииииииииииии
Ако е сонцееееееее
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by комшивка Вто Мар 24, 2009 12:04 am

Michael Jackson - Librarian girl
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Odyssey Вто Мар 24, 2009 12:10 am

Маринчево вртит и вртит и вртит и не ја менвам....
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Marej Вто Мар 24, 2009 12:17 am

Џајко напиша:
Marej напиша:Некој непознат блуз, не е лош.
баш ме интересираше
Тек сеа прочитав :О
Фак ју со црнец!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Punk Вто Мар 24, 2009 12:18 am

Janis Joplin - piece of my heart
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 12:12 pm

Europe - The Final Countdown Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 12:27 pm

AC/DC-Boogie Man
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Mary Jane Сре Мар 25, 2009 12:56 am

Каролина - Слатка горчина
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 9 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 16 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот