Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Која песна ја слушате во моментов?

+54
TL
REGINA
Ivana
Angelic
ноунејм
корун
Џими
METALBOY
*Rhythm Divine*
Рокси
RoTkViCa
Milan
lost girl
Obibos
James Bomb
FalcoN eYe
STIFLER
Lucybell
Фазлија
PhiLL * E
harms
МаКсач
Џајко
Stefk0
П.
T&T
Jas**
Alexandra
ThUnDeR
Calypso*
pankerishte
folder
Болиглава
TONI
Odyssey
Mary Jane
Master
Punk
misticnata
Marej
Таа...
Lastojca
tHeJunKy
noviot
The Breaking Dawn
grgrgr
Bezan
Jordison
kojgode
L S D
hollow
комшивка
мирАл
Bleak
58 posters

Страна 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Lastojca Саб Фед 14, 2009 10:14 pm

Слушам интернет радио http://www.ohrid24.info/
ак ви се сакат македонско слушајте овде
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 14, 2009 10:27 pm

не да се фаљам, ама мојата ја слушам, само шо ушче немат име(и не е довршена) Embarassed
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Саб Фед 14, 2009 11:01 pm

5 минути сам(5 Minutes Alone Very Happy) - PanterA
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Саб Фед 14, 2009 11:02 pm

Alexandra напиша:Streets of love- Rolling Stones

хаха успат со деноф иначе Кејт Ричардс ми е најфаца на спотоф од песнава Cool и аца ми е песнава стварно Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 15, 2009 2:43 pm

Chop Suey - System Of A Down
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 3:34 pm

Kiss - Alive III (album)
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by hollow Нед Фед 15, 2009 3:46 pm

DNA - fare away
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 15, 2009 4:00 pm

Soldier Of Fortune - Deep Purple
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 15, 2009 4:24 pm

Kad kuchi podjem ja - Anonimni!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 4:34 pm

Otherside - Red Hot Chilli Peppers
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 15, 2009 4:44 pm

Angie - Rolling Stones
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by STIFLER Нед Фед 15, 2009 4:48 pm

Хари Мата Хари-Страх ме да те волим
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Lastojca Пон Фед 16, 2009 12:18 am

баба зумбула
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by TONI Чет Фед 19, 2009 3:46 pm

Numb(instrumentana so piano)-Linkin Park
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Чет Фед 19, 2009 4:43 pm

This Love - PanterA
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Master Чет Фед 19, 2009 5:40 pm

Lost - Sunlounger
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by комшивка Пет Фед 20, 2009 2:46 pm

Jerry Ropero & Cozi - The Storm
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Odyssey Саб Фед 21, 2009 1:31 am

Bush II Bush - My Salvation
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 21, 2009 2:02 am

Snow ((Hey Oh)) - RHCP
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Bleak Саб Фед 21, 2009 2:09 am

Pearl Jam - Alive.. (sea solono e ... Laughing )
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Болиглава Саб Фед 21, 2009 3:09 am

Блажо, не е морално да пишиш на темава секој пат ко ќе слушаш песна. Фала.

Да не сум дебилно-админски настроен и скроз оф-топик: Kiss - God Gave Rock n Roll To You.


Последната промена е направена од Болиглава на Саб Фед 21, 2009 10:50 pm. Мислењето е променето 1 пати
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by folder Саб Фед 21, 2009 1:46 pm

Supermassive Black Hole - Muse
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by tHeJunKy Саб Фед 21, 2009 2:30 pm

Aerials - System Of A Down
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Lastojca Саб Фед 21, 2009 2:39 pm

андискаврд-џејмс морисон
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Master Саб Фед 21, 2009 8:31 pm

folder напиша:Supermassive Black Hole - Muse
I love you


Killing in the name of - Rage Against the Machine
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Која песна ја слушате во моментов? - Page 6 Empty Re: Која песна ја слушате во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот