Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наши фотки

+45
Angelic
blesava008
KaTeRiNcE
Lucybell
RoTkViCa
ноунејм
zzz
fairy
Рокси
folder
lost girl
REGINA
Наташа
Golub-Samoubica
A GiRL
noviot
malina
Punk
П.
grgrgr
Jordison
sokol
корун
Obibos
Fantom
мирАл
Odyssey
комшивка
Bleak
Mary Jane
Alexandra
Џајко
pankerishte
T&T
Marej
Болиглава
PhiLL * E
The Breaking Dawn
L S D
hollow
Master
Lastojca
tHeJunKy
kojgode
TONI
49 posters

Страна 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 31, 2009 1:47 pm

Bleak напиша:Значи со кратка коса јас ... ко беф поубаф на стредина тој сум јас SmileНаши фотки - Page 4 Alenblazoihenipp4
Наши фотки - Page 4 W2576

блажо ова е дефинитивно најуба слика од тебе Very Happy Very Happy
се зезам нормално
еј иам да ти дам некои слики Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 31, 2009 2:02 pm

tHeJunKy напиша:на!
Наши фотки - Page 4 P1000810


ај зш ти мене само корпана ми ја забележа на сликана Neutral
ракава искрено е поуба од твојава појава на сликава Twisted Evil Twisted Evil
хех се зезам (морав)....иначе вау погледов...ко демек...wanna piece of me?? pig
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Jordison Саб Јан 31, 2009 2:06 pm

Наши фотки - Page 4 Img8330ws0.th
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by grgrgr Саб Јан 31, 2009 2:28 pm

Џајко напиша:
Mary Jane напиша:
Џајко напиша:Наши фотки - Page 4 CIMG2206
Very Happy

Добро ти е сличево и убо ти стои џемперчето.
..

Smile
Dali mozebi e ova nekoe tvoe skolsko dzemperce?:D

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by grgrgr Саб Јан 31, 2009 2:29 pm

корун напиша:Наши фотки - Page 4 7q.MY6732908-02
od sekogas si bil najsexy Very Happy

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by комшивка Саб Јан 31, 2009 2:44 pm

Болиглава напиша:
Наши фотки - Page 4 2hqh5k1

хахахаха добри сте Cool
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by L S D Саб Јан 31, 2009 3:03 pm

evo edna fotka i od mene... ne mozev da najdam kaj so sum cel, ko ke najdam ke stam Smile
Наши фотки - Page 4 Hhfnd53083402ax2
Наши фотки - Page 4 W640
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 29
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by tHeJunKy Саб Јан 31, 2009 5:59 pm

The Breaking Dawn напиша:
tHeJunKy напиша:на!
Наши фотки - Page 4 P1000810


ај зш ти мене само корпана ми ја забележа на сликана Neutral
ракава искрено е поуба од твојава појава на сликава Twisted Evil Twisted Evil
хех се зезам (морав)....иначе вау погледов...ко демек...wanna piece of me?? pig

па нормално дек е поуба ракана, зш е моја Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Џајко Саб Јан 31, 2009 6:06 pm

точно така гргргр, очекувам твоја слика со школско џемшперче наскоро...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Bleak Саб Јан 31, 2009 6:11 pm

и од моменталноста шо би рекол pankerishte П.С. фала шо ме фалиш по форумоф Wink хаха  Наши фотки - Page 4 S5005354ll2.th
 и уш една слика ко сум станал од спање некад на времето Smile Наши фотки - Page 4 Image020pb4.th

 
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Bleak Саб Јан 31, 2009 6:12 pm

Значи се научиф да аплоудирам ај мин вау Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Mary Jane Саб Јан 31, 2009 11:09 pm

Наши фотки - Page 4 CgKLMm005419-02 Сликава е одраз на една гооооолема досада за време на една екскурзија...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by П. Саб Јан 31, 2009 11:42 pm

Наши фотки - Page 4 Copy2ofpicture025mh0.th

ваљда ја ставив сликата scratch
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Obibos Нед Фед 01, 2009 6:33 am

Наши фотки - Page 4 31082008ll2
Наши фотки - Page 4 W640
Наши фотки - Page 4 31082008001uw0
Наши фотки - Page 4 W640
Ево малу да ви се исчаламам ...и да не речам...многу сум по спортов ( ама на две тркала) flower
......
А ова е веќе нешчо трето
Наши фотки - Page 4 Dsc00371wl7
Наши фотки - Page 4 W640 alien
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 1:17 pm

хаххаххаха леле сликава..хахах
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 1:34 pm

последнава е дефинитивно најзабегана.хахахахахахаха

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 1:43 pm

Наши фотки - Page 4 DSC00226


Наши фотки - Page 4 Ghb

мислам дека се многу големи сликиве..ај немат врска ..не знае шо да клам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 1:45 pm

Ај по барање на Punk(мојата сестричка) редам и нејзина слика и за прв пат се дознава која е таа личност Very Happy
Наши фотки - Page 4 F9lzhH983528-02 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 2:02 pm

Наши фотки - Page 4 Ghb
Друг пат ко ќе планираш да купиш вино ќе дојш на Даме Груев Б2 1/7 и ќе пиjаме заедно(уствари јас ќе пијам,а ти ќе гледаш) хахаха

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by TONI Нед Фед 01, 2009 2:06 pm

Ев уше една од Punk
Наши фотки - Page 4 H0OWeT255371-02
се гледат дека е на мене. Smile

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Punk Нед Фед 01, 2009 2:15 pm

TONI напиша:Наши фотки - Page 4 Ghb
Друг пат ко ќе планираш да купиш вино ќе дојш на Даме Груев Б2 1/7 и ќе пиjаме заедно(уствари јас ќе пијам,а ти ќе гледаш) хахаха
Пошо заедно живејме и мене планирајте ме
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 2:31 pm

еј ало шо се опуштате бе..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 3:07 pm

Наши фотки - Page 4 L_b575756369b41e49ac1529b6c696e0fb
Долната.
Наши фотки - Page 4 L_b79e5383d7c14583c47ddd8ee1305d0e
Десната.
Наши фотки - Page 4 L_e63e5235efe44fa9a868681bb72cad8e
Средната.
Наши фотки - Page 4 L_58df58d05c1f11c88af0950f181dabb6
Пијаната.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Lastojca Нед Фед 01, 2009 3:17 pm

ееејј и мене ме имат ..блазеси ми...а на која слика си трезна?

и напомени дека првана слика е прастара мн млади сме..ех
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 3:19 pm

Напоменувам.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 4 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот