Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наши фотки

+45
Angelic
blesava008
KaTeRiNcE
Lucybell
RoTkViCa
ноунејм
zzz
fairy
Рокси
folder
lost girl
REGINA
Наташа
Golub-Samoubica
A GiRL
noviot
malina
Punk
П.
grgrgr
Jordison
sokol
корун
Obibos
Fantom
мирАл
Odyssey
комшивка
Bleak
Mary Jane
Alexandra
Џајко
pankerishte
T&T
Marej
Болиглава
PhiLL * E
The Breaking Dawn
L S D
hollow
Master
Lastojca
tHeJunKy
kojgode
TONI
49 posters

Страна 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by REGINA Вто Мар 17, 2009 8:04 pm

мислам хелллллооооооууууу џајко сепак иронијата ти се однесвит на моја слика. За да го напрајш то требит да си или мн глупав или мн паметен. Не се сомневам дека е второто(значи те сметам за паметен) ама сепак биди појасен Very Happy

И знајте дека не сум умрена по македонија, ниту сум поболена вмро-вка, ко шо ме прикажвит сликава. морам да напоменам пак дека сум анти-македонист, анти-патриот и све шо е против македонија јас го поддржавам(ко шо знајте појќето дека имам над билион причини за то) ама остај сеа та тема Very Happy
сеедно и да ме наречите продаена душа, на крај краева патриоти немаааааат!

И сликава имат едно трето значење, а то е да докажам дека ќе одам на гласање, а сакав да го докажам то поради некои минати недоразбирања меѓу мене и таму некој членови од формумов во врска со изборите сеа мартов.

сепак фала на коментарите.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by корун Вто Мар 17, 2009 8:08 pm

Одсега ак видиме некој со знаме,мајца, капа и шал од ВМРО да не избрзвиме со закључоци...

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Џајко Вто Мар 17, 2009 8:10 pm

Јас не реков нишо за твојата партиска определеност, погрешно ме имаш сватено. Јас само и посочиф на другарка ти нешо шо не и беше јасно Wink
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by REGINA Вто Мар 17, 2009 8:36 pm

корун напиша:Одсега ак видиме некој со знаме,мајца, капа и шал од ВМРО да не избрзвиме со закључоци...
и намерно наочари со црвена рамка ха.
Џајко напиша:Јас не реков нишо за твојата партиска определеност, погрешно ме имаш сватено. Јас само и посочиф на другарка ти нешо шо не и беше јасно Wink
ааааааа ок. мене ми изглеаше ко потсмев = (иронија). зато. не дек нешо...
се надевам блесавава ќе имат сватено после онакво исцрпно објаснување. Very Happy
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by корун Вто Мар 17, 2009 8:38 pm

Потсмев? Ма не.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by REGINA Вто Мар 17, 2009 8:43 pm

корун напиша:Потсмев? Ма не.
ЖИТИ СВЕ? и шо да прам сеа?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Џајко Вто Мар 17, 2009 8:44 pm

REGINA напиша:
корун напиша:Потсмев? Ма не.
ЖИТИ СВЕ? и шо да прам сеа?
не се нервирај само Smile
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by корун Вто Мар 17, 2009 8:46 pm

REGINA напиша:
ЖИТИ СВЕ? и шо да прам сеа?

Контрола, нишо појке... гледав дали Џајко добро ја предал лекцијава за денес.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 8:50 pm

Наши фотки - Page 11 2n1gmpz

Ево по молба од најс!
Уба е Уба Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Bleak Сре Мар 18, 2009 9:30 pm

‘ Убава.... капа имаш! Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by TONI Пет Апр 10, 2009 6:13 pm

умре темава бре...

Наши фотки - Page 11 QWoOUQ347862-02за матура кај другарка


_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by TONI Пет Апр 10, 2009 7:00 pm

Наши фотки - Page 11 Ruoq5w471764-02

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Angelic Нед Апр 12, 2009 2:44 am

бреј шубав си бре блузерче. Јас не редам слики bom
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 2:16 pm

KaTeRiNcE напиша:Наши фотки - Page 11 20090210143204316.th
И ова една фотка демек само јас

Демек само ти... и најуба си Very Happy пеаце
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 2:33 pm

TONI напиша:Еве ке стам една моја слика па понатаму уште.
Наши фотки - Page 11 WBcnuB012442-02
сликан сум од гимназијана и мн сонцето в очи ми маваше sunny


хахаххаха леелее комши те заборајв ко беше ваков на времето Very Happy
баш си ко да не си Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Angelic Саб Мај 09, 2009 2:35 pm

ко топче е Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Bleak Саб Мај 09, 2009 2:49 pm

Ко серенада да и пејт на некоја хаха Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Bleak Саб Мај 09, 2009 2:51 pm

Првомајска слика хаха.. во доцните вечерни часови љубанишча... Very Happy

Наши фотки - Page 11 Dsc00973e

Последната промена е направена од Bleak на Саб Мај 09, 2009 2:53 pm. Мислењето е променето 1 пати
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Angelic Саб Мај 09, 2009 2:53 pm

те немат Suspect
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Bleak Саб Мај 09, 2009 2:54 pm

праеф едит на постоф зато мен немаше а сега ме имат... немат шанси да ме промашиш Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Angelic Саб Мај 09, 2009 2:56 pm

те видов и на другион форум јас.. ама битно беше овде да те видатWink
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Bleak Саб Мај 09, 2009 3:19 pm

Да секако ... Very Happy од тебе првомајска овде камо? Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Angelic Саб Мај 09, 2009 3:25 pm

аа не давам хехе
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Bleak Саб Мај 09, 2009 6:49 pm

скржава... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by pankerishte Пон Мај 11, 2009 12:43 am

Луд Блажо пак бевте стандард кај Бушинон? Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 11 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот