Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наши фотки

+45
Angelic
blesava008
KaTeRiNcE
Lucybell
RoTkViCa
ноунејм
zzz
fairy
Рокси
folder
lost girl
REGINA
Наташа
Golub-Samoubica
A GiRL
noviot
malina
Punk
П.
grgrgr
Jordison
sokol
корун
Obibos
Fantom
мирАл
Odyssey
комшивка
Bleak
Mary Jane
Alexandra
Џајко
pankerishte
T&T
Marej
Болиглава
PhiLL * E
The Breaking Dawn
L S D
hollow
Master
Lastojca
tHeJunKy
kojgode
TONI
49 posters

Страна 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Џајко Пет Јан 30, 2009 1:29 am

Наши фотки - Page 2 CIMG2206
Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Alexandra Пет Јан 30, 2009 1:41 am

Здраво
Наши фотки - Page 2 3177032345_dcaa261d97
и пак здраво
Наши фотки - Page 2 CopyofGEDC0267
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Mary Jane Пет Јан 30, 2009 1:49 am

Џајко напиша:Наши фотки - Page 2 CIMG2206
Very Happy

Добро ти е сличево и убо ти стои џемперчето.

А еве моја
Наши фотки - Page 2 J90yAC940708-02...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 2:25 am

знајш ми е мака аплоуд да чека 100 века зато еве ви хајфајф аљ мајспејс и ондак ју чуз ват то јуз среќно.
Хајфајф: http://opeth-foreve.hi5.com
Мајспејс: http://www.myspace.com/aphasi_a   хаха копи пејст на линкојве и така Smile поздраФ
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 2:33 am

Па сликите од мајспејс имаат код само пастирај го тука и ајт со здравје Wink
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 2:10 pm

Alexandra напиша:Здраво

и пак здраво
Наши фотки - Page 2 CopyofGEDC0267


фацава ... без да се љутиш ама ... МН ТИ Е ЈЕБОЗОВНА...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Alexandra Пет Јан 30, 2009 2:14 pm

PhiLL * E напиша:
Alexandra напиша:Здраво

и пак здраво
Наши фотки - Page 2 CopyofGEDC0267


фацава ... без да се љутиш ама ... МН ТИ Е ЈЕБОЗОВНА...

Хаха оукеј...не се љутам.xD
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by T&T Пет Јан 30, 2009 5:57 pm

Alexandra напиша:Здраво
Наши фотки - Page 2 3177032345_dcaa261d97
и пак здраво
Наши фотки - Page 2 CopyofGEDC0267


Првава слика ти е преееуба, а на вторава мн си ми чудна, не знам зш... Не личиш на себе (то не значит дека не е уба сликата, не го реков то)
позз
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by T&T Пет Јан 30, 2009 6:58 pm

Наши фотки - Page 2 Dvoygp


Ме препознавате???
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by T&T Пет Јан 30, 2009 7:00 pm

Наши фотки - Page 2 2hsckfl
Наши фотки - Page 2 Jkh8rc
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by kojgode Пет Јан 30, 2009 7:07 pm

/\
|
Го напрај невозможното.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by T&T Пет Јан 30, 2009 7:13 pm

kojgode напиша:/\
|
Го напрај невозможното.


Не го напрајв јас Мастеров го напрај!!!
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 8:32 pm

еф ре, најтазе шо мојт... afro
Наши фотки - Page 2 Ja110
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by комшивка Пет Јан 30, 2009 8:43 pm

Аман бре ме уплаши..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 8:47 pm

е то заборајф да го напишам...значи не се плашите, врзан сум, не касам Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by комшивка Пет Јан 30, 2009 8:49 pm

Наши фотки - Page 2 Wt.nxP953773-02
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Џајко Пет Јан 30, 2009 8:50 pm

комшивка напиша:Наши фотки - Page 2 Wt.nxP953773-02

оооууу хат
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by комшивка Пет Јан 30, 2009 8:54 pm

благодариме Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Odyssey Пет Јан 30, 2009 9:06 pm

стадов слика ама се предомислив, многу голема беше
еве една кнап
Photobucket


Последната промена е направена од Odyssey на Пет Јан 30, 2009 9:09 pm. Мислењето е променето 1 пати
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 9:08 pm

Odyssey напиша:стадов слика ама се предомислив, многу голема беше

брат, морат една заедничка. Very Happy Very Happy хехехехе
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Odyssey Пет Јан 30, 2009 9:13 pm

tHeJunKy напиша:
Odyssey напиша:стадов слика ама се предомислив, многу голема беше

брат, морат една заедничка. Very Happy Very Happy хехехехе

Ај ќе се сликаме некој ден на школо, и имат да запаѓет од смеење ко ќе ја видет та слика, и то посебно оние шо имет читано за електронската музика, хахахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 9:14 pm

зш да не Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Odyssey Пет Јан 30, 2009 9:16 pm

иначе ете слика, ама со еффффееекат
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by tHeJunKy Пет Јан 30, 2009 9:17 pm

и ак не ти е м’ка, пробај да ја дешифрираш...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by комшивка Пет Јан 30, 2009 9:21 pm

tHeJunKy напиша:и ак не ти е м’ка, пробај да ја дешифрираш...

зш бе мал е ате на нејзе па да ја дешифрират? иначе супер е сличево Wink
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки - Page 2 Empty Re: Наши фотки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот