Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наши фотки

+45
Angelic
blesava008
KaTeRiNcE
Lucybell
RoTkViCa
ноунејм
zzz
fairy
Рокси
folder
lost girl
REGINA
Наташа
Golub-Samoubica
A GiRL
noviot
malina
Punk
П.
grgrgr
Jordison
sokol
корун
Obibos
Fantom
мирАл
Odyssey
комшивка
Bleak
Mary Jane
Alexandra
Џајко
pankerishte
T&T
Marej
Болиглава
PhiLL * E
The Breaking Dawn
L S D
hollow
Master
Lastojca
tHeJunKy
kojgode
TONI
49 posters

Страна 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Наши фотки Empty Наши фотки

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 6:21 pm

Ај за подобро запознавање и за да се видиме кој шо сме да аквиме овде наши слики.Еве темава овде ја акнав за да ја видат сите па кај шо сакаат после нека ја преместат.И без срамење ќе ве молам.Јас ќе стам за едно 3-4 сати.Баш да видам посетеност на темава Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 6:25 pm

Мене ми е потрошен довнлоадов така да на први ќе клам. Или Џанки нек клајт мислам дек имат моја слика.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 6:41 pm

на!
Наши фотки P1000810
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 6:42 pm

ракава е моја, шо значит неморат моја слика да ви онадам... Smile
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 6:49 pm

Еве ке стам една моја слика па понатаму уште.
Наши фотки WBcnuB012442-02
сликан сум од гимназијана и мн сонцето в очи ми маваше sunny
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 7:15 pm

/\
|
|
Со пократка коса си овде одвај се познават дек си ти.
И фала шо ме уплоадира Џанки.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 7:19 pm

леле кокан шмекериштеее
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 7:21 pm

tHeJunKy напиша:на!
Наши фотки P1000810


Бооооо! Чоек шо поглед маваш!!! Surprised
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 7:22 pm

Кое ебачиште е Пуре обобобо
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 7:22 pm

брате кокане, една од овие за мене, по шо глеам две ти се нафрлија Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 7:23 pm

Едната од нив брачеда ми е.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 7:38 pm

abe ne morat na adminov tolku da mu se lizite poleka...
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 29
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 7:42 pm

L S D напиша:abe ne morat na adminov tolku da mu se lizite poleka...

А ти да почнеше да пишиш кирилица, не ќе беше на лошо.

Бај д веј вчера пропушти роденден и шише пелинковац Cool
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 11:13 pm

Наши фотки 3dn2t

тро ко никаква сум во фацана ама не се глеат...Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by PhiLL * E Чет Јан 29, 2009 11:17 pm

tHeJunKy напиша:на!
Наши фотки P1000810


lele ne mozam da izdrzam oslepevvvvvvvvvvvv majko leeeeeeeeeeeeeeee....
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by Болиглава Чет Јан 29, 2009 11:18 pm

The Breaking Dawn напиша:Наши фотки 3dn2t

тро ко никаква сум во фацана ама не се глеат...Wink
Косата.. мх мх мх...

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by PhiLL * E Чет Јан 29, 2009 11:21 pm

Наши фотки Dsc00152lf6.thНаши фотки Dscf1701sr8.th


Последната промена е направена од PhiLL * E на Чет Јан 29, 2009 11:32 pm. Мислењето е променето 2 пати.
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 11:26 pm

The Breaking Dawn напиша:Наши фотки 3dn2t

тро ко никаква сум во фацана ама не се глеат...Wink
Гугее! Razz
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 11:30 pm

PhiLL * E напиша:Наши фотки URL%5DНаши фотки URL%5D
нишо ич,не гледам...
Еве една моја така понова кај шо и позирам на Т&Т Very Happy
Наши фотки Tj4TjR675944-02
nisam bio pijan, a ni napusen-cist kao ruza и во очиве ко џаол сум Smile Very Happy Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by T&T Чет Јан 29, 2009 11:36 pm

TONI напиша:
PhiLL * E напиша:Наши фотки URL%5DНаши фотки URL%5D
нишо ич,не гледам...
Еве една моја така понова кај шо и позирам на Т&Т Very Happy
Наши фотки Tj4TjR675944-02
nisam bio pijan, a ni napusen-cist kao ruza и во очиве ко џаол сум Smile Very Happy Smile


хахаахахаха
леле колку знам да го фатам моментооот
Иначе јас ко ќе научам како се стават слика, и ко ќе се одлучам, ќе стам
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 11:38 pm

а јас да стам за тебе??????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 11:41 pm

PhiLL * E напиша:Наши фотки Dsc00152lf6.th

ахахахаахх..ухуухуху...ахахахаха..ухуху
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 11:46 pm

Леле фиљоооооооооооооо хахахах!!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by PhiLL * E Чет Јан 29, 2009 11:54 pm

haha kazi a ... so perverza sum bil... i to na mali godini...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 1:28 am

Кога ми ја кренаа косата Корнети тука во Скопје.
Наши фотки M
Од младоста
Наши фотки M
Од моменталноста(види шише мастика)
Наши фотки M
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Наши фотки Empty Re: Наши фотки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот