Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто го избравте баш тој ник?

+33
REGINA
Bleak
A GiRL
SunRide
мирАл
nance
Mary Jane
psycho
Jordison
The Breaking Dawn
noviot
misticnata
комшивка
Lastojca
Fantom
Џајко
Marej
fairy
Болиглава
корун
TONI
L S D
kojgode
sokol
zzz
hollow
Master
mitan
xpert
pankerishte
tHeJunKy
T&T
Odyssey
37 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 29, 2009 9:37 pm

зш беше првото нешто шо го видов ко барав ник...Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Jordison Чет Јан 29, 2009 10:18 pm

Zardi Joey :D
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by psycho Чет Јан 29, 2009 10:38 pm

Зш толку ми сечит. bounce
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 30, 2009 1:36 am

The Breaking Dawn напиша:зш беше првото нешто шо го видов ко барав ник...Wink

Продолжение на Twilight?

А јас иначе мојов ник не го избрав со некоја посебна симболика, ми се вртеше то име во главава...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by nance Пет Јан 30, 2009 5:25 pm

Сите така ме знает ето зш
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Master Пет Јан 30, 2009 5:26 pm

Сакам да си го сменам ников во The Apple Tree Sad
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by мирАл Пет Јан 30, 2009 5:46 pm

Моево име е на пачкиНо напишано!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by kojgode Пет Јан 30, 2009 6:16 pm

Master напиша:Сакам да си го сменам ников во The Apple Tree Sad
To e скоро невозможно. Cool
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by SunRide Пет Јан 30, 2009 8:17 pm

Ников ми е останат од времето ко играв Кантер, и на секое форумче го користам ников зш го памтам Razz
SunRide
SunRide
Адаптер4е

Age : 114
Број на мислења : 14
Хоби(работа) : Da se metit samo neso

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by A GiRL Пет Јан 30, 2009 8:48 pm

ззззшшшшшш.......
ко се регистрирвев скоро све машко ми глеаше и то прво ми падна на памет xD
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 9:29 pm

Заш па зато шчо Bleak е име на мојата најомилееенаааа песма од мојот најооомилееен албум Blackwater Park од Opeth и така речиси во прекар ми е преминат Smile и ондак то Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by REGINA Чет Фед 26, 2009 9:15 pm

ееее знајте шо значит РЕЏИНА на италјански??? ... епа зато го одбрав Razz
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 26, 2009 9:52 pm

REGINA напиша:ееее знајте шо значит РЕЏИНА на италјански??? ... епа зато го одбрав Razz
Најјака си !

Ми дојде на сон еден НИК-о-давач и ми рече :
Ти, дете ... Од утре на форумиве на МСН на све и свашта ќе се пишуваш како Phill * E
и така јас денес сум тој што сум !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by REGINA Чет Фед 26, 2009 10:52 pm

PhiLL * E напиша:
REGINA напиша:ееее знајте шо значит РЕЏИНА на италјански??? ... епа зато го одбрав Razz
Најјака си !

фала PhiLL * E ...
абе а, ме знајш? или те знам?... т.е се знајме???? Shocked
или само учиш италјански и зато знајш шо значит ников хехехх?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by PhiLL * E Чет Фед 26, 2009 11:53 pm

REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:
REGINA напиша:ееее знајте шо значит РЕЏИНА на италјански??? ... епа зато го одбрав Razz
Најјака си !

фала PhiLL * E ...
абе а, ме знајш? или те знам?... т.е се знајме???? Shocked
или само учиш италјански и зато знајш шо значит ников хехехх?
HAHAHAHAHAHAHAHAHA ! Crying or Very sad
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by REGINA Чет Фед 26, 2009 11:58 pm

е шо реков сеа шо не требаше? Rolling Eyes
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 27, 2009 12:04 am

REGINA напиша:ееее знајте шо значит РЕЏИНА на италјански??? ... епа зато го одбрав Razz

сеа јас ке се докажам со мојот абер италианки...ама не значит кралица?? scratch
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 27, 2009 12:10 am

REGINA напиша:е шо реков сеа шо не требаше? Rolling Eyes
супер си бе шо се устручаваш?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 12:15 am

сеееее извинувам на оф топик ама морам хехе...
PhiLL * E напиша:
REGINA напиша:е шо реков сеа шо не требаше? Rolling Eyes
супер си бе шо се устручаваш?

хехехехеххех почвиш да ме плашиш со овие пофалби наеднаш... дека како шо ме држит моево сеќавање ти беше првиот шо се противеше на моите мислења Wink
иначе прашав кај згрешив пошо на крајон од твоено `хахаха` имат расплакано смајли, па си реков дан реков нешо шо не требит (ко по обичај)...


И The breaknig down точен ти е преводон на италјански Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by корун Пет Фед 27, 2009 3:07 pm

Значит јас Реџин сум. оххо
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by STIFLER Саб Фед 28, 2009 1:02 pm

Ко играв кантер на времето и остана..
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by *Rhythm Divine* Сре Мар 04, 2009 7:34 pm

*Rhythm Divine* e уствари мојата најуба песна ...
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 9:28 pm

METALBOY за мене е двосмислено. Првото значење е то дека слушам таква музика, а второто е дека се чувсвувам цврсто, живеам во цврсто тело.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? - Page 2 Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот