Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто го избравте баш тој ник?

+33
REGINA
Bleak
A GiRL
SunRide
мирАл
nance
Mary Jane
psycho
Jordison
The Breaking Dawn
noviot
misticnata
комшивка
Lastojca
Fantom
Џајко
Marej
fairy
Болиглава
корун
TONI
L S D
kojgode
sokol
zzz
hollow
Master
mitan
xpert
pankerishte
tHeJunKy
T&T
Odyssey
37 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Odyssey Чет Јан 29, 2009 2:56 pm

Ај да почнам, Odyssey е името на моето омилено цеде, поточно албум, и е од Soda Inc.
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by T&T Чет Јан 29, 2009 3:02 pm

Јас ко ќе пишам смс на некој, на крај за потпишвам Т&Т. Имево го содржит моето и на сестра ми
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 3:09 pm

затоа што, бидејќи, прибидејќи, зт.
зш ми е интересен и го користам веќе некое време...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by pankerishte Чет Јан 29, 2009 3:18 pm

tHeJunKy напиша:затоа што, бидејќи, прибидејќи, зт.
зш ми е интересен и го користам веќе некое време...
и конзумираш опојни и наркотични средства Razz Laughing се шалам.
Онака јас сум го избрал...не знам...или сум панкеришче или сум Прауд оф.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by xpert Чет Јан 29, 2009 3:24 pm

Зш го видов на една машинка за шишање и интересно ми беше:D
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by mitan Чет Јан 29, 2009 3:32 pm

зш така ме викет сите....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Master Чет Јан 29, 2009 3:33 pm

Зш така ме викат цел клас, некој вид на прекар, на почетокот во далечните втора и трета година многу се лутев ко ќе ме викаја така, сега си се навикнав и некако си го сакам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 3:37 pm

Од времето ко играв WoW ми остана
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by tHeJunKy Чет Јан 29, 2009 3:43 pm

hollow напиша:Од времето ко играв WoW ми остана

тогаш беше шуплив во глата Very Happy Very Happy се зезам
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by zzz Чет Јан 29, 2009 3:46 pm

мн ми се спијаше ко се регистрираф
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by hollow Чет Јан 29, 2009 3:46 pm

tHeJunKy напиша:
hollow напиша:Од времето ко играв WoW ми остана

тогаш беше шуплив во глата Very Happy Very Happy се зезам
Бу ху хууу What a Face
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by sokol Чет Јан 29, 2009 3:59 pm

зш сум опасен ко сокол
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by kojgode Чет Јан 29, 2009 4:11 pm

Зш на времето со Болиглава ко се регистриравме на Кајгана смешен ми беше збороф и онака форумџиски ник ми остана.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by L S D Чет Јан 29, 2009 4:14 pm

зш не ми теквеше нешо попаметно во моментот....
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by TONI Чет Јан 29, 2009 4:16 pm

Зш е моето скратено име и неќев да се гњавам со друго
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by корун Чет Јан 29, 2009 4:23 pm

Мојот ник е рандом поим.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Болиглава Чет Јан 29, 2009 4:25 pm

kojgode напиша:Зш на времето со Болиглава ко се регистриравме на Кајгана смешен ми беше збороф и онака форумџиски ник ми остана.
Слична сторија е и мојов.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 4:27 pm

некое време го користам, онака интересно ми е, а излезе од mushroom fairy...ама долго беше целото, и зато само fairy Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Marej Чет Јан 29, 2009 5:02 pm

Некоја глупа варијација од имево ми е.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Џајко Чет Јан 29, 2009 5:14 pm

незнам
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Fantom Чет Јан 29, 2009 5:25 pm

Уште во основно ме завика едно копиле така, му се љутев едно време, ама ко ги заслушав KISS и после уште разбрав дек Paul Stanley го имат глумено Фантомот од операта, решив да го користам сегде... Сеа скоро сите така ме викет, освен дебилнине фаци од класон и професорине.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Lastojca Чет Јан 29, 2009 5:32 pm

јас немав појма шо да напишам и ми текна едно време бев на мсн ластојца и реков ај...немат некоја забавна историја
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by комшивка Чет Јан 29, 2009 8:57 pm

Порано едно од имињата на мирц шо ги користев.. нишо посебно, само за заебанции
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by misticnata Чет Јан 29, 2009 9:01 pm

ednostavno zatoa:D
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by noviot Чет Јан 29, 2009 9:33 pm

зш сум нов
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Зошто го избравте баш тој ник? Empty Re: Зошто го избравте баш тој ник?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот