Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

+44
Четкар
katusch
TL
Angelic
RoTkViCa
NaTiChka
METALBOY
FalcoN eYe
TONI
misticnata
tHeJunKy
Stefk0
REGINA
The Breaking Dawn
Punk
noviot
malina
pankerishte
П.
Alexandra
комшивка
Obibos
PhiLL * E
Bleak
Lastojca
Џајко
dzole
T&T
Master
Лана
Fantom
gagi4
fairy
корун
Jordison
Mary Jane
Lucybell
Blume
Marej
folder
sokol
Болиглава
hollow
kojgode
48 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by dzole Пет Јан 16, 2009 2:10 pm

Ја пер на гугл саам да бидам па Таму да сурфам

или можда во кревето на Jessica Alba ~„~
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Џајко Пет Јан 16, 2009 4:54 pm

Назад Романија!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Lastojca Пет Јан 16, 2009 6:35 pm

Виена (или Синаја Very Happy )
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Bleak Нед Фед 01, 2009 3:53 am

пааа.... на нечии усни Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by PhiLL * E Нед Фед 01, 2009 3:59 am

Lastojca напиша:Виена (или Синаја Very Happy )Sinaja definitely !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Marej Нед Фед 01, 2009 4:00 am

Сиднеј или Сплит.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Master Нед Фед 01, 2009 4:01 am

шо подалеку од себе....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Obibos Нед Фед 01, 2009 4:01 am

Јас моментално сакам да сум Франција негде по Америкине
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by комшивка Нед Фед 01, 2009 4:03 am

Австралија.. лето е сеа Sad
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Alexandra Нед Фед 01, 2009 4:04 am

Да е лето,да е вечер и да сум на плажа,и да сум сама и да е тишина.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 29
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by П. Нед Фед 01, 2009 4:04 am

Прагааааааааа Sad
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by П. Нед Фед 01, 2009 4:07 am

Alexandra напиша:Да е лето,да е вечер и да сум на плажа,и да сум сама и да е тишина.
сама Shocked
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 4:16 am

Љубаништа...до цела екипа од порано од сега.И безгрижно непрекинато пиење 10 дена.мммм
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 4:50 am

ако би можела би била во собата на една личност во неговиот кревет на спиење,скрмна си сум
malina
malina
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by pankerishte Нед Фед 01, 2009 4:51 am

malina напиша:ако би можела би била во собата на една личност во неговиот кревет на спиење,скрмна си сум
не Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 5:15 am

зш не јас барем најефтина сум,другиве со милионски суми им се желбиве хехе
malina
malina
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by noviot Нед Фед 01, 2009 5:34 am

Јамајка
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Punk Нед Фед 01, 2009 2:24 pm

Норвешка на скијање
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by T&T Нед Фед 01, 2009 2:57 pm

на планина на чист воздух...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 01, 2009 8:10 pm

негде на залутано место кај шо имат само вода браној ноќ и ѕвездиии......
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by REGINA Нед Фед 01, 2009 8:31 pm

Италијааааа Sad
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Stefk0 Нед Фед 01, 2009 8:31 pm

noviot напиша:Јамајка

Ми ту
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by malina Нед Фед 01, 2009 8:32 pm

Па би сакала Бали да сум
malina
malina
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by pankerishte Пон Фед 02, 2009 4:18 pm

Punk напиша:Норвешка на скијање
Шо ви е филмов со скандинавциве.Имаш Шапка и Маврово да скијање.
Или Гелзеркирхен...хахахаа Cool Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 10:43 pm

Друго е Скандинавија можда со персон ќе се најдам Smile.. а Маврово зш да не само со јаки алкохоличари ко тебе Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Ако би можеле, каде би сакале да сте сега? - Page 2 Empty Re: Ако би можеле, каде би сакале да сте сега?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот