Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проценка на луѓе

+22
П.
Punk
psycho
SunRide
Bleak
fairy
xpert
Master
The Breaking Dawn
Lastojca
корун
kojgode
Болиглава
sokol
TONI
T&T
pankerishte
Odyssey
hollow
Marej
комшивка
Mary Jane
26 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by fairy Чет Јан 29, 2009 4:34 pm

кога како, се трудам да ги проценам љуѓето со кој комуницирам со муабетот и гестовите шо ги прајт, ама мислам дека и не сум толку добра во проценување. некогаш и се совпагат моето мислење за личноста со то каква е всушност, ама не често...
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by Bleak Саб Јан 31, 2009 3:21 am

Не морат ни да слушнам збор од некој. Проценвам околу 90 % од случаите точно Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 31, 2009 2:14 pm

Mary Jane напиша:
The Breaking Dawn напиша:јас искрено ич не можам да проценам чоек...зато секојпат сум комуникативна со луѓе ама си држам некоја дистанца и ладнокрвна сум некојпат...Wink
иначе сто пати луѓево ми викет дек на прв поглед личам на шмизла...WinkWinkWink

Тоа се глупави предрасуди за женскиот свет. И не личиш на шмизла...

хаха фала...некоја утеха Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 31, 2009 2:19 pm

kojgode напиша:
The Breaking Dawn напиша:јас искрено ич не можам да проценам чоек...зато секојпат сум комуникативна со луѓе ама си држам некоја дистанца и ладнокрвна сум некојпат...Wink
иначе сто пати луѓево ми викет дек на прв поглед личам на шмизла...WinkWinkWink
И мене искрено на почетокот ми личеше на шмизла. monkey
Иначе јас обично слабо проценвам на прв поглед па ко ќе ја запознам личноста ја дооформвам сликата итн. Мада и конечната пронценка некоаш знајт да ме изневерит.


леле фала многу....ми го рече сеа.. bounce bounce
ти мене на прв поглед ми личеше ...на шкафче некако scratch
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by SunRide Саб Јан 31, 2009 3:07 pm

Ретко ги проценвам луѓето, а од 10/8 точно Cool , валда Very Happy
SunRide
SunRide
Адаптер4е

Age : 111
Број на мислења : 14
Хоби(работа) : Da se metit samo neso

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by psycho Саб Јан 31, 2009 6:33 pm

Јас можам да проценам луЏе, а вие?
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 100
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by Punk Нед Фед 01, 2009 2:19 pm

Јас ги проценвам и стално испаѓат така ко шо сум мислела освен од Марина шо се плашев Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 12:19 am

Punk напиша:Јас ги проценвам и стално испаѓат така ко шо сум мислела освен од Марина шо се плашев Smile

хаха tongue
а сеа не??? alien
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by Marej Пон Фед 02, 2009 12:25 am

Punk напиша:Јас ги проценвам и стално испаѓат така ко шо сум мислела освен од Марина шо се плашев Smile
Па ушче требит да се плашиш. farao
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 12:27 am

Marej напиша:
Punk напиша:Јас ги проценвам и стално испаѓат така ко шо сум мислела освен од Марина шо се плашев Smile
Па ушче требит да се плашиш. farao

Изгледа го надминала стравот.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by П. Пон Фед 02, 2009 12:29 am

не ми ојт со проценвење мн вервам во добрината на луѓево и сум наебала мнооооогу пати
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by Marej Пон Фед 02, 2009 12:32 am

Mary Jane напиша:
Marej напиша:
Punk напиша:Јас ги проценвам и стално испаѓат така ко шо сум мислела освен од Марина шо се плашев Smile
Па ушче требит да се плашиш. farao

Изгледа го надминала стравот.
Мммм.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 1:18 am

Сеа знам дек не мојш да ми го скршиш вратоф по фтор пат годинава..хипик си! Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by FalcoN eYe Вто Фед 03, 2009 2:45 am

моите проценки се скоро секогаш точни...само што ке го видам некого во очи и знам шо мислење имат за мене...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 20, 2009 9:38 pm

Многу пати другаркиве ми се смеет ко ќе кажам особина од некој уште ко ке го видам прв пат... и после сепак испаѓат дек така е...
Ептен знам да проценам луѓе од прв пат ко ке ги видам....
не дек не прам грешки ама 90% на крај испаѓет ко шо сум рекла...
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 1:12 pm

П. напиша:не ми ојт со проценвење мн вервам во добрината на луѓево и сум наебала мнооооогу пати

исто...зато од сега се обидувам да не сум многу наивна и да не им верувам на сите, а уште помалку да им се доверувам

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by Angelic Чет Мај 21, 2009 1:17 pm

Колку толку знам да ги проценам луѓето. Ама тие не секогаш го кажуваат вистинското лице. Така да никогаш не се знајт. А знам и да бидам разочарана од нивните постапки. Зато.. секој да си се пазит. Neutral
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Проценка на луѓе - Page 2 Empty Re: Проценка на луѓе

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот