Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хитлер и Втората светска војна.

+15
Фазлија
L S D
Џајко
корун
Master
Mary Jane
Stefk0
Marej
hollow
комшивка
pankerishte
mitan
мирАл
tHeJunKy
kojgode
19 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Хитлер и Втората светска војна. - Page 3 Empty Re: Хитлер и Втората светска војна.

Пишување by Џајко Вто Aвг 11, 2009 3:02 pm

сеа знајш? Smile) "_"
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Хитлер и Втората светска војна. - Page 3 Empty Re: Хитлер и Втората светска војна.

Пишување by Азра Вто Aвг 11, 2009 3:38 pm

уреее убаа тема

се сложувам дека бил генијален, арно ама генијалноста мора некаде да избија. а за да се одржи дисциплината мора некаде да фали нешто во личниот живот.
можеби свесноста дека нема многу време и дека вака или така ќе цркни за скоро му давало елан за драстичните потфати и одењето со глата в ѕис.

како и да е, геноцидот била идеја на Хитлер која ја спроведувале други. инаку идејата за чиста нација сосила..хммм...

шо се заеба со војната? премногу вмешани страни. на крајот сите се приклучуваја колку да земат дел од колачот.
арно си беа малку на почеток.
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот