Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rock и Metal музиката кај нас

+8
Џајко
Болиглава
Mary Jane
TONI
pankerishte
Odyssey
kojgode
tHeJunKy
12 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rock и Metal музиката кај нас - Page 2 Empty Re: Rock и Metal музиката кај нас

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 09, 2009 11:34 pm

Рокси напиша:Абе види сеа... ако не уживат публиката во твојата музика на некој начин ти го кршит филмот Smile
А во денешно време се’ е комерцијала


зависит од личностите
не е баш се комерцијала
верви имат некои шо свирет од сопствена сатисфакција не од нечија друга
то ги прајт можда помалце познати ама појке јас ценам такви на пример Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Rock и Metal музиката кај нас - Page 2 Empty Re: Rock и Metal музиката кај нас

Пишување by METALBOY Пон Мар 16, 2009 11:22 am

Силно го подржавам коментаров од "The Breaking Dawn" ама на некој им требет пари без разлика колку имет, а такви мислам дека многу ги има. Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот