Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сме стапнале на месечината?

+15
Џими
grgrgr
Џајко
Odyssey
корун
kisela krastavica
Mary Jane
T&T
Master
pankerishte
zzz
мирАл
hollow
kojgode
tHeJunKy
19 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by pankerishte Вто Фед 03, 2009 8:12 pm

Odyssey напиша:То дека америка прва стапнала на месечината е чиста лага, а сите кој што учествувале во ова биле ликвидирани, ама не е вистина дека човек не стапнал на месечината. Кога американциве објавија дека стапнале на месечина, то беше чиста провокација за Русија и русите се првите луѓе што стапнале на месечина, а од тогаш до сега имало многу што стапнале..
И ова ќе ве интересират:
Некоја компанија во Америка продавала места на месечината, плацој парцели хахахахаха
А имет купено неколку богаташите, познати филмски ѕвезди итн

Иначе тоа со купувањето плацови е само начин на кражба и перење пари.
Месечината не е во сопственост на никого.
Ајде ке купуваме плацови на Антарктик,само на кого ке ги даваме парите Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by Џајко Вто Фед 03, 2009 8:18 pm

pankerishte напиша:Иначе тоа со купувањето плацови е само начин на кражба и перење пари.
Месечината не е во сопственост на никого.
Ајде ке купуваме плацови на Антарктик,само на кого ке ги даваме парите Razz

Уствари месечинава, цела или дел незнам е сопственост на некоја компанија од америка која искористија некој си дупки во америчкиов устав и си ја присвојла и со целосно државно америчко право мојт да ја проват! Најозбилно Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 1:19 am

Џајко напиша:

Уствари месечинава, цела или дел незнам е сопственост на некоја компанија од америка која искористија некој си дупки во америчкиов устав и си ја присвојла и со целосно државно америчко право мојт да ја проват! Најозбилно Very Happy
Добро размислуваш.Спагаш вонајинтелегентните луге кои некогаш сум ги запознала.Навистина си доста паметен нема некоја која не би те посакала.(ја знаеш причината поради која не можам да сум со тебе,сепак не би било фер).

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by Џајко Сре Фед 04, 2009 1:43 am

grgrgr напиша:
Џајко напиша:

Уствари месечинава, цела или дел незнам е сопственост на некоја компанија од америка која искористија некој си дупки во америчкиов устав и си ја присвојла и со целосно државно америчко право мојт да ја проват! Најозбилно Very Happy
Добро размислуваш.Спагаш вонајинтелегентните луге кои некогаш сум ги запознала.Навистина си доста паметен нема некоја која не би те посакала.(ја знаеш причината поради која не можам да сум со тебе,сепак не би било фер).
Те молам да не ми го повторуваш тоа зошто не можеме да сме заедно, затоа што ме боли душава при самата помисла...

Шега на страна ова е вистина шо го иам напишано 2 поста погоре.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 2:05 am

Иам слушнато за ова тие брачките многу пари напраја луѓе од цел свет се залетаја да купвет плацој
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by pankerishte Сре Фед 04, 2009 3:05 am

hollow напиша:Иам слушнато за ова тие брачките многу пари напраја луѓе од цел свет се залетаја да купвет плацој
И нашине брачки(знајте кој) дан се залетаа да купет?
Јас мислам тие ке купувале плац на Меркур Cool Razz Razz Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by Џими Пон Мар 16, 2009 10:14 pm

Јас и Болиглава не сме стапнале на месечината... сеуште.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by bojan_acm Пон Мар 16, 2009 10:27 pm

Господ знајт
bojan_acm
bojan_acm
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by Bleak Пон Мар 16, 2009 10:36 pm

Џајко напиша:
grgrgr напиша:
Џајко напиша:

Уствари месечинава, цела или дел незнам е сопственост на некоја компанија од америка која искористија некој си дупки во америчкиов устав и си ја присвојла и со целосно државно америчко право мојт да ја проват! Најозбилно Very Happy
Добро размислуваш.Спагаш вонајинтелегентните луге кои некогаш сум ги запознала.Навистина си доста паметен нема некоја која не би те посакала.(ја знаеш причината поради која не можам да сум со тебе,сепак не би било фер).
Те молам да не ми го повторуваш тоа зошто не можеме да сме заедно, затоа што ме боли душава при самата помисла...

Шега на страна ова е вистина шо го иам напишано 2 поста погоре.

Имет стапнато ама некои обиди се гарант лажирани... иначе и јас сум меѓу доста интелигентните и добрите луѓе... ама немат кој да ме отепат зато... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by ноунејм Вто Мар 17, 2009 12:21 am

па имат доста докази дека американциве глумет шеми со месечинава..
глеав сеа скоро некоја емисија баш за то.. и покрај сиве докази со светла.знаме и слично еден типац тврдеше дека ради незнам таму некоја сила леталото не би можело да полетат.. искрено ова ми нема логика многу али другиве факти јасно кажуваат дека американциве пробале да го заебат светов
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by METALBOY Сре Мар 18, 2009 10:01 pm

ноунејм напиша:па имат доста докази дека американциве глумет шеми со месечинава..
глеав сеа скоро некоја емисија баш за то.. и покрај сиве докази со светла.знаме и слично еден типац тврдеше дека ради незнам таму некоја сила леталото не би можело да полетат.. искрено ова ми нема логика многу али другиве факти јасно кажуваат дека американциве пробале да го заебат светов
не им е првпат, секојдневие им е
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали сме стапнале на месечината? - Page 2 Empty Re: Дали сме стапнале на месечината?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот