Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би сакале да бидите во иднина!!

+41
Ivana
katusch
Наташа
Ane
NaTiChka
Џими
METALBOY
RoTkViCa
Bleak
kirce
princess
malina
folder
Рокси
James Bomb
Obibos
REGINA
STIFLER
Fantom
Lastojca
nice
The Breaking Dawn
Master
Odyssey
Marej
Alexandra
Mary Jane
A GiRL
Ludi Milojko
Punk
TONI
T&T
mitan
kojgode
sokol
hollow
комшивка
Болиглава
Џајко
корун
мирАл
45 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by мирАл Пет Јан 23, 2009 9:58 pm

Што сте сонувале да бидете од мали? Која професија би ја избрале за да имате совршен живот?

Јас ко помал сакав да сум келнер хаха What a Face ги глеав брачедине!!! Ама сеа сакам да сум тежок економиста хех
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 10:00 pm

Директор.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 10:00 pm

Админ! хаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 10:01 pm

Џајко напиша:Админ! хаха
Далечна иднина Laughing
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 10:01 pm

Хикс фактор.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 10:02 pm

корун напиша:Директор.

И јас би. Свое си е свое. А шо или на каква фирма.. здравје..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by hollow Пет Јан 23, 2009 10:11 pm

Па сакам да одам во Босна и да завршам курс за деминирање
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 10:12 pm

јас сакам да одам вуковар и да средам работа
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 10:38 pm

Успешен чоек, не е битно во која професија.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 10:41 pm

kojgode напиша:Успешен чоек, не е битно во која професија.
исто само ако продолжам ко шо сум тргнат тешко ке бидит...хххх
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 10:54 pm

И јас се стремам кон то да бидам успешна, ама не која било професија. Би сакала некоја професија каде ќе запознавам многу луѓе, ќе патувам и да е авантуристичка да не остава простор за монотоност.
Многу барам...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by TONI Пет Јан 23, 2009 11:01 pm

Јас сакав во иднина да сум контрабасист со завршена академија и да си бичам на инструментот.....ама сакав Sad
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Punk Пет Јан 23, 2009 11:41 pm

доктор Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Ludi Milojko Пет Јан 23, 2009 11:46 pm

Jas sakam da sum semkar
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 11:51 pm

Ludi Milojko напиша:Jas sakam da sum semkar
јас мислам дека вистинска желба ти е да си главен пикер во тимон кај со играш...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 12:05 am

Успешен човек пред се,интелектуалец Razz
А во која професија...докторица I love you
Иначе и јас би за нешо ко сам свој газда,кој не Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Mary Jane Саб Јан 24, 2009 12:27 am

Сакав да бидам позната пејачка или инженер ко тато. Сеа знам дека ќе си сум нешто по мое...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 12:55 am

Заборајв да кажам дека ко мала сакав да сум моден креатор или кореограф.А исто ги пораѓав и другарките од малава Very Happy Ги легвев на спалнана од мама и тато и кукли им ваѓав Razz Embarassed И тато беше мн горд на мене секако tongue (зш гинеколог е).
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Alexandra Саб Јан 24, 2009 2:18 am

Психијатар.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by A GiRL Саб Јан 24, 2009 3:56 am

Alexandra напиша:Психијатар.

Уба професија I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 4:01 am

A GiRL напиша:
Alexandra напиша:Психијатар.

Уба професија I love you
Да. rendeer
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 4:02 am

kojgode напиша:
A GiRL напиша:
Alexandra напиша:Психијатар.

Уба професија I love you
Да. rendeer
Ногу. Neutral
Ќе имаш разноврсност во работата барем.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by корун Саб Јан 24, 2009 4:02 am

Болиглава напиша:
kojgode напиша:
A GiRL напиша:
Alexandra напиша:Психијатар.

Уба професија I love you
Да. rendeer
Ногу. Neutral
Ќе имаш разноврсност во работата барем.
да Basketball
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 4:05 am

корун напиша:
Болиглава напиша:
kojgode напиша:
A GiRL напиша:
Alexandra напиша:Психијатар.

Уба професија I love you
Да. rendeer
Ногу. Neutral
Ќе имаш разноврсност во работата барем.
да Basketball
Морам да ја продолжам пирамидава од цитати. cheers
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Marej Саб Јан 24, 2009 4:07 am

kojgode напиша:
корун напиша:
Болиглава напиша:
kojgode напиша:
A GiRL напиша:
Alexandra напиша:Психијатар.

Уба професија I love you
Да. rendeer
Ногу. Neutral
Ќе имаш разноврсност во работата барем.
да Basketball
Морам да ја продолжам пирамидава од цитати. cheers
И јас ќе ја продолжам колку да не сум партибрејкер.
Иначе, порано сакав да сум психијатар и јас ама сфатив дек нејќам некој никој да ми солит памет за мојов живот или да ми дават рандом апчиња.
Сакам да сум професор на некој факултет за дизајн, или да сум критичар за уметност, поточно ликовни дела.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што би сакале да бидите во иднина!! Empty Re: Што би сакале да бидите во иднина!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот