Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ке останит или не?

+31
Џими
Marej
The Breaking Dawn
Ivana
Punk
Ludi Milojko
Infected
METALBOY
blesava008
Golub-Samoubica
мирАл
mitan
Џајко
TONI
PhiLL * E
Bleak
МаКсач
noviot
nance
Jordison
L S D
zzz
xpert
pankerishte
Master
Mary Jane
Болиглава
kojgode
корун
hollow
Кирил
35 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by hollow Саб Мар 28, 2009 3:38 pm

The Breaking Dawn напиша:
hollow напиша:Аха викате не требит да е градоначалник зш не знајт да зборвит, а да ве прашам како мојт ко така онај имбицилон шо ојт ко паја патак и шо не мојт р и л да ги речит да е премиер на Македонија?

зш некој шо е талентиран за нешо би требело да го спречит една говорна мана?
Па то го кажвам и јас викет не требало да е градоначалник зш не убо се изразвел а јас мислам дека то немат врска чоекон се покажа и ке продолжит да се покажвит следнииве 4 години
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Џими Нед Мар 29, 2009 1:18 pm

hollow напиша:Па то го кажвам и јас викет не требало да е градоначалник зш не убо се изразвел а јас мислам дека то немат врска чоекон се покажа и ке продолжит да се покажвит следнииве 4 години
Абе демек вие не му се смејте на Р-то од Груевски а?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 1:59 pm

Џими напиша:
hollow напиша:Па то го кажвам и јас викет не требало да е градоначалник зш не убо се изразвел а јас мислам дека то немат врска чоекон се покажа и ке продолжит да се покажвит следнииве 4 години
Абе демек вие не му се смејте на Р-то од Груевски а?
И на Л-то Никоа Гуески Very Happy


Дур дават пари за него сум cheers


Последната промена е направена од корун на Пон Мар 30, 2009 10:14 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : ЕДИТ)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Пон Мар 30, 2009 9:48 pm

METALBOY напиша:Дур дават пари за него сум cheers

Не лажи, те провали Маки на школа.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by METALBOY Пон Мар 30, 2009 11:21 pm

Mary Jane напиша:
METALBOY напиша:Дур дават пари за него сум cheers

Не лажи, те провали Маки на школа.
????не разбирам???? scratch
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Golub-Samoubica Чет Апр 02, 2009 2:31 am

триста триесет и три трактори ја ораа нивата на Трпе
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by REGINA Пет Апр 03, 2009 12:04 am

http://www.ohrid-gradonacalnik.tk/
зарем? хахахха
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by METALBOY Пет Апр 03, 2009 12:08 am

Абе денес имаше дуел меѓу Аце и Нанче и ако кажа една вистина Аце ево, посебно за спортот, викат стипендии ни дал, Грујо ни ги даде не тој, клубон еднуш не е дојден да го видит, а камоли некој пара да дајт...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by REGINA Пет Апр 03, 2009 12:12 am

METALBOY напиша:Абе денес имаше дуел меѓу Аце и Нанче и ако кажа една вистина Аце ево, посебно за спортот, викат стипендии ни дал, Грујо ни ги даде не тој, клубон еднуш не е дојден да го видит, а камоли некој пара да дајт...

ако мислиме на истиот дуел, тогаш можам да кажам дека двајцата се натпреварвеа на тема кој од кој е поглуп. и никој не попушташе. греој. на нишо не им личеше дуелон.
дечињана ко ќе си пцујат по улица се покултурни од овие двајцава.

ама кога веќе изборот е овој шо е, тоаш нанче би било фер да победит, да пробаме и со негова политика.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by METALBOY Пет Апр 03, 2009 12:15 am

денеска на охридскана имаше и ацета цело време одеше офтопик (ко јас шо прам понекогаш), несум којзнајт колку поартиски определен, ама дефинитивно сум за нанче
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Mary Jane Пет Апр 03, 2009 3:18 pm

REGINA напиша:
METALBOY напиша:Абе денес имаше дуел меѓу Аце и Нанче и ако кажа една вистина Аце ево, посебно за спортот, викат стипендии ни дал, Грујо ни ги даде не тој, клубон еднуш не е дојден да го видит, а камоли некој пара да дајт...

ако мислиме на истиот дуел, тогаш можам да кажам дека двајцата се натпреварвеа на тема кој од кој е поглуп. и никој не попушташе. греој. на нишо не им личеше дуелон.
дечињана ко ќе си пцујат по улица се покултурни од овие двајцава.

ама кога веќе изборот е овој шо е, тоаш нанче би било фер да победит, да пробаме и со негова политика.

Баш дуелот помина помирно од очекуваното. Нанче го среди Ацо.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Ке останит или не? - Page 4 Empty Re: Ке останит или не?

Пишување by Џајко Саб Апр 04, 2009 12:09 pm

Е ова ме пресмеа. Групата КАМЕНОЛОМ! o_O WTF? OMG!

IMAO!