Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

+18
Angelic
RoTkViCa
ноунејм
Gallowsraven
The Breaking Dawn
Obibos
Болиглава
xpert
T&T
TONI
pankerishte
мирАл
Bleak
sokol
корун
kojgode
Џајко
Odyssey
22 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by RoTkViCa Вто Јун 02, 2009 1:03 pm

шо знам за ова тема некако не мојме сами да кажиме колку ни е успешно, требит некој од спротивниот пол да потврдит или одречит...јас бар за мене не знам...не можам да коментирам...ако се најт некој шмекнат кажете ахха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Angelic Пет Јун 05, 2009 7:56 pm

Ме нервират нападното шмекањеееее.. имат секакви значит и ај да не ги коментирам. Evil or Very Mad
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Болиглава Пет Јун 05, 2009 8:10 pm

Rainbow* напиша:Ме нервират нападното шмекањеееее.. имат секакви значит и ај да не ги коментирам. Evil or Very Mad
Абе ај искоментирај ги шо... синкир ќе се увредит некој.Smile
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Angelic Пет Јун 05, 2009 8:16 pm

^ eпа убо викаш.

на пример: меркање (ко да немат видено женско тело), доосадвење од типот: Ама да те частам пијачка..; одење пред тебе зад тебе... и некој позерски фаци (закосени очи и незнам ти шо) хахах не можам бее. Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 31
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Lastojca Пет Јун 05, 2009 8:45 pm

Rainbow* напиша:^ eпа убо викаш.

на пример: меркање (ко да немат видено женско тело), доосадвење од типот: Ама да те частам пијачка..; одење пред тебе зад тебе... и некој позерски фаци (закосени очи и незнам ти шо) хахах не можам бее. Razz


аа и мене ужасно ме нервират ова
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Батерфлај Саб Јун 06, 2009 1:10 am

Све море се трпит,али ко ке почнит да свиркат некој по тебе со некоја јебзовна фаца,сафриве ми се кревет.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 29
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Рокси Саб Јун 06, 2009 1:12 am

^ или да довикуват со некој глупи зборој во стилот на „срце/бејби/душо/итн ногу си секси...“
ептен нападно и тотално одбивно
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 29
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јун 06, 2009 11:44 am

^хахах даааа се ова. ама свирки ко шо ме нервирет...
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by REGINA Саб Јун 06, 2009 11:52 am

Рокси напиша:^ или да довикуват со некој глупи зборој во стилот на „срце/бејби/душо/итн ногу си секси...“
ептен нападно и тотално одбивно
леееее да еј. или маче... па животни сме? или срце... орган сме? ко ќе свират... па кучиња сме? Suspect
леле на кое ниво се паднати машкиве во денешницава неможам да си вервам. се име е некако... клише. без навреда ве молам кажвам за тие шо ги знам... пубо.
и ретко некој да знајт да се снајт во друштво на женско. (не зборвам за другарско друштво)
знат колку неубо изгледет ко ќе прат така демек шмекање или требит на секој поединечно да му се објаснит?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! - Page 2 Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот