Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

+18
Angelic
RoTkViCa
ноунејм
Gallowsraven
The Breaking Dawn
Obibos
Болиглава
xpert
T&T
TONI
pankerishte
мирАл
Bleak
sokol
корун
kojgode
Џајко
Odyssey
22 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Odyssey Чет Јан 22, 2009 7:51 pm

Се за шмекањето, колку шмекате, дали ви е успешно то, дали ве шмекет. Пофалете се кој како шмекат (многу би сакал да ја дознам тактикана од Mrs KORUN и од Mrs PURE)! Кажите некој случки ова она.... Cool
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 66
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Џајко Чет Јан 22, 2009 7:55 pm

Недај боже да ја дознајш од пуре...
јас знам само еден мал детал од неговата тактика и.......убиствен е!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 31
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Odyssey Чет Јан 22, 2009 8:00 pm

Џајко напиша:Недај боже да ја дознајш од пуре...
јас знам само еден мал детал од неговата тактика и.......убиствен е!

Ај бе брат кажи ми го, морат да се научам ко него да шмекам!
Пуре брааат ај стотче ти давам за секоја тактика шо ќе ме научиш.
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 66
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 9:27 pm

kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by корун Чет Јан 22, 2009 9:40 pm

корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by sokol Чет Јан 22, 2009 11:10 pm

тоше знајт него прашајтего
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Bleak Пет Јан 30, 2009 9:43 pm

Шмекање.... па не забележвам такви работи околу мене зш скоро секогаш сум исклучен во некое мое светче и кулирам а за шмекање сум луд некои шеми со очи гњавење бушавење коса ау и слични ствари Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 32
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by мирАл Пет Јан 30, 2009 9:48 pm

пооооо слаб во шмекање хех Embarassed
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 31
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by pankerishte Пет Јан 30, 2009 11:42 pm

хееххеех...порано ко шмекав...успешно дефинитивно... Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 34
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by TONI Саб Јан 31, 2009 12:45 pm

Абе си шмекам одвреме навреме.Ама незнам зш,моето понашање на некои чупиња ги асоцира дека ги шмекам.Е то не чинит.Инаку не можам да се опишам како шмекам зш едноставно самото ми идат во моментот ама да ме праша некој дали то беше шмекање,можам да одговорам во моментот,да го повторам-не.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by T&T Саб Јан 31, 2009 1:26 pm

TONI напиша:Абе си шмекам одвреме навреме.Ама незнам зш,моето понашање на некои чупиња ги асоцира дека ги шмекам.Е то не чинит.Инаку не можам да се опишам како шмекам зш едноставно самото ми идат во моментот ама да ме праша некој дали то беше шмекање,можам да одговорам во моментот,да го повторам-не.

на пример, ја шмекаш сестра ми
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 32
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by xpert Саб Јан 31, 2009 1:31 pm

Ова ке е јако:D
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by TONI Саб Јан 31, 2009 1:33 pm

T&T напиша:
TONI напиша:Абе си шмекам одвреме навреме.Ама незнам зш,моето понашање на некои чупиња ги асоцира дека ги шмекам.Е то не чинит.Инаку не можам да се опишам како шмекам зш едноставно самото ми идат во моментот ама да ме праша некој дали то беше шмекање,можам да одговорам во моментот,да го повторам-не.

на пример, ја шмекаш сестра ми
Еве еден таков пример.........
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Болиглава Саб Јан 31, 2009 4:39 pm

Јас сум "Притаен тигар, скриен змеј"-тип на шмекер.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Obibos Саб Јан 31, 2009 8:37 pm

Јас ко ке излегвам да шмекам : Малборо цигари, пијам џони вокер си носам пантолчина и кошуљче седам на некое сепаре и посматрам и ко ке ми се бендисат нешо конобар викам и тура за цела маса. Ако не шмекам седам ко брачка вест цигари и пелинковац и се прам стап


Последната промена е направена од Obibos на Саб Јан 31, 2009 8:39 pm. Мислењето е променето 1 пати
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 32
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 8:38 pm

И на маса 2-3 црти имаш
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Obibos Саб Јан 31, 2009 8:47 pm

корун напиша:И на маса 2-3 црти имаш
Не ми важџај муабети бе
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 32
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by корун Саб Јан 31, 2009 9:25 pm

Не бе не се твој од Игроче се.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 01, 2009 8:19 pm

TONI напиша:
T&T напиша:
TONI напиша:Абе си шмекам одвреме навреме.Ама незнам зш,моето понашање на некои чупиња ги асоцира дека ги шмекам.Е то не чинит.Инаку не можам да се опишам како шмекам зш едноставно самото ми идат во моментот ама да ме праша некој дали то беше шмекање,можам да одговорам во моментот,да го повторам-не.

на пример, ја шмекаш сестра ми
Еве еден таков пример.........

еј ај полека двајцата за мене се прајт муабет... tongue flower
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by TONI Пон Фед 02, 2009 12:42 pm

The Breaking Dawn напиша:
TONI напиша:
T&T напиша:
TONI напиша:Абе си шмекам одвреме навреме.Ама незнам зш,моето понашање на некои чупиња ги асоцира дека ги шмекам.Е то не чинит.Инаку не можам да се опишам како шмекам зш едноставно самото ми идат во моментот ама да ме праша некој дали то беше шмекање,можам да одговорам во моментот,да го повторам-не.

на пример, ја шмекаш сестра ми
Еве еден таков пример.........

еј ај полека двајцата за мене се прајт муабет... tongue flower
упс извини,незнаев tongue tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 11:37 pm

да не ти се ПУВТОРИТ
хаха се зезам Тони Wink без љутење Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by TONI Вто Фед 03, 2009 1:59 am

The Breaking Dawn напиша:да не ти се ПУВТОРИТ
хаха се зезам Тони Wink без љутење Wink
ѓ
дУбро,не ти се љутам Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Bleak Нед Мај 31, 2009 11:27 pm

Па најчесто со сретнување на два погледи, мојт и да се намигнит... зависит колку пелинковци се испиени и така...

to be continued...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 32
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Gallowsraven Пон Јун 01, 2009 1:19 pm

Со потпулвење е интересно. И некое интересно муабетче, не од типот "Женска колку е сатот, точно време да се запознаеме", некое спонтано во моментот... Smile
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 30
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by ноунејм Пон Јун 01, 2009 8:14 pm

Bleak напиша:Па најчесто со сретнување на два погледи, мојт и да се намигнит... зависит колку пелинковци се испиени и така...

to be continued...

начи ако сакам да шмекам, да пијам пелинковац?
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 29
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Шмекање!! Ајде шмекери покажете се! Empty Re: Шмекање!! Ајде шмекери покажете се!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот