Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен филм

+30
METALBOY
Marej
sk1t
The great
Obibos
Odyssey
Џими
pankerishte
tHeJunKy
Punk
мирАл
Lastojca
zzz
The Breaking Dawn
noviot
mitan
Болиглава
folder
REGINA
комшивка
Master
Alexandra
T&T
Жбафта
L S D
корун
Mary Jane
Џајко
kojgode
hollow
34 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Омилен филм Empty Омилен филм

Пишување by hollow Чет Јан 22, 2009 6:05 pm

Ај кажете кој е најдобар филм шо го имате гледано Very Happy Мене омилен ми е fight club го иам гледано 100 пати и уште не ми е здосаден
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 7:34 pm

Star Wars (6 дела), Кум (3 дела), Господар на прстените (3 дела), О за одмазда, Гладијатор.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Џајко Чет Јан 22, 2009 7:46 pm

Неам омилен филм, иам омилен режисер. Тарантино
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Mary Jane Чет Јан 22, 2009 7:52 pm

Кум 3 дел, Гладијатор, Хари Потер, Прекрасен ум, Спасувањето на војникот Рајан.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by корун Чет Јан 22, 2009 9:54 pm

Канг Пау, Италиан џоб...лејтер...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by L S D Чет Јан 22, 2009 10:06 pm

the rise of the footsoldier, GSH (Green street hooligans), gotfarher 3te dela, black hawk down, scarface, carlitos way i mn drugi Smile Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Жбафта Пет Јан 23, 2009 12:17 pm

Pineapple Express
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 1:11 pm

Немам омилен филм, ама сакам непредвидливи филмови
Шесто сетило ми паѓат сега на памет, ак ми текнит нешто друго ќе напишам
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Alexandra Пет Јан 23, 2009 1:16 pm

Не гледам многу филмој ама омилен ми е КУМ(3 дела).
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 1:17 pm

Silent Hill, The Crow (сите делови)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by комшивка Пет Јан 23, 2009 3:48 pm

The pursuit for happyness (Will Smith)
Save the last dance (1 & 2)
King Arthour, Troy, Gladiator.....
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by REGINA Пет Јан 23, 2009 3:53 pm

хмм... можда the notebook... ак го имат некој глеано..?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by folder Пет Јан 23, 2009 4:00 pm

Lord of the Rings(1,2,3), Kingdom of Heaven, The Gladiator, Troy, Star Wars (и стари делој и нови).......мНогу многу други...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 4:20 pm

American Beauty, School of Rock, The Shawshank Redemption.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 4:26 pm

Американска пита сите 6 дела:D:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by noviot Пет Јан 23, 2009 4:30 pm

Inside Man дефинитивно најак филм
после него American Gangster и The Bank Job
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 10:40 pm

тешка тема е овааWink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 10:41 pm

The Breaking Dawn напиша:тешка тема е овааWink
Ак сакаш ќе ти поможам да ја крениш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by zzz Саб Јан 24, 2009 2:45 am

GREASE I
CRY BABY
WAR
SAW сите
Moulin Rouge
blade сите и уште нооо0о0гу
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Lastojca Саб Јан 24, 2009 7:32 pm

уфф..имат доста како на пр . Lord of the rings1,2,3 Ocean`s 11,12,13 Pirates of the caribbean1,2,3...The dark knight...The holiday... Troy... Prestige..сигурно имам забораено уш некој и ги вклучувам сите филмој со џони деп
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by мирАл Саб Јан 24, 2009 7:34 pm

На прво место би ги стајл сте делој на пила!!!! А на второ SENSELESS и не можам нигде да го најдам не го иам глеано долго време!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 7:52 pm

Lastojca напиша:уфф..имат доста како на пр . Lord of the rings1,2,3 Ocean`s 11,12,13 Pirates of the caribbean1,2,3...The dark knight...The holiday... Troy... Prestige..сигурно имам забораено уш некој и ги вклучувам сите филмој со џони деп
Prestige шо филм е? Ак мојт кратка рецензија или нешто слично. Нешо со откритија ова она?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Punk Нед Јан 25, 2009 2:01 am

Sweeney Todd
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 4:47 am

kojgode напиша:
Lastojca напиша:уфф..имат доста како на пр . Lord of the rings1,2,3 Ocean`s 11,12,13 Pirates of the caribbean1,2,3...The dark knight...The holiday... Troy... Prestige..сигурно имам забораено уш некој и ги вклучувам сите филмој со џони деп
Prestige шо филм е? Ак мојт кратка рецензија или нешто слично. Нешо со откритија ова она?

Со едни двајца магионичари со ќе си конкурирет меѓу себе и ќе сакет да ја откријат тајната на противникот. Многу јако филмче е, обавезно да го гледаш.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by tHeJunKy Нед Јан 25, 2009 3:04 pm

пааа, многу јак филм ми е Les Miserablёs (клетници) Smile ме мрзеше да ја читам книгата, и си го гледав филмов Smile и стварно е закон
Lord of the Rings веќе глупо е да го кажвам дека ми е омилен...а на кого не му е? хех
Click со Adam Sandler е исто така добро филмче...
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен филм Empty Re: Омилен филм

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот